ZABIEGI NA CIAŁO

Blizny i rozstępy

Blizny i rozstępy są defektami, na które nie zawsze mamy wpływ. Ciąża i trądzik to tylko dwa, jednakże główne, źródła tych nieestetycznie wyglądających zmian. Mało rozległe rozstępy i niewielkie blizny można w łatwy sposób zatuszować, jednak gdy zajmują znaczny obszar ciała czy twarzy jest to niewykonalne. Defekty te wówczas obniżają pewność siebie, odbierają dobre samopoczucie, a często sprawiają, że płeć żeńska nie czuje się kobieco. Jeśli problem blizn lub rozstępów dotyczy Ciebie, przyjdź do Naszej Kliniki, a zespół specjalistów dobierze odpowiednią metodę usunięcia tych zmian. Oferujemy wysokiej jakości laseroterapię z zastosowaniem lasera iPixel oraz karboksyterapia Julie.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Usuwanie blizn i rozstępów iPixel

Usunięcie blizn i rozstępów przy pomocy lasera iPixel polega na tworzeniu na skórze mikronakłuć, dzięki którym zyskuje ona zdolność do samoregeneracji i odbudowy. W efekcie skóra jest gładka, pozbawiona nie tylko rozstępów, ale i blizn, a dodatkowo pięknie wymodelowana. Partie ciała poddane laserowi są odżywione i wyglądają młodziej. Innowacyjny laser iPixel należy do platformy Alma Harmony XL PRO, a zabieg z jego wykorzystaniem zalicza się do technik resurfacingu i fotoodmładzania.

Karboksyterapia – Julie

Karboksyterapia wykorzystuje CO2, który uszkadza komórki tłuszczowe, korzystnie działa na mikrokrążenie i dotlenienie komórek oraz eliminacje toksyn. Dzięki temu poprawia się kondycja skóry, przyspieszony zostaje metabolizm co sprzyja redukcji cellulitu a mieszki włosowe wzmacniają się. Dodatkowo spłycone zostają blizny i rozstępy. Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania gazu znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu.

Dermapen 4.0

Zabieg Dermapen 4.0 to innowacyjna metoda redukcji blizn i rozstępów na ciele. Wykorzystuje on zaawansowany system mikronakłuć, który stymuluje proces regeneracji skóry. Ten nowoczesny zabieg jest bezpieczny i skuteczny, a jego efekty są widoczne już po kilku sesjach. Pacjenci często wybierają Dermapen 4.0, ponieważ jest to skuteczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych procedur chirurgicznych. Dzięki możliwości dostosowania intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb, można uzyskać najlepsze rezultaty.

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Laserowa redukcja widoczności blizn i rozstępów na ciele

ZabiegCena
Obszar od 200zł*
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu