ZABIEGI NA CIAŁO

Usuwanie blizn i rozstępów iPixel

Laserowe usuwanie rozstępów z iPixel to bezpieczny i skuteczny sposób na piękną i gładką skórę. Moduł ten należy do technologii Alma Harmony XL PRO, czyli wszechstronnej platformy laserowej, dzięki której można pozbyć się wielu zmian i problemów skórnych.

Skuteczność iPixel tkwi w dogłębnym, ale delikatnym resurfacingu, dzięki któremu można usunąć wszystkie martwe komórki. W Polsce platformę Alma Harmony XL Pro oferuje tylko klinika Beauty Skin w Warszawie lub Radomiu.

Główne zalety ipixel

Szybciej i skuteczniej

Usuwanie rozstępów z iPixel to alternatywa dla tradycyjnego resurfacingu laserem ablacyjnym. W przeciwieństwie do niego, technologia Alma Harmony dociera tylko do uszkodzonych i zmienionych komórek, dzięki czemu jest skuteczniejszy i nie narusza zdrowych tkanek.

Oprócz tego inny wzór ablacji powoduje, że leczenie jest znacznie krótsze i mniej inwazyjne.

Główne zalety ipixel

Odmładza, odświeża i modeluje

iPixel jest metodą nie tylko w walce z rozstępami. Jego działanie można podzielić na trzy dziedziny: odmładzanie, odświeżanie i modelowanie. Technologia ta zaliczana jest do technik fotoodmładzania, pomaga bowiem pozbyć się i zapobiec pierwszym oznakom starzenia.

Bardzo dobrze radzi sobie również ze skórą tłustą zwężając gruczoły łojotokowe. Jest świetnym sposobem na usuwanie blizn potrądzikowych. Zwalczanie rozstępów powoduje zaś, że można dzięki niemu wymodelować ciało zgodnie z oczekiwaniami.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Usuwanie blizn i rozstępów Ipixel

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Ceny zabiegów wahają się od 200 zł w zależności od wielkości partii zabiegowej. W celu ustalenia dokładnej ceny należy skorzystać z bezpłatnej konsultacji w klinice.

iPixel umożliwia bardzo zauważalne zmniejszyć rozstępy. Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji, najczęściej od 3 do ­5.

Usuwanie blizn i rozstępów Ipixel

Jak dokładnie działa urządzenie?


Laserowe usuwanie blizn i rozstępów iPixel opiera się na wykorzystaniu frakcyjnego lasera erbowo-yagowego o długości 2940 nm. Tworzy on niewielkie uszkodzenia na skórze o wielkości piksela, a 7-pikselowa konfiguracja wzoru ablacji pozwala falom lepiej przenikać i odbudowywać komórki.

Usuwanie blizn i rozstępów z tą metodą jest kilkakrotnie skuteczniejsze i bezpieczniejsze od tradycyjnych rozwiązań stosowanych przez inne kliniki medycyny estetycznej.

iPixel - prezentacja urządzenia

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Laserowa redukcja widoczności blizn i rozstępów na ciele

ZabiegCena
Obszar od 200zł*
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu