Wszystko co najlepsze w Beauty Skin w promocji do -70% z okazji Dnia Matki!  Sprawdź!

31 grudnia 2021

Ekspresowy lifting twarzy – poznaj najlepsze metody

Czeka Cię ważna uroczystość czy spotkanie, podczas którego musisz wyglądać nieskazitelnie? A może po prostu pragniesz poczuć się pięknie już dziś? Niezależnie od przyczyny, rozwiązanie będzie to samo: ekspresowy lifting twarzy! Zobacz, które zabiegi pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Laserowy lifting ClearLift

Choć zabiegi z wykorzystaniem lasera mogą kojarzyć się z naruszeniem tkanki, w przypadku procedury ClearLift sytuacja wygląda nieco inaczej. Wszystko dzięki wykorzystaniu lasera nieablacyjnego Q-Switched, który powoduje kontrolowane uszkodzenia w głębszych warstwach skóry bez naruszania wierzchniej warstwy naskórka. W efekcie tkanka jest intensywnie pobudzana do głębokiej przebudowy, staje się znacznie lepiej napięta, cudownie ujędrniona i zagęszczona. Dodatkowo skróceniu ulegają włókna kolagenowe, dzięki czemu rezultat odmłodzenia jest nie tylko bardziej wyrazisty, lecz także szybszy. Cała procedura trwa od 15 do 30 minut, a do swoich codziennych zajęć możesz powrócić właściwie natychmiast po jej przeprowadzeniu.

Odmładzająca moc podczerwieni Zaffiro

Kolejna możliwością jest ujędrnienie i wygładzenie skóry za sprawą jej kontrolowanego podgrzania. Jednym z popularniejszych i skuteczniejszych sposobów z pewnością jest wykorzystanie podczerwieni. W taki sposób działa między innymi oferowany przez Beauty Skin zabieg Zaffiro. Pomaga on zarówno w poprawie napięcia skóry i wyraźniejszym zaznaczeniu owalu twarzy, jak i pozbyciu się zmarszczek czy nawet głębszych bruzd. Urządzenie wyposażone jest w specjalną głowicę, którą specjalista przesuwa po obszarze zabiegowym, podgrzewając dzięki temu głębsze warstwy skóry. W efekcie skrócone zostają włókna kolagenowe, a fibroblasty są stymulowane do wytwarzania białek zapewniających tkance młody i zdrowy wygląd. Cała procedura trwa około 40 minut, a pierwsze efekty zauważysz właściwie natychmiast po jej wykonaniu. Warto też zauważyć, że Zaffiro nie wymaga przechodzenia uciążliwej rekonwalescencji.

HIFU, czyli lifting za pomocą ultradźwięków

Lifting skóry poprzez jej podgrzewanie możliwy jest nie tylko z wykorzystaniem mocy podczerwieni. Inną, niezwykle skuteczną, a jednocześnie bezinwazyjną metodą, jest zastosowanie ultradźwięków. Dostępna w naszej klinice procedura Ultraskin II wykorzystuje HIFU, czyli high-intensity focused ultrasound (skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu). Urządzenie podgrzewa głębiej położone tkanki do temperatury 65-70℃. Dzięki swojemu intensywnemu działaniu nie tylko wpływa na poprawę jędrności, napięcia i gęstości skóry, lecz także może rozbijać nadmiar tkanki tłuszczowej – może być to pomocne, jeśli dodatkowo zdecydujesz się na likwidację podwójnego podbródka. Cały zabieg trwa od 15 do 60 minut, jednak najczęściej wystarczy jego jednorazowe wykonanie.

Endermologia – modelujący masaż twarzy

Z pewnością słyszałaś już o modelowaniu ciała za pomocą intensywnych masaży. Ale czy wiesz, że taka metoda jest skuteczna również wtedy, gdy chcesz wykonać bezinwazyjny lifting twarzy? Szczególnie, jeśli wybierzesz masaż próżniowy, nazywany również endermologią. Zaawansowane urządzenie LPG Endermolift również pomaga w stymulowaniu skóry do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dlatego możesz liczyć na poprawę napięcia, zagęszczenie, a jednocześnie zapewnienie wysokiego poziomu nawilżenia oraz odpowiedniej elastyczności. Skóra stanie się również znacznie gładsza oraz przyjemnie rozjaśniona, o pięknym, zdrowym kolorycie. Masaż wykonywany jest za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalną głowicę ssącą MPF. W jej wnętrzu umieszczone są niewielkie, obracające się wałeczki, co pozwala intensywnie rozmasować tkankę. Pierwsze rezultaty zauważysz już po pierwszym zabiegu, ale jeśli chcesz zachować je na dłużej, możesz zdecydować się na regularne sesje. Procedura nie wymaga też okresu rekonwalescencji.

Udostępnij na:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.