Wszystko co najlepsze w Beauty Skin w promocji do -70% z okazji Dnia Matki!  Sprawdź!

20 kwietnia 2021

Epilacja laserowa dla brunetek – który zabieg przyniesie najlepsze efekty?

likwidacja cellulitu beautyskin

Epilacja laserowa to coraz popularniejszy sposób na trwałe usuwanie zbędnego owłosienia. Dlatego też na rynku pojawiają się coraz to nowsze urządzenia do przeprowadzania tego typu zabiegów, a niemal każde z nich oferuje nowe rozwiązania. Dobór najlepszego lasera do danego przypadku zależeć będzie od wielu czynników, ale jednym z najważniejszych jest rodzaj owłosienia. Zastanawiasz się, które z nich będzie najlepsze dla brunetki? Poznaj nasze propozycje!

Epilacja laserowa Vectus – idealne rozwiązanie dla brunetek

Ten laser z pewnością bez trudu poradzi sobie z usunięciem ciemniejszych włosków, szczególnie jeśli znacząco różnią się one kolorem od odcienia skóry. Najlepsze efekty można zatem uzyskać u osób o jasnej karnacji. Ten laser diodowy o długości fali 810 nm swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza między innymi zaawansowanemu systemowi Photon RecyclingSM, który polega na zastosowaniu luster wewnątrz głowicy urządzenia zabiegowego. Dodatkowo system Skintel™ pozwala na automatyczne dobranie najlepszych parametrów zabiegowych.

Dla osiągnięcia pełnej skuteczności należy wykonać około 6 sesji w odstępach od 6 do 10 tygodni, zależnie od wybranego obszaru. Koszt epilacji laserowej Vectus wahać się będzie od 50 złotych za zabieg na włoskach pomiędzy brwiami do 500 złotych za całe nogi.

Thunder MT – epilacja laserowa dla wymagających

To wyjątkowe urządzenie łączy w sobie aż 3 technologie: laser aleksandrytowy o długości wiązki 755nm, neodymowo-yagowy o długości 1064 nm i technologię mieszaną. Dzięki temu jest on wyjątkowo wielofunkcyjny i doskonale sprawdza się przy wielu fototypach oraz różnych typach włosków. Doskonale zaprojektowana głowica OptiScan TH umożliwia łatwe zaprojektowanie wielkości plamki zabiegowej, co pozwala na pełne zindywidualizowanie procedury. Komfort zapewnia natomiast chłodzenie Qool-Air. Cena zabiegu Thunder MT wynosi od 150 zł za epilację twarzy (obszar między brwiami i uszy) do 1700 złotych za całe nogi, chociaż pacjenci mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Zazwyczaj dla uzyskania optymalnego efektu konieczne jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów.

Laser GentleLase – epilacja laserowa dla pragnących pełnego komfortu

Chociaż epilacja laserowa nie należy do szczególnie bolesnych procedur, pacjenci o wyjątkowo niskim progu bólu mogą odczuwać pewien dyskomfort. W takich przypadkach często zaleca się procedurę z użyciem lasera GentleLase. Ten laser aleksandrytowy o długości wiązki 755 nm to doskonałe połączenie skuteczności oraz łagodności w działaniu. Wyposażony jest w zaawansowany system chłodzenia DCD (Dynamic Cooling Device), co pozwala zmniejszyć ewentualne nieprzyjemne doznania. To szczególnie ważne przy usuwaniu owłosienia z wyjątkowo wrażliwych części, np. epilacji laserowej bikini. Urządzenie to dość często stosowane jest również przy kolejnych zabiegach w serii, kiedy włoski bywają już jaśniejsze i delikatniejsze. Koszty zabiegu wahają się od 70 złotych za obszar między brwiami do 800 złotych za całe nogi.

Epilacja laserowa Motus – postaw kropkę nad „i”

Laser Motus jest urządzeniem niezwykle skutecznym, chociaż najczęściej zaleca się go do usuwania cieńszych, jasnych włosków. Czasem jednak po przeprowadzeniu kilku zabiegów za pomocą innego sprzętu, owłosienie staje się znacznie słabsze, a nawet zmienia swój kolor. Wtedy też, aby cała seria przyniosła najlepsze możliwe efekty, zaleca się wykorzystanie lasera Motus AX. Jest to laser aleksandrytowy o wiązce światła 755 nm pozwala na niemal bezbolesne usunięcie owłosienia. Ceny kształtują się od 70 złotych za obszar pomiędzy brwiami do 750 złotych za całe nogi.

Pamiętaj, że przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja ze specjalistą, który nie tylko dobierze odpowiednie urządzenie, lecz także wykluczy ewentualne przeciwwskazania do epilacji laserowej, takie jak stosowanie środków światłouczulających, epilepsja, cukrzyca, bliznowce czy świeże zabiegi chirurgiczne.

Sądzisz, że epilacja laserowa to rozwiązanie właśnie dla Ciebie? Koniecznie umów się na konsultację z naszym specjalistą i spełnij swoje marzenia o doskonale gładkim ciele!

Udostępnij na:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.