Wszystko co najlepsze w Beauty Skin w promocji do -70% z okazji Dnia Matki!  Sprawdź!

23 marca 2021

Epilacja laserowa – jaki laser będzie najlepszy dla Ciebie?

zabiegi na usuwanie cellulitu beautyskin

Męczy Cię ciągłe golenie czy usuwanie włosków za pomocą kremu, plastrów czy depilatora? Pragniesz doskonale gładkiego ciała już na zawsze? Zdecyduj się na zabieg epilacji laserowej. W naszej klinice oferujemy kilka możliwości, dzięki czemu z pewnością uda się dobrać tę idealną właśnie dla Ciebie.

Rodzaje urządzeń do epilacji laserowej

Każdy z laserów stosowanych do epilacji opiera się na tym samym procesie – niszczenia mieszków włosowych przez skoncentrowaną wiązkę światła. Jej precyzyjne nakierowanie możliwe jest dzięki zawartej w cebulkach melaninie, która nakierowuje laser. Dlatego właśnie dla tego typu urządzeń najprostsze i jednocześnie najskuteczniejsze jest usuwanie włosków, których kolor jak najbardziej różni się od odcienia skóry.

Poszczególne zabiegi epilacji laserowej będą jednak różnić się pewnymi parametrami. Dla pacjenta oznacza to między innymi wyższą skuteczność w przypadku niektórych części ciała, a także różnych kolorów włosków czy odmiennych fototypów. W naszej klinice oferujemy skuteczne zabiegi z wykorzystaniem takich urządzeń, jak:

  • laser Vectus – laser diodowy o długości fali 810 nm, doskonale sprawdza się zarówno w przypadku epilacji twarzy, jak i ciała;
  • laser Motus – laser aleksandrytowy o wiązce światła 755 nm, potrafiący usuwać nawet wyjątkowo jasne i delikatne włoski;
  • laser Thunder MT – to urządzenie łączy w sobie lasery aleksandrytowy o wiązce długości 755nm z neodymowo-yagowym 1064 nm, co dodatkowo podnosi skuteczność zabiegu, niezależnie od karnacji i koloru włosków;
  • laser GentleLase – laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, niezwykle delikatny, obecnie najnowocześniejszy na rynku.

Typ epilacji laserowej zawsze powinien być dobierany przez specjalistę. Przed pierwszą wizytą zawsze warto jednak zapoznać się z cechami i możliwościami każdego z urządzeń.

Epilacja laserowa Vectus

Ten typ epilacji najczęściej stosowany jest przy ciemniejszych włoskach. Jego wyjątkowość opiera się między innymi na technologii Photon RecyclingSM zwiększającej skuteczność urządzenia – w głowicę wbudowane zostały lustra, co pozwala wykorzystać naturalne odbijanie się światła od skóry. Urządzenia wyposażone zostało również w system Skintel™, czyli czytnik aktywnej melaniny, który automatycznie dobiera parametry zabiegu. O komfort podczas wykonywania procedury dba Advanced Contact Cooling. Koszt zabiegu Vectus waha się od 50 złotych (obszar między brwiami) do 500 złotych (całe nogi) za sesję.

Epilacja laserowa Motus

Epilacja laserem Motus AX charakteryzuje się dużą mocą w połączeniu z niewielką długością impulsu. Zapewnia to wysoką skuteczność, w tym również w przypadku jasnych i delikatnych włosków, a także wysokie bezpieczeństwo nawet w przypadku wyjątkowo jasnego fototypu. Nieprzyjemne doznania eliminuje szafirowa głowica Moveo zintegrowana z systemem chłodzącym. Cena epilacji laserowej Motus mieści się pomiędzy kwotą 70 (obszar między brwiami), a 750 złotych (całe nogi) za sesję.

Epilacja laserowa Thunder MT

Wyjątkową precyzję urządzenia Thunder MT zapewnia zdolność do wykrywania nie tylko melaniny, lecz także naczyń odżywiających cebulki. Pomocny jest tu również innowacyjny kształt plamki zabiegowej, znacznie bardziej precyzyjny niż w przypadku innych urządzeń. Jej rozmiar można nawet dostosować do potrzeb danego pacjenta dzięki zaawansowanej głowicy OptiScan TH. Komfort i bezpieczeństwo zapewnia system chłodzenia Qool-Air. Cena zabiegu zaczyna się od 200 zł epilację obszaru między brwiami lub uszu, a kończy na 1700 złotych za usunięcie owłosienia z całych nóg.

Epilacja laserowa GentleLase

Laser GentleLase, jak wskazuje na to jego nazwa, jest wyjątkowo delikatny dla każdego typu skóry, w tym również tej o bardzo jasnym fototypie. Co więcej, wyposażony został on system chłodzenia DCD (Dynamic Cooling Device), który dodatkowo zwiększa komfort podczas epilacji. Cena zabiegu mieści się w przedziale od 70 złotych (obszar między brwiami) do 800 złotych (całe nogi).

Każdy z tych typów epilacji laserowej cieszy się doskonałymi opiniami klientów i jest wysoce skuteczna, jednak pod warunkiem jej odpowiedniego doboru. Dlatego umów się na konsultację w naszej klinice i zasięgnij porady specjalisty, aby uzyskać doskonały efekt!

Udostępnij na:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.