ZABIEGI NA TWARZ

Laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa to zabieg usuwania nadmiernego owłosienia z wybranych okolic twarzy i ciała, któremu coraz chętniej poddają się współczesne kobiety. W dzisiejszych czasach jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się uporczywego owłosienia, która jednocześnie minimalizuje ryzyko pojawienia się podrażnień i stanów zapalnych na skórze, a także problemu wrastania włosków. Wiązka światła laserowego pozwala na skuteczne pozbycie się zbędnych włosków z twarzy, nóg, pach czy okolic bikini, przynosząc trwałe efekty pięknej i gładkiej skóry na ciele.

DEPLIACJA LASEROWA

Bezpieczeństwo

Laser Vectus to jedyne na świecie urządzenie, posiadające inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Po przyłożeniu do skóry, czytnik ten określa poziom melaniny i ustala parametry pracy, tak, by zabieg przyniósł jak najlepsze efekty, pozostając jednocześnie bezpieczny dla skóry.

Ryzyko dyskomfortu i poparzenia skóry zostaje wyeliminowane dzięki zastosowaniu Advanced Contact CoolingSM – technologii chłodzenia ciała przed, w trakcie i po emisji światła.

Zaufaj profesjonalistom – wykonaliśmy ponad 10 000 zabiegów epilacji, jako jedyni indywidualnie dobieramy odpowiedni laser, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb 🙂

DEPLIACJA LASEROWA

Skuteczność

Opatentowana technologia Photon RecyclingSM pozwala na ponowne wykorzystanie światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. Wszystko za sprawą wbudowanych w głowicę lasera luster, dzięki którym cała procedura jest niezwykle skuteczna.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

DEPILACJA LASEROWA

Efekty

Poniższe efekty zostały osiągnięte w BeautySkin.

depilacja laserowa twarzy warszawa laserowa depilacja w warszawie
Epilacja Vectus Monika przed Epilacja Vectus Monika po 3 zabiegach

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne lasery do epilacji

Laser Palomar Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy innowacyjnego lasera Vectus uznawana jest za najskuteczniejszą i najnowocześniejszą metodę walki z uporczywym owłosieniem na twarzy. Poznaj wszystkie zalety epilacji laserowej oraz sposób działania lasera Vectus przy usuwaniu widocznego wąsika oraz ciemnych włosków na brodzie. Przekonaj się o skuteczności tej metody. Poczuj się piękna z Beauty Skin.

Laser Deka Motus AX

Laser Motus AX to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia bardzo wysoka absorpcja melaniny. Dzięki temu świetnie usuwa nawet bardzo cienkie i jasne włoski. Aparat emituje krótkie, błyskawiczne impulsy energii, które precyzyjnie niszczą mieszki włosowe. Specjalna głowica „Moveo” wpływa na bardzo wysoki komfort zabiegu epilacji.

Laser Thunder MT

Laser Thunder MT jest najmocniejszą i zarazem najnowocześniejszą technologią na rynku, która łączy dwa źródła światła – Nd:YAG oraz laser aleksandrytowy. Możliwość użycia pojedynczej laserowej energii, jak i technologii MIXED wpływa na zmaksymalizowanie skuteczności i bezpieczeństwa podczas laserowego usuwania niechcianego owłosienia. Takie połączenie umożliwia usuwanie nawet jasnych włosków na twarzy i jest bezpieczne dla każdego fototypu skóry.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Okolica 1 zabieg Pakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Wąsik550 zł 230 zł 2200 zł 700 zł 3300 zł 990 zł
Broda550 zł 230 zł 2200 zł 700 zł 3300 zł 990 zł
Baczki550 zł 230 zł 2200 zł 700 zł 3300 zł 990 zł
Uszy200 zł 150 zł 800 zł 300 zł 1200 zł 400 zł
Obszar między brwiami200 zł 150 zł 800 zł 300 zł1200 zł 400 zł
Szyja550 zł 450 zł 2200 zł 750 zł2200 zł 1000 zł
Cała twarz700 zł 500 zł 2800 zł 1300 zł4200 zł 1700 zł

Depilacja lasera - na czym dokładnie polega ten zabieg?

Zabieg depilacji laserowej polega na usuwaniu niechcianego owłosienia przy pomocy wiązki światła lasera, które wnika głęboko w skórę i bardzo szybko uszkadza cebulki włosów. Równocześnie depilowanie laserowe usuwa także korzenie cebulek, dzięki czemu sprawia, iż włoski nie odrosną przez długi czas. Jest to jeden z rodzajów depilacji – obok depilacji IPL.

Depilacja laserem (Warszawa) - w jaki sposób działa?

Mechanizm działania depilacji laserowej jest niezwykle prosty. Wiązka światła dociera do cebulek włosowych, gdzie pochłaniana jest przez melaninę – tam zostaje przetworzona w energię termiczną, dzięki czemu może zniszczyć nieodwracalnie cebulki w procesie selektywnej foto termolizy. Następnie dochodzi do procesu uwęglenia macierzystych komórek włosa. Aby depilacja laserowa mogła być skuteczna, niezbędne będzie właściwe dobranie mocy światła – będzie się ona różnić zależnie od barwy włosa (na którą wpływa ilość melaniny obecnej w komórkach).

Usuwanie włosów laserem - jak należy się przygotować?

Zanim zostanie rozpoczęte usuwanie owłosienia laserem, konieczne będzie skonsultowanie się z dermatologiem. Podda on ocenie stan owłosienia, typ oraz rodzaj skóry, jak również przeprowadzi dokładny wywiad. Od takich informacji zależna jest skuteczność zabiegu depilacji – właściwe dobranie mocy światła zapewni skuteczne zniszczenie cebulek włosowych.

 • przez minimum dwa tygodnie przed zabiegiem (oraz tydzień po jego przeprowadzeniu) należy unikać opalania (naturalnego i w solarium), jak i używania chemicznych peelingów,
 • przed oraz po zabiegach na okolice poddane depilacji nie można stosować dezodorantów, perfum oraz innych typów substancji mogących zadziałać drażniąco,
 • bezpośrednio przed poddaniem się zabiegowi nie wolno używać aspiryny oraz innych leków o działaniu przeciwzapalnym, jak również suplementów ziołowych.

Należy mieć na uwadze, iż opuchnięta i zaczerwieniona skóra po zabiegu, jest czymś zupełnie normalnym. Efekt ten powinien ustąpić po upływie 1-3 dni. Inne efekty uboczne, na przykład powstanie blizn albo rozwijanie się infekcji skóry po zabiegu występują rzadko.

Depilacja laserowa – jaka liczba zabiegów będzie konieczna?

Dla mocnego zredukowania owłosienia wystarczające będzie przeprowadzenie czterech zabiegów – światło lasera niszczy komórki będące w fazie wzrostu, dlatego też powtarzanie zabiegu zapewni najwyższą skuteczność depilacji. Rekomendowana liczba zabiegów dla uzyskania trwałych rezultatów depilacji laserowej, wynosi około 6-8.

Jakie części ciała mogą zostać poddane depilacji laserowej?

Chociaż mechanizm działania depilacji laserowej może wydawać się trochę drastyczny, w rzeczywistości jest ona niezwykle łagodna dla naszej skóry. Z pewnością wywołuje mniejsze podrażnienia, aniżeli depilacja woskiem czy tradycyjne maszynki do golenia. Z tego względu można zastosować depilację z użyciem lasera na:

 • wąsik,
 • ręce,
 • nogi,
 • pachy,
 • plecy,
 • brzuch,
 • bikini.

Wiele pań zdecydowanych jest na poddanie się zabiegowi depilacji laserowej w okolicach bikini, tym bardziej przed sezonem letnim. Do wyboru w tym przypadku są:

 • depilacja francuska – polega ona na usuwaniu owłosienia z pachwin oraz wzdłuż linii bielizny,

 • depilacja brazylijska (nazywana inaczej bikini głębokim), która to obejmuje usuwanie wszelkich włosków w okolicach bikini.

Zanim zostanie przeprowadzona seria zabiegów depilacji laserowej, konieczne będzie odbycie konsultacji z kosmetologiem, który podda ocenie stan skóry w tych niezwykle wrażliwych miejscach na ciele. Po przeprowadzeniu depilacji z użyciem lasera w okolicach intymnych czy też innych częściach ciała należy użyć specjalnego balsamu albo zasypki, zawierającej dekspantenol albo alantoinę. Pozwoli to na złagodzenie powstałych w ten sposób ewentualnych podrażnień.

Jakie są różnice pomiędzy depilacją woskiem, maszynką albo pastą cukrową, a depilacją laserową?

Depilacja z wykorzystaniem lasera różni się znacznie od starszych metod głównie trwałością rezultatów mających związek z termiczną destrukcją cebulek włosów, co uniemożliwia ich odrastanie. Nowoczesna technologia laserowa bez wątpienia wygrywa z koniecznością częstego golenia maszynką czy też bolesnym usuwaniem włosków za pomocą pasty cukrowej albo wosku, których rezultaty są krótkotrwałe oraz wymagają nieustannego powtarzania. Depilacja laserowa oferowana jest w wielu klinikach, zatem zabieg ten może zostać przeprowadzony w dogodnej dla nas lokalizacji.

Depilacja laserowa - przeciwwskazania?

Istnieją pewne przeciwwskazania do poddania się zabiegowi depilacji laserowej. Wśród nich należy wymienić: ciążę, podrażnienia oraz uszkodzenia naskórka w miejscach, które mają być poddawane zabiegom, jak również w wypadku posiadania świeżej opalenizny. Nie można także od razu zacząć opalać się po depilacji, zatem najlepszym okresem na jej wykonanie będzie przełom zimy oraz wiosny. Schorzenia stanowiące przeciwwskazanie do depilacji laserowej to: choroby pęcherzowe skóry, alergie skórne, cukrzyca oraz łuszczyca.

Depilacja laserowa – możliwe skutki uboczne?

Ryzyko występowania działań niepożądanych będzie się różniło zależnie od koloru owłosienia, typu skóry, stosowania się do zaleceń przed oraz po zabiegu. Najczęściej występujące efekty uboczne mogą obejmować:

 • zmianę pigmentu – laserowe usuwanie owłosienia może rozjaśnić albo przyciemnić obszar, na którym przeprowadzono zabieg. Takie zmiany mogą mieć charakter trwały albo tymczasowy. Rozjaśnienie skóry tyczy się głównie osób, które nie będą unikały wystawiania na słońce przed albo po zabiegu, jak i tych, które mają ciemniejszą karnację,
 • podrażnienia skóry – obrzęk, zaczerwienienie oraz tymczasowy dyskomfort. Wszelkie symptomy znikają najczęściej w ciągu paru godzin.

W rzadkich przypadkach depilacja laserowa może przyczynić się do powstania pęcherzy, strupów, blizn albo innym zmian w zakresie tekstury skóry. Inne rzadko występujące działania niepożądane mogą obejmować nadmierny wzrost owłosienia wokół depilowanych obszarów albo siwienie włosów.

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

Depilacja wykonywana domowymi sposobami albo konieczność częstego golenia mogą być uciążliwe. Konieczne jest częste powtarzanie takich zabiegów, są one nietrwałe, a nierzadko nasza skóra może zareagować na nie w nieodpowiedni sposób – podrażnieniem oraz przesuszeniem, nieestetycznymi rankami, wrastaniem włosków, podrażnieniem oraz przesuszeniem.

Za sprawą dużych możliwości, jakie ma depilacja laserowa, możemy zapomnieć o powyższych trudnościach. Kika wizyt w klinice i serie systematycznie wykonywanych zabiegów sprawią, iż będziemy mogli przez dłuższy czas cieszyć się niepodrażnioną, gładką skórą i zapomnieć raz na zawsze o problematycznym usuwaniu owłosienia w warunkach domowych.

Depilacja laserowa – jakie są o niej opinie?

Pomimo tego, iż zabiegi depilacji laserowej wykonuje się już od kilkudziesięciu lat, wielu z nas podchodzi do nich sceptycznie. Obawiamy się bólu, poparzeń czy trwałych przebarwień. Miejmy na względzie, aby poddawać się tego rodzaju procedurom wyłącznie w renomowanych klinikach, gdzie można liczyć na profesjonalne podejście wykwalifikowanych pracowników. Dzięki czemu zabieg stanie się miłym wspomnieniem, rezultatem zaś będzie pozbawiona niechcianego owłosienia skóra.

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu