ZABIEGI NA TWARZ

Laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa to zabieg usuwania nadmiernego owłosienia z wybranych okolic twarzy i ciała, któremu coraz chętniej poddają się współczesne kobiety. W dzisiejszych czasach jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się uporczywego owłosienia, która jednocześnie minimalizuje ryzyko pojawienia się podrażnień i stanów zapalnych na skórze, a także problemu wrastania włosków. Wiązka światła laserowego pozwala na skuteczne pozbycie się zbędnych włosków z twarzy, nóg, pach czy okolic bikini, przynosząc trwałe efekty pięknej i gładkiej skóry na ciele.

DEPLIACJA LASEROWA

Bezpieczeństwo

Laser Vectus to jedyne na świecie urządzenie, posiadające inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Po przyłożeniu do skóry, czytnik ten określa poziom melaniny i ustala parametry pracy, tak, by zabieg przyniósł jak najlepsze efekty, pozostając jednocześnie bezpieczny dla skóry.

Ryzyko dyskomfortu i poparzenia skóry zostaje wyeliminowane dzięki zastosowaniu Advanced Contact CoolingSM – technologii chłodzenia ciała przed, w trakcie i po emisji światła.

Zaufaj profesjonalistom – wykonaliśmy ponad 10 000 zabiegów epilacji, jako jedyni indywidualnie dobieramy odpowiedni laser, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb 🙂

DEPLIACJA LASEROWA

Skuteczność

Opatentowana technologia Photon RecyclingSM pozwala na ponowne wykorzystanie światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. Wszystko za sprawą wbudowanych w głowicę lasera luster, dzięki którym cała procedura jest niezwykle skuteczna.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

DEPILACJA LASEROWA

Efekty

Poniższe efekty zostały osiągnięte w BeautySkin.

efekty2 efekty2 (1)
Twarz-przed Twarz-po

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne lasery do epilacji

Laser Palomar Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy innowacyjnego lasera Vectus uznawana jest za najskuteczniejszą i najnowocześniejszą metodę walki z uporczywym owłosieniem na twarzy. Poznaj wszystkie zalety epilacji laserowej oraz sposób działania lasera Vectus przy usuwaniu widocznego wąsika oraz ciemnych włosków na brodzie. Przekonaj się o skuteczności tej metody. Poczuj się piękna z Beauty Skin.

Laser Deka Motus AX

Laser Motus AX to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia bardzo wysoka absorpcja melaniny. Dzięki temu świetnie usuwa nawet bardzo cienkie i jasne włoski. Aparat emituje krótkie, błyskawiczne impulsy energii, które precyzyjnie niszczą mieszki włosowe. Specjalna głowica „Moveo” wpływa na bardzo wysoki komfort zabiegu epilacji.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Laserowe usuwanie owłosienia, laser diodowy, włosy ciemne

Okolica1 zabiegPakiet 4 zabiegów NOWOŚĆ! Pakiet 6 zabiegów
Wąsik100 zł400 zł 280 zł*600 zł 390 zł*
Broda150 zł600 zł 400 zł*900 zł 585 zł*
Baczki150 zł600 zł 400 zł*900 zł 585 zł*
Uszy100 zł400 zł 280 zł*600 zł 390 zł*
Obszar między brwiami50 zł200 zł 140 zł*300 zł 195 zł*
Szyja200 zł800 zł 500 zł*1200 zł 680 zł*
Cała twarz250 zł1000 zł 700 zł*1500 zł 975 zł*
*promocja obowiązuje do 14 sierpnia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Włókna kolagenowe w skórze – jaką pełnią role?

Zmarszczki to problem, z którym prędzej czy później zmierzy się każdy z nas. Proces ten zaczyna się po 25–30 r.ż. i jest spowodowany właśnie przez włókna kolagenowe. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, za co w organizmie człowieka odpowiedzialne są włókna kolagenowe!

Czytaj więcej »

Rumień na twarzy – czym jest i jak skutecznie się go pozbyć?

Zdarza się, że mocno unerwiona i unaczyniona skóra twarzy się zaczerwieni – to naturalna reakcja organizmu na zmiany temperatury, wysiłek fizyczne czy różne emocje. Czasami jednak zamiast lekkiego rumieńca na twarzy pojawiają się intensywnie czerwone plamy, czyli rumień, który pojawia się u osób o skórze naczyniowej, lub jest objawem chorobowym.

Czytaj więcej »

Jak rozpoznać rodzaj znamienia?

Praktycznie każdy z nas posiada jakieś znamię – i to nie jedno. Na ludzkim ciele typowo występuje bowiem kilkanaście do kilkudziesięciu znamion, choć w przypadku niektórych z nas może ich liczba może dochodzić nawet do kilkuset. Warto więc uświadomić sobie, jak wiele rodzajów znamion skórnych istnieje, oraz jak rozróżniać poszczególne z nich.

Czytaj więcej »