ZABIEGI NA TWARZ

Epilacja laserowa – laser Deka Motus AX

Laser Motus AX to innowacyjne urządzenie do epilacji, dzięki któremu usunięte zostaną jasne i delikatne włoski z wybranych okolic twarzy. W przeciwieństwie do innych laserów wykorzystywanych do usuwania ciemnego owłosienia, pozwala trwale zlikwidować jasne włosy z okolicy wąsika, baczków, czy brody.

Laser Motus AX jest rekomendowany przez specjalistów jako najmniej bolesne urządzenie w depilacji laserowej owłosienia na twarzy. 

Główne zalety lasera Motus AX

Skuteczność

Laser aleksandrytowy charakteryzuje się bardzo wysoką absorpcją energii przez chromofor melaniny, o 25% większa niż w przypadku lasera diodowego. Dzięki temu stanowi idealne rozwiązanie w redukcji cienkich i jasnych włosów, bez ryzyka wychwycenia barwnika ze skóry i ewentualnych skutków ubocznych.

Zaufaj profesjonalistom – wykonaliśmy ponad 30 000 zabiegów epilacji, jako jedyni indywidualnie dobieramy odpowiedni laser, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb 🙂

Główne zalety lasera Motus AX

Niesłychana precyzja

Laser Motus AX posiada jedyną na rynku szafirową głowicę wykorzystującą technologię „Moveo”, która zrewolucjonizowała dotychczasowe metody epilacji laserowej. Szybki tryb pracy głowicy pozwala na bezbolesny, a zarazem skuteczny zabieg.
Ryzyko dyskomfortu i poparzenia skóry zostaje wyeliminowane dzięki zastosowaniu chłodzenia głowicy oraz sposobie manewrowania głowicą.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Epilacja laserowa twarzy MOTUS AX

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Przed pierwszym zabiegiem epilacji laserowej należy zgolić wybraną partię ciała, pozostawiając mały fragment skóry z włosami, ok. 2cm x 2cm, aby kosmetolog mógł dobrać odpowiednie parametry wiązki lasera. Nie należy stosować bezpośrednio przed zabiegiem kremów do depilacji, balsamów samoopalających, natłuszczających lub z błyszczącymi drobinkami. Skóra musi być czysta, sucha i bez żadnych preparatów.

Przed rozpoczęciem epilacji zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie karty klienta i poinformowani o procedurze wykonywania zabiegu.

 •  świeża opalenizna
 • ciąża, karmienie piersią
 • przerwana ciągłość naskórka
 • epilepsja
 • leki, antybiotyki, zioła fotouczulające
 • terapia retinoidami
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • łuszczyca, bielactwo
 • cukrzyca
 • bliznowce
 • aktywne infekcje skórne, opryszczka
 • rozrusznik serca
 • świeże rany po zabiegach chirurgicznych
 • nowotwory do 10 lat od wyleczenia

Sprzęt do epilacji laserowej posiada certyfikaty bezpieczeństwa, zabieg nie wpływa zatem niekorzystnie na organizm. Jeśli chodzi o bolesność to jest ona zależna od indywidualnego progu bólowego. Szybki czas impulsu oraz specjalna szafirowa głowica „Moveo” ze zintegrowanym mechanizmem chłodzenia sprawia, że pacjenci ze zwiększonym odczuciem bólu nie odczuwają dyskomfortu podczas zabiegu.

Barwnik (melanina) obecny cebulce włosa pochłania promieniowanie laserowe, w efekcie czego wytwarzana jest energia termiczna niszcząca struktury wzrostu włosa. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu lasera Nd:YAG uszkadzane są naczynia odpowiedzialne za odżywianie włosa, co maksymalizuje osiągniecie oczekiwanych efektów zabiegowych.

Tak, epilację laserową można wykonać latem, jeżeli miejsca poddane zabiegowi nie są eksponowane na słońce. Należy również pamiętać o stosowaniu wysokich filtrów UV co najmniej dwa tygodnie po wykonanym zabiegu.

Kuracja laserem Motus AX jest niezwykle efektywna i szybka. Wystarczy wykonać ok. 6-8 zabiegów epilacji laserowej w 4-8 tygodniowych odstępach (w zależności od obszaru) aby pozbyć się niechcianego owłosienia.  Trzeba jednak pamiętać, że liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

LASER Motus AX

Jak działa laser Motus AX?

Dla lasera aleksandrytowego głównym chromoforem jest melanina, Motus dodatkowo posiada szafirową koncówkę, która schładzana jest do 15C przez co zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla skóry. Dzięki szybkim i prostym ruchom jesteśmy w stanie stopniowo nagrzewać mieszki włosowe, które pochłaniają energię prowadząc do zniszczenia włosów.

DEPILACJA LASEROWA

Efekty lasera Motus AX
Twarz-przed Twarz-po

Prezentacja urządzenia Motus AX

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy ciemne

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy blond

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Okolica1 zabieg Pakiet 4 zabiegów Pakiet 6 zabiegów
Wąsik140 zł560 zł 380 zł840 zł 540 zł
Broda175 zł700 zł 380 zł 1050 zł 540 zł
Baczki175 zł700 zł 380 zł 1050 zł 540 zł
Szyja225 zł900 zł 620 zł 1350 zł 880 zł
Cała twarz325 zł1300 zł 900 zł1950 zł 1200 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu