ZABIEGI NA TWARZ

Nici PDO

Innowacyjna metoda wygładzania zmarszczek nićmi liftingującymi PDO przynosi zaskakujące efekty i jest w stanie zdziałać cuda, jeśli chodzi o odmładzanie skóry twarzy. Zabieg jest skuteczny, a przy tym nie pozostawia blizn ani nacięć.

Według opinii specjalistów z Beauty Skin w Warszawie i Radomiu efekt zabiegu nićmi liftingującymi PDO działa długofalowo i utrzymuje się nawet do 24 miesięcy.

Główne zalety nici PDO

Błyskawiczne efekty

Zabieg nićmi liftingującymi, według opinii specjalistów, zapewnia, że pierwsze efekty są widoczne niemalże natychmiastowo. Należy jednak pamiętać, że właściwy proces tworzenia się nowych włókien kolagenowych w skórze następuje po około 10 – 14 dniach.

Wtedy to zaczynamy dostrzegać właściwe i pełne efekty nici PDO. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest fakt, że tworzenie się kolagenu trwa przez cały okres utrzymywania się nici w skórze.

Główne zalety Nici PDO

Wielozadaniowość

Nici PDO mogą rozwiązać wiele problemów skórnych jednocześnie. Nie tylko wygładzają pionowe i pozimowe zmarszczki czoła zapewniając mu profesjonalny lifting, lecz także unoszą brwi, powieki i policzki. Nici liftingujące niwelują zarówno zmarszczki palacza, jak i te powstałe wokół ust u osób niepalących.

Ponadto, dzięki niciom, można pozbyć się drugiego podbródka i fałd nosowo-wargowych oraz marionetkowych. Nici PDO mogą być także wykorzystywane do liftingu ciała, a w tym szyi i dekoltu, piersi, pośladków, brzucha, ramion, łokci i kolan.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Nici liftingujące PDO

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Nici liftingujące PDO są stosowane w celu poprawy struktury i wyglądu oraz przywrócenia prawidłowej objętości skóry w różnych okolicach ciała. To sprawdzony i bezpieczny sposób na redukcję oznak starzenia.

Nici PDO to w pełni wchłanialne nici liftingujące wykonane z polidioksanonu. Jest to syntetyczny materiał wykorzystywany w medycynie od ponad dwudziestu lat – wykonuje się z niego całkowicie rozpuszczalne szwy chirurgiczne.

Po około 8 miesiącach nici PDO ulegają całkowitemu rozpuszczeniu i wchłonięciu, ale efekt zabiegu utrzymuje się łącznie przez około 2 lata.

NIci liftingujące PDO

Jak działają Nici PDO?

PDO to tzw. polidioksanon, który jest bardzo silny, syntetycznym, rozpuszczalnym w skórze włóknem. Na rynku są dostępne różne rodzaje nici liftingujących, z których te oferowane przez Beauty Skin są najbezpieczniejsze i najbardziej skuteczne. Nici PDO stymulują produkcję nowego kolagenu w skórze, który z wiekiem zwyczajnie zanika. Dzięki nowym włóknom kolagenowym skóra staje się bardziej napięta, sprężysta i elastyczna, a zmarszczki wypełnione i wygładzone.

Przeciwwskazania do zabiegu nićmi liftingującymi, a także ryzyko powikłań po nim jest znikome. Każdy zabieg jest bowiem poprzedzony indywidualną konsultacją ze specjalistą. Cena nici liftingujących PDO jest ceną rozsądną i przystępną.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Lifting i modelowanie twarzy.

ZabiegCena
Nici PLLA tornado - 20 szt1600 zł
Nici liftingujące (haczykowe - 6 nici po 3 na stronę)2700 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu