ZABIEGI NA TWARZ

Terapia #Nlift

#NLift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, wypełniaczy Neauvia oraz termoliftingu urządzeniem Zaffiro. Terapia składa się z dwóch sesji, które skutecznie poprawiają stan skóry oraz zwiększają poziom nawilżenia. Udowodniono badaniami klinicznymi, że NLift prowadzi do wzrostu fibroblastów o 101% po 21 dniach.

Protokół zabiegowy składa się nie tylko z opieki gabinetowej, ale również z pielęgnacji kosmoceutykami oraz suplementami. Pacjent po zabiegu otrzymuje zestaw kosmoceutyków. W skład zestawu Nlift wchodzą: krem z czynnikami wzrostu Advanced Cream, C-Shot serum z 30% witaminą C, krem Ceramide Shield, mleczko do demakijażu New Born Skin oraz tonik Wake Up Skin.

Główne zalety #Nlift

Bezinwazyjność NLift

Zdecydowanym atutem zabiegu NLift jest jego nieinwazyjna procedura. Zabieg mezoterapii igłowej przynosi maksymalne efekty przy zerowym ryzyku dla zdrowia. Zabiegi #Nlift idealnie wpisują się w potrzeby każdej skóry, niezależnie od wieku. Dzięki holistycznemu podejściu marki przeprowadzono badania kliniczne zapewniające bezpieczeństwo zabiegu.

Reakcje skórne związane z powstaniem niewielkiego rumienia lub obrzęku maja charakter krótkotrwały, większość z nich przemija na ogół po kilku dniach.

Dowiedz się więcej: www.neauvia.com/publications 

Główne zalety #Nlift

Skuteczność NLift

Zabieg NLift wykazuje wzrost fibroblastów o 101% już po 21 dniach.  Mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Deluxe pozwala w szybki i bezbolesny sposób odmłodzić wygląd twarzy. Wypełnieniem Neauvia nadajemy naturalnie młode rysy twarzy, a wysokie stężenie kwasu hialuronowego nawilża i poprawia kondycję skóry. Zabieg Zaffiro to termolifting, który dzięki wykorzystaniu wysokiej temperatury pobudza włókna kolagenowe do produkcji kolagenu i zagęszcza skórę.

#Nlift w swojej procedurze zabiegowej oferuje również pielęgnację pozabiegową.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

#Nlift

Efekty wypełnienia kwasem hialuronowym
MODELOWANIE BRODY I WOLUMETRIA przed MODELOWANIE BRODY I WOLUMETRIA

#Nlift

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

W momencie iniekcji możliwe jest odczuwanie bólu. Po zabiegu mogą pojawić się małe krwiaki, wybroczyny w miejscu wstrzyknięcia, podczas gdy igła natrafi na naczynie. W miejscu iniekcji może pojawić się także przejściowy rumień, obrzęk z pojawieniem się mrowienia.

Podczas zabiegu termoliftingu może być odczuwalne delikatne ciepło, jednak jest to zabieg komfortowy dla pacjenta.

Skuteczność zabiegu NLift wykazywana jest już po 1 serii – 2 etapów terapii. W pierwszej kolejności wykonywana jest mezoterapia preparatem Neauvia Hydro Deluxe, a 2 tygodnie po zabiegu – wypełnienie usieciowanym kwasem hialuronowym Neauvia wraz z zabiegiem termoliftingu Zaffiro.

Dla wzmocnienia efektów po upływie co najmniej 2 tygodni można powtórzyć zabieg mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe i termoliftingu Zaffiro.

 • nadwrażliwość na składniki preparatu,
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka) i grzybicze,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu,
 • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
 • zły stan zdrowia np. przeziębienie,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • stany zapalne skóry,
 • przyjmowanie antykoagulantów (aspiryna).

#Nlift

Jak działa połączenie zabiegów w terapii Nlift?

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego w połączeniu z procedurą IR wpływały pozytywnie na procesy regeneracyjne skóry.

Mezoterapia igłowa czystym kwasem hialuronowym Neauvia Hydro Deluxe poprawia nawilżenie skóry o 45%, a dzięki połączeniu z usieciowanym kwasem hialuronowym Neauvia elastyczność skóry wzrasta o 60%. Badania kliniczne udowodniły wzrost o 101% ilości fibroblastów przy zastosowanie termoliftingu Zaffiro w drugim etapie terapii po 21 dniach od zabiegu.

Nlift poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Terapia #NLift Cena
Twarz7500 zł 4999 zł*
*na cenę zabiegu składa się zabieg mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, wypełniacz Neauvia Intense/Stimulate, zabieg Zaffiro na twarz z podbródkiem, maski zabiegowe, pielęgnacja gabinetowa oraz pielęgnacja domowa kosmoceutykami Neauvia.

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu