ZABIEGI NA TWARZ

Toksyna botulinowa

Metoda odmładzania toksyną botulinową to skuteczny sposób na pozbycie się nawet głębokich zmarszczek mimicznych. Po zabiegu botoksem skóra staje się wyraźnie odmłodzona i wygładzona o kilka, a nawet o kilkanaście lat. Metoda jest bezpieczna i przynosi spektakularne efekty, które utrzymują się około roku.

Botoks® można stosować z powodzeniem na różne partie twarzy. Mechanizm działania toksyny botulinowej został najpierw wykorzystany w neurologii i okulistyce.

Główne zalety toksyny botulinowej

Skuteczność

Metoda wygładzania zmarszczek toksyną botulinową jest przede wszystkim bardzo skuteczna. Dzieje się tak, ponieważ po wstrzyknięciu substancji w mięsień, nerw przestaje wysyłać impulsy, co prowadzi w konsekwencji do braku aktywności mięśnia. Dzięki temu zmarszczki wygładzają się, a skóra wygląda młodo i promiennie.

Według opinii specjalistów z Beauty Skin w Warszawie i Radomiu metoda usuwania zmarszczek toksyną botulinową to jedna z najpopularniejszych, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod.

Główne zalety toksyny botulinowej

Błyskawiczne efekty

Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista przygotowuje skórę do procedury. Początkowe czynności polegają na dokładnym odtłuszczeniu i dezynfekcji skóry. Po uprzednim przygotowaniu w obszar iniekcji zostaje wprowadzony preparat. Po zabiegu skóra zostaje schłodzona i posmarowana specjalnym kremem.

Cały zabieg trwa bardzo krótko, jest nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty są widoczne w krótkim czasie od przeprowadzenia zabiegu.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Toksyna botulinowa

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Po pierwszym podaniu od 3 do 5 miesięcy. Po drugim i następnym podaniu efekty mogą się utrzymywać do 6 miesięcy.

Zmarszczki znikają wraz z uformowaniem się preparatu. Uformowanie może trwać do tygodnia. Po tym czasie zmarszczki rozprostowują się i już się nie pogłębiają.

Botox® podajemy m.in. na:

  • zmarszczki między brwiami („lwie” zmarszczki)
  • zmarszczki poprzeczne czoła
  • zmarszczki wokół oczu („kurze łapki”)
  • zmarszczki powieki dolnej, wokół ust, na brodzie, szyi
  • w okolicę dłoni, stóp, pach
  • okolicę czoła i karku ­ leczy migrenę.

Toksyna botulinowa

Jak działa Botoks?

Przy pomocy Botoksu możemy wygładzić niemalże wszystkie zmarszczki, które powstały na twarzy. Zwyczajowo zabiegowi poddaje się tzw. “kurze łapki”, zmarszczki poziome i pionowe (tzw. “lwie”) czoła, zmarszczki palacza nad górną wargą, kąciki ust, a nawet szyję. Botoks wygładzi więc zmarszczki pod oczami, wokół ust, a także na czole. Dzięki terapii toksyną botulinową można odjąć sobie lat i znacznie podnieść komfort życia.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Redukcja zmarszczek, leczenie nadpotliwości, redukcja anomalii bródkowych, leczenie bruksizmu.

ObszarCena
Zmarszczki poprzeczne czoła (1 okolica)650 zł
Pionowe zmarszczki między brwiami - tzw. "zmarszczki lwie" (inaczej: zmarszczki gładzizny) (1 okolica)650 zł
Zmarszczki okolicy kącików oczu - tzw. "kurze łapki" (1 okolica)650 zł
Zmarszczki u nasady nosa - tzw. "zmarszczki królicze" (1 okolica)650 zł
Redukcja anomalii bródkowych (broda "brukowana", załamanie bródki) (1 okolica)650 zł
2 okolice1100 zł
3 okolice1400 zł
Bruksizm (rozluźnienie mięśni żwacza)1400 zł
Nadpotliwość stóp/ pach / dłoni2000 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu