ZABIEGI NA CIAŁO

Modelowanie sylwetki – Endermologia LPG Integral

Modelowanie sylwetki dzięki Endermologii to kompleksowy sposób na piękne i młode ciało. Jego istota tkwi w połączeniu dwóch zabiegów – Endermolift i Lipomassage, które nie tylko wyszczuplają, ale także redukują pierwsze oznaki starzenia się skóry.
Metoda odniosła sukces dzięki intensywnej stymulacji komórkowej. W opinii specjalistów Endermologia to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych w ofercie medycyny estetycznej.

Główne zalety Endermologii

Metoda na cellulit

Endermologia znalazła zastosowanie przede wszystkim w redukcji cellulitu. Skuteczność zawdzięcza dopasowaniu środków do rodzaju tzw. “pomarańczowej skórki”. Źródłem problemu mogą być bowiem zastoje wodne, zwłóknienia lub tkanka tłuszczowa. Zabieg Lipomassage pozwala dobrać indywidualny program, dzięki któremu usuwanie cellulitu jest w pełni skuteczne.

Główne zalety Endermologii

Niesłychana precyzja

Endermolift i Lipomassage to specjalnie opatentowane zabiegi, które potrafią całkowicie odmienić ciało. Ich efektem jest nie tylko wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, ale także wygładzenie i ujędrnienie skóry. Endermologia jest rozwiązaniem na: blizny, brak jędrności skóry, cellulit, detoksykację, luźna skóra, modelowanie pośladków, modelowanie sylwetki, obrzęki, rozstępy, wskazania medyczne, zlokalizowaną tkankę tłuszczową.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Endermologia

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabieg lipomassage na ciało trwa 35 minut, natomiast zabieg ekspresowy około 15 minut.

Dla uzyskania lepszych efektów zalecane jest łączenie Lipomasagge z zabiegiem STORZ (fala akustyczna) lub terapią wykorzystującą fale radiowe oraz DMA (dynamiczną aktywację mięśni) – zabieg Legend.

Dla optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 10 – 15 zabiegów, z częstotliwością minimum raz w tygodniu.

Endermologia

Jak działa Endermologia?

Na Endermologię składają się dwa zabiegi:

Lipomassage – Jest to zabieg, do którego wykorzystuje się specjalne urządzenie wyposażone w rolkę do mechanicznej stymulacji komórek. Skóra jest jednocześnie ugniatana, zasysana i masowana, dzięki czemu zgromadzony pod nią tłuszcz jest rozbijany i usuwany z organizmu.
Endermolift – Zabieg polega na naturalnej stymulacji fibroblastów poprzez dopasowaną do skóry głowicę urządzenia. Efektem jest zwiększona produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za młody wygląd skóry.
Efekty Endermologii widać już po pierwszym zabiegu, jednak dla najlepszych rezultatów zaleca się serię 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu. W Radomiu i Warszawie Endormologię oferuje klinika Beauty Skin.

Endermologia

Efekty

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik
Zabieg Lipomassage® - ciało 1 zabiegPakiet 10 zabiegówPakiet 20 zabiegów
KOSZT UBRANKA 95ZŁUBRANKO GRATISUBRANKO GRATIS
ZABIEG CIAŁO250zł 190zł (35 min.)2500zł 1490zł*5000zł 1990zł**
ZABIEG EKSPRESS CIAŁO150zł 90zł (15 min.)1500zł 680zł-
*Promocja do 29 maja: 1 zabieg Endermolift na twarz w prezencie
**Promocja do 29 maja: 2 zabiegi Endermolift na twarz w prezencie

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu