ZABIEGI NA TWARZ

Termolifting twarzy Zaffiro

Zabieg Zaffiro jest dedykowany wszystkim, który chcieliby poprawić kondycję skóry twarzy. Termolifting wykonywany urządzeniem sprawi, że skóra zagęści się i znacznie ujędrni.
Zabieg Zaffiro to innowacyjna technologia dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom chcącym zatrzymać młody wygląd skóry. Według opinii specjalistów Zaffiro jest w stanie nie tylko ujędrnić i zagęścić skórę, lecz także pozbyć się już istniejących zmarszczek i niedoskonałości.

Główne zalety Termoliftingu twarzy Zaffiro

Innowacyjny

Większość zabiegów, które obiecują spektakularne efekty łączy się nierozerwalnie z nieprzyjemnymi doznaniami, bólem, a nawet długim okresem rekonwalescencji. W przypadku termoliftingu Zaffiro jest wprost przeciwnie. Zabieg Zaffiro możemy zaliczyć do tzw. “zabiegów lunchowych”.

Chwilę po wykonaniu zabiegu można swobodnie wrócić do wykonywania codziennych czynności. Co więcej, zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jedyne odczucia, które mu towarzyszą to delikatne uczucie ciepła.

Główne zalety Termoliftingu twarzy Zaffiro

Natychmiastowe efekty

Efekty widoczne są w niezwykle krótkim czasie po zabiegu. Zabieg Zaffiro jest nie tylko przyjemny, lecz także uniwersalny, ponieważ może być stosowany na wszystkie partie ciała. Termolifting Zaffiro zagęści zarówno skórę twarzy, jak i skórę szyi, dekoltu, brzucha, dłoni, ramion, pośladków, ud, a także kolan.

Efekty Zaffiro będą spektakularne i natychmiastowe na każdej partii ciała, ponieważ zabieg jest przeprowadzany w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Zaffiro Z200

Efekty Zaffiro Z200
przed1 po1
przed2 po2

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Thermolifting twarzy Zaffiro

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabieg polega na termicznym pobudzenia włókien kolagenowych do produkcji kolagenu, co w efekcie daje nam naturalny lifting i promienny wygląd skóry.

Zabieg ma na celu wygładzenie, ujędrnienie i zliftingowania skóry w obszarze poddanej działaniu światła podczerwonego.

  • ciąża, karmienie piersią,
  • otwarte rany w miejscu zabiegowym,
  • choroby nowotworowe,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • implanty w miejscu zabiegowym,
  • przebyty zabieg złotych nici i nici haczykowych,
  • okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (toksyna, kwas itp.),
  • terapie lekami światłouczulającymi,
  • aktywna opryszczka,
  • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze lub pasożytnicze.

Termolifting twarzy Zaffiro

Jak działa termolifting twarzy Zaffiro?

Zabieg Zaffiro został opracowany w oparciu o najnowocześniejszą technologię promieniowania podczerwonego. Zaffiro to urządzenie emitujące promieniowanie IR o długości fali (750-1800 nm). Dzięki temu następuje kontrolowane podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do ok. 65 st. C).

Efektem Zaffiro jest nagłe podgrzanie włókien kolagenowych, które kurczą się do pierwotnej długości. Skutkiem tego procecu jest gładka, jędrna i napięta skóra, która wygląda młodo i promiennie.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Lifting skóry twarzy za pomocą światła podczerwonego

Obszar1 Zabieg
Twarz800zł 650zł
Twarz+podbródek1000zł 750zł
Szyja+podbródek700zł 550zł
Twarz+podbródek+szyja1100zł 900zł
Szyja600zł 500zł
Dekolt1000zł 800zł
Twarz+szyja+dekolt1700zł 1400zł
Peeling wodny100zł
Peeling wodny przed Zaffiro50zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu