ZABIEGI NA TWARZ

Trądzik hormonalny

Trądzik hormonalny określany jest również trądzikiem dorosłych, ponieważ występuje u dojrzałych ludzi. Wywołany jest zaburzeniem gospodarki hormonalnej, a dokładniej rzecz ujmując – wahaniem poziomu wydzielanych hormonów oraz ich typów. Zdecydowanie częściej pojawia się u kobiet niż u mężczyzn. Trądzik hormonalny można rozpoznać po dużych, bolących guzkach, które widoczne są w okolicy żuchwy (na brodzie i wokół ust). Ten typ trądziku należy leczyć tylko pod okiem specjalisty przy pomocy starannie dobranych metod. Nasza Klinika oferuje laserowe usuwanie trądziku oraz peeling chemiczny. Dodatkowo w ofercie Beauty Skin znajdziesz wiele zabiegów, które pomogą Ci uporać się z bliznami potrądzikowymi.

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne zabiegi

Leonardo A.L.T. Hyper Pulse

A.L.T. (Accumulative Light Torrent) to najnowocześniejsza, zaawansowana technologia emisji energii światła. Wytwarza 5 impulsów na sekundę z maksymalną łączną energią dochodzącą do 200 J. To przełom w procedurach zabiegowych takich jak leczenie rumienia, likwidowanie przebarwień skóry, fotoodmładzania czy epilacji.
Urządzenie bezboleśnie podczas jednej procedury zabiegowej działa na redukcje rozszerzonych porów, zmniejsza widoczność zmarszczek i znacznie rozjaśnia przebarwienia skóry na twarzy i ciele.

Leczenie trądziku ACNE

Laserowe leczenie trądziku w Naszej Klinice odbywa się przy pomocy platformy Alma Harmony XL PRO. Eliminacja trądziku polega na niszczeniu bakterii, które wywołują stany zapalne na skórze. Dzięki temu obecne drobnoustroje są całkowicie usuwane, a skóra jest odporna na rozwój nowych bakterii i zmian trądzikowych. Największymi zaletami laserowego leczenia trądziku są – skuteczność oraz możliwość zastosowania platformy do każdego typu skóry bez konsekwencji jakichkolwiek skutków ubocznych.

Oczyszczanie skóry twarzy Dermaquest

Przy trądziku należy pamiętać o regularnym i dokładnym oczyszczaniu skóry. Niestety domowe zabiegi oczyszczające mogą okazać się niezbyt skuteczne. Z tego względu warto przyjść do Naszej Kliniki i poddać się bezpiecznemu i dogłębnemu peelingowi chemicznemu. Peeling DermaQuest nie tylko oczyszcza skórę, ale również wygładza, usuwa zmiany potrądzikowe i nadaje młodzieńczy blask cerze. W Klinice Beauty Skin znajdziesz trzy rodzaje peelingów chemicznych – Azelainowy, Witamina C i Dyniowy. Każdy z nich jest dobierany do indywidualnych potrzeb skóry Pacjenta.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Laserowe leczenie trądziku bakteryjnego

ObszarCena Pakiet 5 zabiegów 40% taniejPakiet 10 zabiegów 50% taniej
Twarz489zł2445zł 1467zł4890zł 2445zł
Plecy780zł3900zł 2340zł7800zł 3900zł
Pozostałe partieod 200zł *
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu