ZABIEGI NA TWARZ

Trądzik hormonalny

Trądzik hormonalny określany jest również trądzikiem dorosłych, ponieważ występuje u dojrzałych ludzi. Wywołany jest zaburzeniem gospodarki hormonalnej, a dokładniej rzecz ujmując – wahaniem poziomu wydzielanych hormonów oraz ich typów. Zdecydowanie częściej pojawia się u kobiet niż u mężczyzn. Trądzik hormonalny można rozpoznać po dużych, bolących guzkach, które widoczne są w okolicy żuchwy (na brodzie i wokół ust). Ten typ trądziku należy leczyć tylko pod okiem specjalisty przy pomocy starannie dobranych metod. Nasza Klinika oferuje laserowe usuwanie trądziku oraz peeling chemiczny. Dodatkowo w ofercie Beauty Skin znajdziesz wiele zabiegów, które pomogą Ci uporać się z bliznami potrądzikowymi.

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne zabiegi

Leonardo A.L.T. Hyper Pulse

A.L.T. (Accumulative Light Torrent) to najnowocześniejsza, zaawansowana technologia emisji energii światła. Wytwarza 5 impulsów na sekundę z maksymalną łączną energią dochodzącą do 200 J. To przełom w procedurach zabiegowych takich jak leczenie rumienia, likwidowanie przebarwień skóry, fotoodmładzania czy epilacji.
Urządzenie bezboleśnie podczas jednej procedury zabiegowej działa na redukcje rozszerzonych porów, zmniejsza widoczność zmarszczek i znacznie rozjaśnia przebarwienia skóry na twarzy i ciele.

Oczyszczanie skóry twarzy Dermaquest

Przy trądziku należy pamiętać o regularnym i dokładnym oczyszczaniu skóry. Niestety domowe zabiegi oczyszczające mogą okazać się niezbyt skuteczne. Z tego względu warto przyjść do Naszej Kliniki i poddać się bezpiecznemu i dogłębnemu peelingowi chemicznemu. Peeling DermaQuest nie tylko oczyszcza skórę, ale również wygładza, usuwa zmiany potrądzikowe i nadaje młodzieńczy blask cerze. W Klinice Beauty Skin znajdziesz trzy rodzaje peelingów chemicznych – Azelainowy, Witamina C i Dyniowy. Każdy z nich jest dobierany do indywidualnych potrzeb skóry Pacjenta.

PRO XN - terapie antyoksydacyjne

Autorskie zabiegi PRO XN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologie skóry. PRO XN wykorzystuje najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant 
w postaci kompleksu Ksantohumolu. Wykazuje on 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Zabiegi w zależności od stopnia działania uszczelniają barierę hydro-lipidową, redukują trądzik lub działają biorewitalizująco na skórę.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Zabieg1 zabiegPakiet 3 zabiegów
I stopnia - Twarz + szyja600 zł 440 zł*1800 zł 1170 zł*
II stopnia - Twarz + szyja700 zł 490 zł*2100 zł 1350 zł*
III stopnia - Twarz + szyja (zabieg łączony z technologią mikronakłuwania Dermapen 4.0)1900 zł 1100 zł*5700 zł 2900 zł*
ACNE Rescue treatment - Twarz + szyja800 zł 490 zł*2400 zł 1350 zł*
Xantohumol Recovery Treatment (twarz + szyja) - po innej procedurze zabiegowej600 zł 350 zł*-
*promocja obowiązuje do 1 grudnia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu