ZABIEGI NA CIAŁO

Ujędrnienie skóry

Utarta przez skórę jędrności oraz elastyczności następuje u wielu osób nie tylko wraz z wiekiem, ale też w wyniku odchudzania czy po przebytej ciąży. Wiotka i rozciągnięta skóra, pokryta nierzadko mało estetycznym cellulitem, może stanowić źródło wielu kompleksów, dlatego w Beauty Skin oferujemy swoim pacjentom profesjonalne zabiegi ujędrniania skóry i modelowania sylwetki, a także skuteczne sposoby na redukcję cellulitu na udach, pośladkach czy brzuchu.

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Zabieg ujędrniający – Zaffiro Z200


Termolifting Zaffiro to jedna z najnowocześniejszych i skuteczniejszych metod usuwania wiotkiej skóry w zakresie medycyny estetycznej. Zabieg pozwala nie tylko pozbyć się nieestetycznych zmarszczek, ale też widocznie ujędrnić i poprawić gęstość skóry. Zobacz, na czym polega termolifting Zaffiro i dlaczego stał się jednym z ulubionych zabiegów klientów Beauty Skin!

Endermologia LPG – Integral 2

Endermologia to unikalna technika modelowania sylwetki za pomocą stymulacji komórkowej. Zabieg Lipomassage Integral 2 to skuteczna metoda wyszczuplania i ujędrniania skóry, która opiera się na delikatnym ugniataniu i zasysaniu wybranych obszarów.
Endermologię można zastosować zarówno na twarz, jak i ciało. W obu przypadkach zabieg pozwoli osiągnąć wymierne efekty.

Ultraskin II Absolute najmocniejsze HiFu

Ultraskin II Absolute to najsilniejsza medyczna technologia HIFU- skoncentrowanych ultradźwięków. Fala ultradźwiękowa indukuje powstanie drobnych punktów koagulacji na odpowiednich głębokościach, bez przerywania ciągłości naskórka. Dodatkowa stymulacja skóry właściwej umożliwia jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie procesów regeneracji. Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny!

Onda – modelowanie sylwetki

Jako pierwsza klinika w Polsce przedstawiamy najnowszą wersję rewolucyjnego urządzenia do modelowania sylwetki! Onda została stworzona przez włoską firmę DEKA. Najnowocześniejsza formuła z jeszcze lepszym powodzeniem poradzi sobie ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową, podwójnym podbródkiem, cellulitem i wiotką skórą. Opatentowana technologia Onda Coolwaves® wykorzystuje mikrofale, które działają wybiórczo na komórki tkanki tłuszczowej i redukują je w bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Karboksyterapia – Julie

Karboksyterapia wykorzystuje CO2, który uszkadza komórki tłuszczowe, korzystnie działa na mikrokrążenie, dotlenienie komórek oraz eliminacje toksyn. Dzięki temu poprawia się kondycja skóry, metabolizm zostaje przyspieszony co sprzyja redukcji cellulitu a mieszki włosowe wzmacniają się. Dodatkowo spłycone zostają blizny i rozstępy. Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania gazu znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu.

Ujędrnianie skóry VelaShape III

VelaShape III to technologia łącząca trzy energie bipolarną falę radiową, promieniowanie podczerwone i masaż próżniowy. Urządzenie to pobudza skórę do syntezy kolagenu i elastyny, pobudza krążenie, przyspiesza procesy metaboliczne oraz dotlenienie tkanek. Najwyższa moc pośród podobnych urządzeń na rynku, wpływa na wszechstronność działania i skuteczność zabiegów.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Modelowanie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnianie skóry.

Okolica 1 zabiegPakiet 4 zabiegów
1 obszar (15 cm x 15 cm)800 zł 500 zł 3200 zł 1600 zł
2 obszary1600 zł 950 zł6400 zł 2800 zł
3 obszary2400 zł 1300 zł9600 zł 4000 zł
4 obszary 3200 zł 1650 zł12800 zł 4600 zł
Podbródek 800 zł 400 zł 3200 zł 1400 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu