ZABIEGI NA TWARZ

Usuwanie blizn potrądzikowych – iPixel

Usuwanie blizn potrądzikowych to zabieg przeprowadzany z użyciem lasera iPixel Alma Harmony XL PRO. Pozwala on skutecznie i trwale pozbyć się nieestetycznych blizn oraz nierówności skóry, będących niechcianą pozostałością po trądziku, a tym samym źródłem wielu kompleksów.

Laser iPixel wyraźnie spłyca blizny, redukując ich widoczność, jak również regeneruje skórę i wyrównuje jej koloryt. Efekty laserowego usuwania blizn potrądzikowych zauważalne są już po pierwszym zabiegu.

Główne zalety iPixel

Bezbolesność

Zabieg iPixel jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a czas jego trwania nie przekracza 30 minut. W przeciwieństwie do laserów ablacyjnych, które usuwają całą górną warstwę skóry, iPixel tworzy na jej powierzchni niewielkie mikrouszkodzenia, pozostawiając otaczającą tkankę w stanie nienaruszonym.

Mechanizm działania tego innowacyjnego lasera umożliwia szybkie gojenie i regenerację skóry, dzięki czemu okres rekonwalescencji zostaje skrócony do minimum.

Główne zalety iPixel

Wszechstronność

IPixel to laser słynący z wszechstronnego działania. Jedna sesja z jego wykorzystaniem aktywuje w skórze procesy produkcji nowego kolagenu oraz odnowy, co wpływa pozytywnie na kondycję i wygląd twarzy.

Redukcja blizn to tylko jeden z efektów działania lasera iPixel. Po zabiegu skóra jest bardziej napięta i zregenerowana, a jej nierówności i koloryt zostają wygładzone.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Usuwanie blizn potrądzikowych – iPixel

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Skóra po wykonanym zabiegu jest zaczerwieniona. Rumieniowi towarzyszy delikatne pieczenie. Tuż po zabiegu pojawia się również suchość i uczucie ściągnięcia skóry. Kilka dni po zabiegu występuje złuszczanie naskórka. Należy unikać słońca oraz stosować wysokie filtry UV, aby nie doszło do powstania przebarwień w obszarach poddanych zabiegowi oraz n dobrze nawilżać skórę.

Podczas zabiegu odczuwalne jest pieczenie,może być ono porównywalne do poparzenia słonecznego.

Mogą pojawić się takie odczyny: zaczerwienienie, uczucie pieczenia, opuchnięcie, zbrązowienie leczonego obszaru, strupki.

Okres rekonwalescencji trwa ok 7 dni. Strupki ulegają złuszczeniu po 5 dniach od zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu zalecane jest używanie schłodzonych kompresów, które zmniejszają uczucie pieczenia. Przez 6 miesięcy po ostatnim zabiegu należy stosować ochrony SPF 50.

Należy również unikać podrażniających kosmetyków, mocnego makijażu w ciągu 24 godzin po zabiegu, przegrzewania skóry np. sauna oraz opalania.

Usuwanie blizn potrądzikowych – iPixel

Jak działa laser iPixel?

W trakcie zabiegu usuwania blizn, specjalista przykłada głowicę lasera do wybranego miejsca twarzy. Wiązka światła, sięgająca swym zasięgiem do tkanki podskórnej i skóry właściwej, przyczynia się do kontrolowanego uszkodzenia wybranych komórek, które w naturalnym procesie regeneracji zostaną zastąpione nową, zdrową tkanką.

Namnażanie nowego kolagenu sprawia, że bruzdy i dołki widoczne na twarzy ulegają wygładzeniu. Pierwsze efekty działania lasera iPixel widoczne są kilka dni od zabiegu, jednak na pełną przebudowę skóra potrzebuje kilku miesięcy. W tym czasie jej kondycja ulega stopniowej poprawie. Zwykle zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów iPixel.

Usuwanie blizn potrądzikowych – iPixel

Efekty lasera iPixel
REF BEF
pixel-przed ipixel-po
Laser iPixel

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Laserowa redukcja blizn

Obszar1 zabieg
Twarz1200 zł 800 zł
Twarz + szyja1800 zł 1200 zł
Twarz + szyja + dekolt2400 zł 1750 zł
Szyja / dekolt1100 zł 700 zł
Policzki900 zł 500 zł
Pojedyncze bliznyod 200 zł*
* cena ustalana indywidualnie na bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu