ZABIEGI NA CIAŁO

Usuwanie tatuażu

Wybór i wykonanie tatuażu nie zawsze jest trafioną decyzją. Czasami żałujemy, że wzbogaciliśmy daną część naszej skóry o tatuaż. Mogłoby się zdawać, że nie da się go usunąć, a jedyne co pozostaje to akceptacja wzoru. Na szczęście Nasza Klinika oferuje zabieg laserowego usunięcia tatuaży. Dzięki innowacyjnej technice masz szansę na całkowitą eliminację tatuażu bez negatywnego wpływu na kondycję skóry i Twoje zdrowie.

Usuwanie tatuażu laserem Q-Switch pozwala zapomnieć nawet o dużych i wielobarwnych tatuażach, przebarwieniach czy o niechcianym makijażu permanentnym. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod na usunięcie tatuażu ze skóry przy tym nie pozostawiająca na skórze blizn. Dlatego też z powodzeniem stosuje się tą metodę w Klinikach BeautySkin w Warszawie i Radomiu.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Usuwanie tatuażu Alma Harmony Q-Switch

Q-Switch to innowacyjna metoda usuwania tatuaży. Wykorzystywany w zabiegu laser przekazuje wiązkę światła wyłącznie w tusz, który w następnej kolejności jest rozbijany. Skóra staje się gładka i jednolita, na skutek usuwania cząsteczek tuszu z organizmu. Mikrouszkodzenia powodują, że barwniki słabną każdego dnia, a w konsekwencji tatuaż znika ze skóry.
Zabieg laserowego usunięcia tatuaży jest bardzo skuteczny i bezpieczny, a dodatkowo nie pozostawia na skórze żadnych blizn. Dzięki niemu możesz wyeliminować nie tylko małe tatuaże, ale nawet te bardzo rozległe i różnobarwne.

ZABIEGI NA CIAŁO

Efekty
PRZEDPICO PO
PRZED POPO
BEFORE AFTER
PRZEDNI1 PODNI2

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Usuwanie tatuaży laserem Q-switch

Usuwanie tatuażu - Q-SwitchCena
Tatuażod 150zł
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu