ZABIEGI NA CIAŁO

Pierwsza inteligentna karboksyterapia Julie

Karboksyterapia wykorzystuje dwutlenek węgla do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz do odmłodzenia skóry. Aparat Julie dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jak i do stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Inteligenty system zawierający innowacyjny tryb podgrzewania gazu minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

Główne zalety karboksyterapii Julie

Pierwszy na świecie inteligentny system do karboksyterapii

Inteligentny i innowacyjny system karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania.

Air Clean System – odpowietrzanie systemu

Zadaniem programu ACS® jest maksymalne pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Program skupia się przede wszystkim na oczyszczeniu układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej nowoczesnych systemów zabezpieczających, wykorzystywany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych po zabiegu o blisko 84,6%.

Double Heating System – podwójne podgrzewanie gazu

Double Heating System to nowoczesny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to innowacyjne połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą pracować razem lub zupełnie niezależnie od siebie.

Precision Flow Control – precyzyjna kontrola przepływu dwutlenku węgla

Karboksyterapia Julié jest wyposażona w innowacyjny system PFC®, który pozwala na precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.

Dzięki maksymalnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest odpowiednie zastosowanie się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły skuteczność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

karboksyterapia Julie

Wskazania do zabiegu

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

karboksyterapia Julie

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Karboksyterapia jest terapią medyczną o niezwykle szerokim zakresie zastosowania. Polega ona na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł.

Podczas zabiegu kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane ilości dwutlenku węgla w zależności od stanu zdrowia pacjenta i procedur zabiegowych.

Zabieg może być wykonywany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny bądź pokrewny, który posiadają ogólną wiedzę medyczną oraz kosmetologiczną, po wcześniejszym odbyciu certyfikowanego szkolenia.

Karboksyterapia to zabieg o szerokim spektrum zastosowań. Do najbardziej popularnych należą: redukcja cellulitu w stadiach I-IV, rozstępów, blizn, cieni pod oczami, łysienia, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Ciąża, nowotwory, epilepsja, ostra niewydolność nerek, płuc i serca, POCHP.

Przy zabiegu towarzyszy niewielkie odczuwanie rozpierania gazu w tkankach. Wszystko uzależnione jest od okolicy zabiegowej, a także od progu bólu.

Stosowanie znieczulenia nie jest polecane, ze względu na obkurczanie naczyń krwionośnych. Pożądanym efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych podczas podawania gazu, dlatego kremy z lidokainą jest nieodpowiednie.

Zdecydowanie tak, ponieważ podgrzewany gaz zmniejsza odczucia bólowe. Urządzenie „Julie Carboksytherapy” oferuje najnowszą technologię regulacji temperatury w urządzeniach, ale przede wszystkim zapewnia podwójne systemy grzewcze, minimalizujące odczuwanie dyskomfortu praktycznie do zera.

Karboksyterapia jest mało inwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem. Sprawdzona klinicznie wykonywana na wysokiej jakości aparaturze, posiadająca certyfikowany medycznie  dwutlenek węgla jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierana w oparciu o stan zdrowia i strefę zabiegów.

Na chwilę obecną w literaturze medycznej nie ma informacji o poważniejszych komplikacjach pozabiegowych. Prawidłowo wykonany zabieg niesie za sobą niewiele skutków ubocznych w postaci bólu i krwiaków w miejscu iniekcji, wybroczyny czy też dłużej utrzymujący się obrzęk.

Skuteczność zależy głównie od wieku, indywidualnych uwarunkowań pacjenta oraz systematyczności i regularności wizyt.

Zabieg trwa od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów jest uzależniona od natężenia problemu. W przypadku redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widoczne są już po 1 zabiegu, natomiast jeśli chodzi o walkę z cellulitem potrzebujemy około 6 zabiegów.

Po zabiegu pacjent może powrócić do codziennych czynności. Należy jednak unikać basenu, solarium oraz sauny przez 72 godziny. Miejsc zabiegowych nie wolno rozmasowywać. Efekt końcowy jest zależny od wielu czynników, ale najczęściej efekt utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. Po upływie tego okresu ponownie można wykonać serię lub pojedynczy zabieg.

karboksyterapia Julie

Jak dokładnie działa urządzenie?

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6.

karboksyterapia Julie

Efekty

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Rozstępy, blizny, cellulit, tkanka tłuszczowa

Karboksyterapia Julie1 zabiegPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegów
Okolica oczu150 zł750 zł 600 zł1500 zł 1000 zł
Twarz250 zł1250 zł 900 zł2500 zł 1500 zł
Twarz, szyja, dekolt300 zł1500 zł 1275 zł3000 zł 2000 zł
Szyja150 zł750 zł 600 zł1500 zł 1000 zł
Skóra głowy180 zł900 zł 750 zł1800 zł 1200 zł
Pośladki200 zł1000 zł 800 zł2000 zł 1400 zł
Uda / łydki / brzuch / boczki250 zł1250 zł 1100 zł2500 zł 1900 zł
Całe nogi350 zł1750 zł 1400 zł3500 zł 2600 zł
Blizny, rozstępy od 100 zł--

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Kriolipoliza: jak działa i na co pomaga?

Kriolipoliza to nowoczesna technologia w kosmetologii, która wykorzystuje niską temperaturę do niwelowania tkanki tłuszczowej. Ten innowacyjny zabieg zdobywa coraz większą popularność dzięki swojej skuteczności i

Czytaj więcej »