ZABIEGI NA CIAŁO

Blizny i rozstępy

Blizny i rozstępy są defektami, na które nie zawsze mamy wpływ. Ciąża i trądzik to tylko dwa, jednakże główne, źródła tych nieestetycznie wyglądających zmian. Mało rozległe rozstępy i niewielkie blizny można w łatwy sposób zatuszować, jednak gdy zajmują znaczny obszar ciała czy twarzy jest to niewykonalne. Defekty te wówczas obniżają pewność siebie, odbierają dobre samopoczucie, a często sprawiają, że płeć żeńska nie czuje się kobieco. Jeśli problem blizn lub rozstępów dotyczy Ciebie, przyjdź do Naszej Kliniki, a zespół specjalistów dobierze odpowiednią metodę usunięcia tych zmian. Oferujemy wysokiej jakości laseroterapię z zastosowaniem lasera iPixel, PicoClear, Icon lub zabiegi z wykorzystaniem technologii radiofrekwencji mikroigłowej Virtue RF, mezoterapię mikroigłową Dermapen 4.0 oraz karboksyterapię Julie. 

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Usuwanie blizn i rozstępów iPixel

Usunięcie blizn i rozstępów przy pomocy lasera iPixel polega na tworzeniu na skórze mikronakłuć, dzięki którym zyskuje ona zdolność do samoregeneracji i odbudowy. W efekcie skóra jest gładka, pozbawiona nie tylko rozstępów, ale i blizn, a dodatkowo pięknie wymodelowana. Partie ciała poddane laserowi są odżywione i wyglądają młodziej. Innowacyjny laser iPixel należy do platformy Alma Harmony XL PRO, a zabieg z jego wykorzystaniem zalicza się do technik resurfacingu i fotoodmładzania.

Usuwanie blizn i rozstępów PicoClear

PicoClear to urządzenie wykorzystywane zarówno do usuwania blizn i rozstępów, ale także do eliminacji zmarszczek, przebarwień, bruzd i rozszerzonych porów. Zabieg polega na przekazywaniu w głąb skóry mikrowiązek światła, które niszczą złogi komórkowe, zastępując je zregenerowaną tkanką. W efekcie skóra jest gładka, pozbawiona wszelkich defektów i zmian oraz ma jednolity koloryt. Dodatkową zaletą zabiegu PicoClear jest jednoczesna skuteczność i bezpieczny wpływ nawet na wrażliwą skórę.

Usuwanie blizn i rozstępów Icon 1540

Icon 1540 jest uniwersalnym technologicznie laserem do redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych i przebarwień, jednak znajduje też szerokie zastosowanie w zabiegach na ciało tj. ujędrnianie wiotkiej skóry, redukcja blizn pourazowych, pooperacyjnych lub redukcja rozstępów. Ze względu na jego głębokie działanie frakcyjne i metodę nieablacyjną okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy od innych laserów. Urządzenie pracuje na głębokości 1540 nm nie naruszając ciągłości naskórka, co za tym idzie efekty pojawią się stopniowo, a my nie musimy rezygnować z codziennych czynności. 

Virtue RF - redukcja rozstępów

Virtue RF to platforma łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z bipolarną falą radiową. To nowoczesne urządzenie, które podczas jednej procedury stymuluję, procesy komórkowe do regeneracji, redukuje widoczność rozstępów i blizn, oraz zagęszcza i ujędrnia skórę. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny.

Karboksyterapia Julie - redukcja rozstępów

Karboksyterapia wykorzystuje CO2, który uszkadza komórki tłuszczowe, korzystnie działa na mikrokrążenie i dotlenienie komórek oraz eliminacje toksyn. Dzięki temu poprawia się kondycja skóry, przyspieszony zostaje metabolizm co sprzyja redukcji cellulitu a mieszki włosowe wzmacniają się. Dodatkowo spłycone zostają blizny i rozstępy. Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania gazu znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu. Szczególnie polecana technologia osobom z problemem łuszczycy, AZS, ŁZS, które boją się poddawania technologiom laserowym.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0

Zabieg Dermapen 4.0 to innowacyjna metoda redukcji blizn i rozstępów na ciele. Wykorzystuje on zaawansowany system mikronakłuć, który stymuluje proces regeneracji skóry. Ten nowoczesny zabieg jest bezpieczny i skuteczny, a jego efekty są widoczne już po kilku sesjach. Pacjenci często wybierają Dermapen 4.0, ponieważ jest to skuteczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych procedur chirurgicznych. Dzięki możliwości dostosowania intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb, można uzyskać najlepsze rezultaty.

ZABIEGI NA CIAŁO

Efekty zabiegów
icon brzuch.1 zabieg przed icon brzuch 1 zabieg po
icon 1 zabieg przed icon 1 zabieg po
dermapen 2 przed dermapen 2 po
dermapen przed dermapen po

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Laserowa redukcja widoczności blizn i rozstępów na ciele

ZabiegCena
Obszar od 200zł*
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu