OFERTA

Medycyna estetyczna

Głównym założeniem medycyny estetycznej jest korekcja wszelkich defektów, mająca na celu poprawę samopoczucia, wyglądu a także zdrowia pacjenta. Każda ingerencja estetyczna wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego warto oddać się w ręce zaufanego, doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską. W Beauty Skin zabiegi wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej dr Marta Nowak i dr Paweł Bogacz, którzy cieszą się wysokimi opiniami swoich pacjentów!

OFERTA

Dlaczego my?
Doświadczenie

Beauty Skin stawiane jest w czołówce najlepszych klinik medycyny estetycznej. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii hi-tech.

Innowacyjność

Uwielbiamy się rozwijać, stąd w Beauty Skin można skorzystać z zabiegów na najbardziej zaawansowanej technologii certyfikowanych urządzeń medycznych.

Przyjazna atmosfera

Cieszymy się, że od lat wracają do nas pacjenci, a z pracownikami wiążemy się długi czas. Kompleksowo zajmiemy się Twoją skórą, sylwetką i niechcianym owłosieniem
w najlepszej atmosferze.

OFERTA

Poznaj nasze zabiegi

Nlift

Nici PDO

Kwas hialuronowy

Toksyna botulinowa

Stymulatory tkankowe

Biostymulator Rh kolagenu Karisma

Mezoterapia igłowa

Osocze bogatopłytkowe

Komórki Macierzyste

Redukcja nadpotliwości MiraDry

Redukcja nadpotliwości - toksyna botulinowa

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Cennik
ZabiegCena
Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej200 zł*
*Cena odliczona od zabiegu do miesiąca od przeprowadzonej konsultacji