ZABIEGI NA CIAŁO

Leczenie nadpotliwości – MiraDry

Leczenie nadpotliwości systemem MiraDry to przełomowa metoda w zwalczaniu wstydliwego problemu jakim jest nadmierna potliwość. Swoją skuteczność zawdzięcza mikrofalom, które docierają wgłąb skóry i precyzyjnie redukują kłopotliwe pocenie.

MiraDry to najnowsze rozwiązanie w walce z nadmierną potliwością pach, które pozwala na zawsze o niej zapomnieć. Zarówno specjaliści, jak i pacjenci doceniają działanie systemu, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i pozwala leczyć nadpotliwość pierwotną we wszystkich stadiach.

Główne zalety MiraDry

Niepowtarzalna skuteczność

System MiraDry jest uznawany wśród specjalistów za najskuteczniejszy sposób w walce z nadpotliwością pach. Jeden zabieg pozwala definitywnie zlikwidować ten problem.

Badania kliniczne potwierdziły, że po pojedynczym zabiegu nadpotliwość zostaje zredukowana nawet do 90% i już nigdy nie wraca.

Opinie pacjentów (93% zadowolenia z zabiegu): http://www.realself.com/miradry

Główne zalety miradry

Rozwiązanie dla każdego

Mikrofale wykorzystywane przez system MiraDry są całkowicie bezpieczne dla organizmu i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Dzięki temu sprawdzają się zarówno przy leczeniu kosmetycznej nadpotliwości, jak i przy poważnych problemach z potem.

We wszystkich przypadkach efektem zabiegu będzie całkowite pozbycie się nadmiernej potliwości pach.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Miradry

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

System miraDry jest jedyną procedurą zatwierdzoną przez FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w całkowicie nieinwazyjny sposób. Inne metody leczenia, w tym antyperspiranty i toksyny mają na celu tymczasowe wyłączenie gruczołów potowych. Wymagają one powtarzania zabiegów w celu utrzymania skuteczności. Istnieją też opcje operacyjne polegające na przecięciu nerwów ­ jednak stwarzają one oczywiste ryzyko operacyjne.

W naszej klinice zabieg MiraDry  jest wykonywany wyłącznie przez doświadczonego zabiegowca i poprzedzony konsultacją lekarską.

Dzięki działaniu systemu miraDry następuje pyroliza, czyli eliminacja gruczołów potowych, które po tym procesie nie regenerują się. Prowadzi to do znacznego i trwałego zmniejszenia wydzielania potu pod pachami. W badaniach klinicznych, u pacjentów zaobserwowano średnio 82% redukcji potliwości pod pachami. Redukcja potliwości jest widoczna natychmiast po zabiegu. Jak każda procedura medyczna rezultat jest różny w zależności od osoby. Skutkami ubocznymi może być redukcja włosów oraz zapachu pod pachami.

Cena zabiegu jest to 4900zł.

Miradry

Jak dokładnie działa MiraDry?

Urządzenie MiraDry wykorzystuje technologię miraWave, która opiera się na działaniu energii mikrofalowej. Dociera ona do gruczołów potowych, czyli na głębokość około 2-5 mm. Mikrofale w bezpieczny dla organizmu sposób niszczą gruczoły, które odpowiadają za nadmierne pocenie, a tym samym problem całkowicie znika.

Raz uszkodzone gruczoły nie odnawiają się, więc wstydliwa dolegliwość już nigdy nie powraca. W Radomiu i Warszawie leczenie nadpotliwości tą metodą oferuje klinika Beauty Skin.

Zabieg MiraDry w programie Klinika Urody w TVN Style, który był realizowany w naszej klinice:

ZABIEGI NA CIAŁO

Leczenie nadpotliwości

Zabieg Cena
Leczenie nadpotliwości - MiraDry 5900zł 4900zł
*gratis zabieg ClearLift na twarz o wartości 900 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu