ZABIEGI NA CIAŁO

Leczenie nadpotliwości – MiraDry

Leczenie nadpotliwości systemem MiraDry to przełomowa metoda w zwalczaniu wstydliwego problemu jakim jest nadmierna potliwość. Swoją skuteczność zawdzięcza mikrofalom, które docierają wgłąb skóry i precyzyjnie redukują kłopotliwe pocenie.

MiraDry to najnowsze rozwiązanie w walce z nadmierną potliwością pach, które pozwala na zawsze o niej zapomnieć. Zarówno specjaliści, jak i pacjenci doceniają działanie systemu, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i pozwala leczyć nadpotliwość pierwotną we wszystkich stadiach.

Główne zalety MiraDry

Niepowtarzalna skuteczność

System MiraDry jest uznawany wśród specjalistów za najskuteczniejszy sposób w walce z nadpotliwością pach. Jeden zabieg pozwala definitywnie zlikwidować ten problem.

Badania kliniczne potwierdziły, że po pojedynczym zabiegu nadpotliwość zostaje zredukowana nawet do 90% i już nigdy nie wraca.

Opinie pacjentów (93% zadowolenia z zabiegu): http://www.realself.com/miradry

Główne zalety miradry

Rozwiązanie dla każdego

Mikrofale wykorzystywane przez system MiraDry są całkowicie bezpieczne dla organizmu i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Dzięki temu sprawdzają się zarówno przy leczeniu kosmetycznej nadpotliwości, jak i przy poważnych problemach z potem.

We wszystkich przypadkach efektem zabiegu będzie całkowite pozbycie się nadmiernej potliwości pach.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Miradry

Zalecenia zabiegu MiraDry
 • włoski pod pachami golimy 2-3 dni przed zabiegiem
 • organizujemy pracę tak, aby nie była obciążająca fizycznie przez tydzień po zabiegu
 • organizujemy sobie transport do domu – nie można prowadzić auta bezpośrednio po zabiegu

Może wystąpić:
– bolesność w okolicach pach
– opuchlizna (może utrzymywać się do 2 tygodni)
– osłabienie organizmu

 • okolicę poddawane zabiegowi należy myć tylko wodą (bez mydła)
 • każdorazowo po myciu należy nałożyć warstwę kremu nawilżającego
 • nie należy stosować antyperspirantów/dezodorantów
 • należy intensywnie chłodzić miejsca poddane zabiegowi, w szczególności bezpośrednio po zabiegu (w dniu zabiegu oraz następnego dnia)
 • należy stosować IBUPROFEN w dawkach:
  – w dniu zabiegu 4×800 mg (co 6 godzin)
  – 1 dzień po zabiegu 3×800 mg (co 8 godzin)
  – 2 dzień po zabiegu 3×600 mg
  – 3 dzień po zabiegu 3×400 mg
  – 4 dzień po zabiegu 3×200 mg

Miradry

Jak dokładnie działa MiraDry?

Urządzenie MiraDry wykorzystuje technologię miraWave, która opiera się na działaniu energii mikrofalowej. Dociera ona do gruczołów potowych, czyli na głębokość około 2-5 mm. Mikrofale w bezpieczny dla organizmu sposób niszczą gruczoły, które odpowiadają za nadmierne pocenie, a tym samym problem całkowicie znika.

Raz uszkodzone gruczoły nie odnawiają się, więc wstydliwa dolegliwość już nigdy nie powraca. W Radomiu i Warszawie leczenie nadpotliwości tą metodą oferuje klinika Beauty Skin.

Miradry

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

System miraDry jest jedyną procedurą zatwierdzoną przez FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w całkowicie nieinwazyjny sposób. Inne metody leczenia, w tym antyperspiranty i toksyny mają na celu tymczasowe wyłączenie gruczołów potowych. Wymagają one powtarzania zabiegów w celu utrzymania skuteczności. Istnieją też opcje operacyjne polegające na przecięciu nerwów ­ jednak stwarzają one oczywiste ryzyko operacyjne.

W naszej klinice zabieg MiraDry  jest wykonywany wyłącznie przez doświadczonego zabiegowca i poprzedzony konsultacją lekarską.

Dzięki działaniu systemu miraDry następuje pyroliza, czyli eliminacja gruczołów potowych, które po tym procesie nie regenerują się. Prowadzi to do znacznego i trwałego zmniejszenia wydzielania potu pod pachami. W badaniach klinicznych, u pacjentów zaobserwowano średnio 82% redukcji potliwości pod pachami. Redukcja potliwości jest widoczna natychmiast po zabiegu. Jak każda procedura medyczna rezultat jest różny w zależności od osoby. Skutkami ubocznymi może być redukcja włosów oraz zapachu pod pachami.

 • ciąża i karmienie piersią,
 • nietolerancja na preparaty do znieczulenia miejscowego z lidokainą i epinefryną,
 • elektroniczne implanty (rozrusznik serca),
 • wiek poniżej 18 roku życia,
 • aktywne choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze,
 • nieuregulowana cukrzyca.

ZABIEGI NA CIAŁO

Leczenie nadpotliwości

Zabieg Cena
Leczenie nadpotliwości - MiraDry 5900zł 4900zł
*gratis zabieg ClearLift na twarz o wartości 900 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Depilacja laserowa – od ilu lat?

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularną metodą zbędnego owłosienia. Często skorzystanie z takiego zabiegu rozważają osoby bardzo młode – nawet takie, które nie ukończyły

Czytaj więcej »

Depilacja laserowa – cena

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z zabiegu depilacji laserowej, jednak wielokrotnie spotkałeś się z opinią, że taka metoda jest bardzo droga? Owszem, nie

Czytaj więcej »

Urządzenie MiraDry wykorzystuje technologię miraWave, która opiera się na działaniu energii mikrofalowej. Dociera ona do gruczołów potowych, czyli na głębokość około 2-5 mm. Mikrofale w bezpieczny dla organizmu sposób niszczą gruczoły, które odpowiadają za nadmierne pocenie, a tym samym problem całkowicie znika.

Raz uszkodzone gruczoły nie odnawiają się, więc wstydliwa dolegliwość już nigdy nie powraca. W Radomiu i Warszawie leczenie nadpotliwości tą metodą oferuje klinika Beauty Skin.