ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY

Konsultacja trychologiczna

Pierwsze spotkanie na konsultacji trychologicznej trwa około 1 godzinę (+/-). Konsultacja składa się z pełnego wywiadu dotyczącego zdrowia i trybu życia z omówieniem wyników badań. Następnie wykonujemy zdjęcia skóry głowy i włosów. Dzięki temu możemy przeprowadzić dokładne badanie trichoskopowe z wykorzystaniem odpowiedniej aparatury. Kosmetolog dopytuje o codzienną pielęgnację skóry głowy i włosów, a następnie dobiera odpowiednią terapie zabiegową i pielęgnację domową do potrzeb w zależności od zaistniałego problemu.

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA

Na pierwszą konsultację klient powinien przynieść:

 • ostatnie wyniki badań krwi;

 • zdjęcie nazwy lub opakowania przyjmowanych leków i suplementów diety;

 • zdjęcia kosmetyków używanych do pielęgnacji domowej;

 • przed wizytą nie należy myć głowy przez 24 do 48 godzin – (warunek konieczny), w innym wypadku badanie trichoskopowe nie będzie miarodajne!

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA

Kiedy wybrać się na konsultacje trychologiczną:

 • jeśli masz problem z wypadaniem włosów, z łamliwością włosów, swędzącą, piekącą lub łuszczącą się skórą głowy,
 • jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo pielęgnować swoje włosy i skórę głowy,
 • jeśli chciałbyś/ałabyś poprawić ukrwienie skóry głowy, pobudzić włosy do wzrostu lub przyspieszyć ich wzrost poprzez dobranie zabiegów stymulujących,

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA

Co widać w badaniu trichoskopowym:
Zdrowa skóra głowy
Rzadkie włosy
A070 - 20230928_173906 A106 - 20240122_121454
Anagenowy wyrwany włos
Unknown A081 - 20240122_121114

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

konsultacja trychologiczna

Przygotowanie do konsultacji

Przygotuj nazwy produktów kosmetycznych, których używasz do codziennej pielęgnacji domowej.

Przygotuj nazwy leków i suplementów diety, które przyjmujesz na codzień. 

Wybrane badania krwi wymagane na konsultacji trychologicznej:

 • Glukoza
 • Morfologia krwi z rozmazem, OB i CRP
 • Wit D/25-OH-D3
 • Żelazo
 • Ferrytyna
 • Witamina B12
 • Pełny profil tarczycowy (TSH, ft4, ft3)
 • Przeciwciała anty-TPO i anty-TG, przeciwjądrowe ANA
 • Prolaktyna
 • Wolny testosteron (FT) i całkowity (TT)
 • Dihydroepiandrosteron (DHEA) (u kobiet)
 • Enzymy wątrobowe (AST, ALT) GGTP, bilirubina
 • Lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy

Przed wizytą nie należy myć głowy przez 24 do 48 godzin – warunek niezbędny, gdyż badanie trichoskopowe nie będzie miarodajne!

POBUDZENIE POROSTU WŁOSÓW

Dostępne technologie na pobudzenie porostu włosów

Dermapen 4.0

Wskazaniami do wykonania mezoterapii mikroigłowej na skórę głowy jest np. postępujący proces łysienia, pogarszająca się kondycja stanu włosów i skóry głowy. Dermapen polega na kontrolowanym tworzeniu mikronakłuć w obszarze, który chcemy poddać regeneracji. Dodatkowe preparaty witaminowe zawarte w produktach dedykowanych do tego typu zabiegów pozwalają mierzyć się z tego typu problemami jak utrata gęstości włosów lub łysienie. Mikrourazy powstałe przy zabiegu Dermapen pobudzą organizm do samoodnowy skóry.

Karboksyterapia Julie

Badania wykazują, że każdorazowe zastosowanie dwutlenku węgla przy pomocy zabiegu karboksyterapii prowadzi do tworzenia się nowych naczyń krwionośnych oraz udrożnienia i poszerzenia się tych obecnych już w skórze. W efekcie uzyskujemy odżywioną, dotlenioną i zregenerowaną skórę głowy. Widoczna poprawa jakości skóry głowy poprzez depozyty gazu CO2 skutkuje hamowaniem procesów łysienia, zagęszczeniem i poprawą jakości włosów.

Radiofrekwencja mikroigłowa - Virtue RF

Virtue RF to platforma łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. Zabieg mikronakłuwania polega na wprowadzeniu sterylnych igieł, które tworzą mikroskopijne kanały w skórze właściwej. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny. Zabieg pobudza porost włosów i odżywia skórę głowy. Bardzo krótki okres rekonwalescencji sprawia, że natychmiast można wrócić do codziennych czynności.

Mezoterapia igłowa komórkami macierzystymi CGF

Główne działanie opiera się na maksymalnej koncentracji czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34+, które aktywują w mieszkach włosowych fazę wzrostu.
Terapia opiera się na stymulacji i regeneracji owłosionej skóry głowy. Jest również idealnym zabiegiem profilaktycznym i wzmacniającym.

Zabieg mezoterapii CGF ONE można wykonywać zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Terapia światłem - lampa LED Triwings

Nowoczesne lampy medyczne LED TriWings® to przełom w dziedzinie fototerapii. Lampy emitują światło o różnej długości fal w sześciu kolorach, zapewniając bardzo szerokie spektrum działania. Światło LED ma korzystny wpływ na metabolizm komórkowy. Dzięki wykorzystaniu 6 rodzajów światła działamy na każdej głebokości skóry, w efekcie antybakteryjnym na poziomie naskóra przez pobudzenia mikrokrążenia w skórze właściwej do usprawnienie procesów biochemicznych zachodzących na poziomie mi- tochondriów.

POBUDZENIE POROSTU WŁOSÓW

Cennik

Pierwsze spotkanie konsultacyjne trwa około 1 godziny i zawiera: pełny wywiad zdrowotny, wykonanie zdjęć skóry głowy i włosów trichoskopem, badanie skóry głowy i włosów, wywiad pielęgnacyjny, dobranie pielęgnacji domowej i gabinetowej. 

ZabiegCena
Konsultacja trychologiczna200 zł
Kontrola + ponowne badanie (po 3 miesiącach)90 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu