ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY

Karboksyterapia Julie

Niekwestionowana pionierska terapie na wypadanie włosów i łysienie. Karboksyterapia Julie to pierwsza inteligentna technologia z wykorzystaniem podwójnie podgrzewanego gazu CO2. Iniekcja medycznego dwutlenku węgla rozszerza naczynia krwionośne, dotlenia i pobudza mieszki włosowe. Uruchomione procesy odbudowy komórkowej wpływają pozytywnie na zagęszczenie włosów skóry głowy i zahamowanie łysienia.

Główne zalety karboksyterapii

Skuteczność

Zasługą skuteczności Karboksyterapii Julie jest certyfikowany medyczny dwutlenek węgla, system podwójnego podgrzewania gazu, oraz regulacja prędkości jego podawania. Wszystkie te cechy powodują redukcję dolegliwości bólowych podczas zabiegu do minimum i gwarantują bezpieczeństwo wykonania zabiegu.

Główne zalety karboksyterapii

Wielowymiarowa efektywność

Dzięki szerokiej gamie działania zabiegu karboksyterapii uzyskujemy wiele korzyści z poddania się takiej terapii. Głównymi zaletami wykonania serii zabiegowej jest poprawa mikrokrążenia w skórze, zatrzymanie wypadania włosów co skutkuje redukcją łysienia. Nie tylko hamujemy negatywne procesy, a również pobudzamy nowy wzrost włosów i zagęszczenie się ich na skórze głowy. Nowe włosy są zdrowsze, mocniejsze i grubsze, a to wszystko dzięki poprawie kondycji skóry głowy i odbudowie mieszków włosowych.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Tamara Gonzalez Perea
Tamara Gonzalez Perea
@tamaragonazalezperea
Czytaj więcej
"Od lat korzystam z usług salonu Beauty Skin, który ma szeroki zakres usług i specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów skórnych na poziomie estetycznym i medycznym. Darzę ich ogromnym zaufaniem ze względu na specjalistów jakich zatrudniają, niezwykle miła obsługę, dogodne dla mnie godziny pracy oraz najwyższej jakości sprzęt. Po szczegółowej konsultacji dobrano dla mnie serię zabiegów laserem PicoClear, który wtedy był ich nowym nabytkiem. Po całym cyklu zauważyłam znaczną redukcję przebarwień, czego nie mogę powiedzieć po zastosowaniu innych laserów"

Certified Soul Coach, Sound Healing Therapist, Systemic Constellations Therapist

Poprzedni
Następny

karboksyterapia julie

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
  • ciąża i karmienie piersią,
  • aktywna opryszczka,
  • przyjmowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych na 24h przed zabiegiem,
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • niewydolność żylna,
  • choroby nowotworowe,
  • cukrzyca.

Zaleca się wykonanie serii 8-12 zabiegów w odstępach 1 tygodnia.

Technologia podwójnego podgrzewania gazu sprawia, że zabiegi są maksymalnie komfortowe. Odczuwalne jest ukłucie i delikatne rozpieranie podczas podawania gazu.

Wideo - Karboksyterapia Julie

ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY

Cennik
Obszar1 zabiegPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegów
Skóra głowy180 zł900 zł 750 zł*1800 zł 1200 zł*

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu