ZABIEGI NA TWARZ

LumiSCAN - analiza skóry twarzy

Odpowiednia diagnostyka skóry jest podstawą prawidłowej pielęgnacji. Dzięki multispektralnemu obrazowaniu skóry twarzy wykryjemy zmiany zanim staną się problemem. Komputerowa analiza mierzy podstawowe parametry tj.: cienie pod oczami, pory, zmarszczki, porfiryny, przebarwienia, aktualny rodzaj cery, wiek biologiczny, a nawet poziom nawilżenia skóry. 

Główne zalety lumiSCAN

Multispektralne obrazowanie

Dzięki wykorzystaniu 4 rodzajów światła: normalnego, sekularnego, spolaryzowanego oraz ultrafioletowego (lampa Wooda) uwidaczniamy zmiany niedostrzegalne w lustrze. Nadmiernie rozszerzone naczynia krwionośne, ukryte przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory, aktywność bakterii wywołujących trądzik, wydzielanie sebum. 

Narzędzie zwizualizuje z bliska problemy skórne, a dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych kosmetologów szybko wprowadzimy w życie odpowiednią suplementację, pielęgnację i terapie gabinetową.

Główne zalety lumiSCAN

Komputerowa analiza skóry

Wykorzystanie korneometru daje możliwość zbadania poziomu odwodnienia skóry, co skupuje szybką oceną i dobraniem pielęgnacji domowej. Dzięki analizie określimy wiek biologiczny skóry i aktualny rodzaj cery. Najlepszej jakości zdjęcia będą porównaniem do skuteczności zaproponowanej terapii i pielęgnacji. 

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA TWARZ

Przykład działania lumiSCAN
lumiscan 1.1 lumiscan1.2
lumiscan 2.1 lumiscan 2.2

lumiscan

Najczęściej zadawane pytania

Dostarcza dokładne i obiektywne informacje o skórze twarzy pacjenta. Ukazuje niedostrzegalne gołym okiem zmiany skórne.

Multispektralne obrazowanie sprawia, że pacjent dostrzeże problemy skórne o dokładnie zrozumie ocenę kosmetologiczną. Dzięki wykorzystaniu 4 rodzajów światła dostrzeżemy ukryte zmiany, które we wczesnym stadium zahamowane nie spowodują estetycznych uszkodzeń skóry.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
TerapiaCena
Komputerowa analiza skóry twarzy LumiSCAN500 zł 400 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu