ZABIEGI NA CIAŁO

Nadpotliwość

Nadmierne pocenie się to bardzo dokuczliwy problem. Może doskwierać zarówno kobietom, jak i mężczyznom bez względu na wiek. Objawia się zwiększoną ilością wydzielanego potu w sytuacjach, które u ludzi zdrowych nie wpływają na pocenie się. Nadpotliwość trudno jest zwalczyć lub ograniczyć zwykłymi kosmetykami, dlatego też jeśli borykasz się z nadmiernym wydzielaniem potu, przyjdź do Naszej Kliniki. Oferujemy Ci skuteczne zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się nadpotliwości bez względu na partię ciała, w obrębie której jest ona zaostrzona. Proponujemy zabieg MiraDry oraz wykorzystanie toksyny botulinowej.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Leczenie nadpotliwości – MiraDry


System MiraDry to innowacyjna metoda, która jest niezwykle skuteczna w walce z nadmiernym poceniem się. Gwarancją całkowitego pozbycia się problemu jest docieranie mikrofal do wnętrza partii ciała, gdzie występuje nadpotliwość i dokładne jego usunięcie. Zabieg MiraDry może być swobodnie wykorzystywany zarówno do leczenia minimalnej nadpotliwości, jak i znacznie intensywnego i nasilonego wydzielania potu.

Botox - Leczenie nadpotliwości

Toksyna botulinowa jest znana ze skuteczności w wygładzaniu zmarszczek. Dodatkowo botoks wykorzystuje się w leczeniu nadmiernej potliwości. Zabieg polega na wstrzykiwaniu jadu kiełbasianego w miejsce, w którym gruczoły potowe produkują nadmierną ilość potu. W efekcie proces pocenia się jest unormowany i utrzymuje się około 7-12 miesięcy.

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Leczenie nadpotliwości

Zabieg Cena
Leczenie nadpotliwości - MiraDry 6500zł 5400zł*
*gratis zabieg ClearLift na twarz o wartości 900 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu