ZABIEGI NA CIAŁO

Botoks – leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości botoksem to przełomowa metoda w walce z nadmiernym poceniem się. Choć kojarzony jest przed wszystkim z usuwaniem zmarszczek mimicznych, to jego działanie pozwala także zapomnieć o tym przykrym problemie. Doskonale hamuje działanie gruczołów potowych, dzięki czemu zapobiega wytwarzaniu potu.

Wbrew obiegowej opinii jest także dosyć bezpiecznym zabiegiem i nie wymaga rezygnacji z codziennych aktywności. W Radomiu i Warszawie botoks oferuje klinika BeautySkin.

Główne zalety Botoksu

Szybki i skuteczny

Botox (lub botoks, jak również jest nazywany) to jeden z najkrótszych zabiegów oferowanych przez kliniki medycyny estetycznej. Wstrzykiwanie toksyny botulinowej w wybraną partię ciała trwa około 30 minut. Jest także mało bolesne i nie powoduje komplikacji. Mimo tak krótkiego czasu zabiegu pozwala zlikwidować pocenie się:

pod pachami, na dłoniach, na stopach,na głowie.
Szacuje się, że botoks pozwala zmniejszyć nadmierną potliwość o ponad połowę.

Główne zalety botoksu

Doskonały na bruksizm

Zwalczanie nadpotliwości to nie jedyne efekty, jakie daje Botox. Jego działanie jest od lat wykorzystywane w leczeniu bruksizmu, czyli chorobliwego zgrzytania zębami podczas snu. Toksyna botulinowa rozluźnia mięśnie i zmniejsza napięcie w szczęce.

Oprócz tego botoks stosuje się również w wygładzaniu zmarszczek mimicznych

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Botoks

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Mechanizm działania toksyny botulinowej polega na blokowaniu impulsów nerwowych, które stymulują gruczoły do produkcji potu. Powoduje to zatrzymanie ich czynności i czasowe, w pełni odwracalne zahamowanie produkcji potu.

Toksyna powoduje całkowitą likwidację lub znaczne zmniejszenie nadpotliwości pach u prawie wszystkich leczonych pacjentów, a czas jej działania wynosi przeważnie 6-­9 miesięcy.

Zabieg podania toksyny botulinowej jest szybki, bezbolesny i bardzo bezpieczny.

Botoks

Jak dokładnie działa Botoks?

Toksyna botulinowa to substancja, która powoduje blokadę impulsów nerwowych docierających do gruczołów potowych. To właśnie one są odpowiedzialne za wytwarzanie potu. Choć zabieg brzmi groźnie, to w rzeczywistości jest mało bolesny, a efekty uboczne po zabiegu nie przeszkadzają w codziennych obowiązkach. Toksynę wprowadza się we wcześniej zbadane obszary, czyli te, które są najbardziej podatne na pocenie się.

Wykorzystuje się do tego bardzo cienką igłę. Po zabiegu może wystąpić delikatne podrażnienie, a skóra bywa nieco opuchnięta. Efekty uboczne mijają po kilku dniach, zaś wyraźne rezultaty widoczne są już 3-4 dniach. Z czasem botox wchłania się, więc zabieg należy powtarzać co 5-9 miesięcy.

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik
ZabiegCena
Toksyna botulinowa
Nadpotliwość pachy/ dłonie/ stopy - 2 ampułki Azzalure1800 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu