ZABIEGI NA CIAŁO

Przebarwienia na skórze

Przebarwienia na twarzy lub ciele odbierają pewność siebie i dobre samopoczucie. Najczęściej są to przebarwienia, będące wynikiem leczenia trądziku, nadmiernej ekspozycji skóry na słońce, ciąży lub plamy starcze. Bez względu na ich rodzaj Nasza Klinika oferuje rozmaite zabiegi wyrównujące koloryt skóry i usuwające te defekty. Przyjdź do Beauty Skin ze swoją potrzebą, a My dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg. Każde z naszych urządzeń laserowych jest niezwykle skuteczny i bezpieczny względem nawet bardzo wrażliwej skóry twarzy lub ciała.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

PRZEBARWIENIA NA SKÓRZE

Dostępne lasery do usuwania przebarwień

Usuwanie plam laserem pikosekundowym PicoClear

Laser Alma PicoClear to multifunkcyjne urządzenie, które ma zdolność pracy różnych głębokościach skóry, przy użyciu różnych długości wiązki lasera, co zwiększa zakres radzenia sobie z różnymi problemami skóry jednocześnie podczas jednego zabiegu.
PicoClear to najnowsze osiągnięcie specjalizującej się w laserach firmy – Alma Lasers. Ta zaawansowana platforma laserowa umożliwia jeszcze efektywniejsze pozbycie się przebarwień czy plam na skórze. Zastosowanie najkrótszego czasu trwania impulsu sprawia, że urządzenie to wyróżnia się na tle konkurencyjnych laserów.

Usuwanie plam laserem Alma Harmony XL PRO – iPixel

Laser Alma Harmony XL PRO – iPixel wykorzystywany jest szczególnie do zabiegów obejmujących leczenie zmian pigmentacyjnych skóry. Zmiany tego typu mogą powstawać na skutek działania promieniowania UV, starzenia się skóry, pozostawania blizn po trądziku i pozostałych zmianach skórnych.
Podobnie skutecznie działa w przypadku oparzeń i działalności silnych substancji chemicznych, powodujących zintensyfikowane wydzielanie melaniny w zmienionym obszarze skóry. Laser Alma Harmony XL PRO – iPixel skutecznie radzi sobie z leczeniem niedoskonałości, powodujących występowanie nieestetycznych przebarwień na skórze.

USUWANIE PLAM NA SKÓRZE

Cennik

Usuwanie niedoskonałości skóry laserem pikosekundowym

ZabiegCena
Obszarod 400zł*
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu