ZABIEGI NA CIAŁO

Usuwanie plam laserem Alma Harmony XL PRO – iPixel

Laser Alma Harmony XL PRO – iPixel wykorzystywany jest szczególnie do zabiegów obejmujących leczenie zmian pigmentacyjnych skóry. Zmiany tego typu mogą powstawać na skutek działania promieniowania UV, starzenia się skóry, pozostawania blizn po trądziku i pozostałych zmianach skórnych.
Podobnie skutecznie działa w przypadku oparzeń i działalności silnych substancji chemicznych, powodujących zintensyfikowane wydzielanie melaniny w zmienionym obszarze skóry. Laser Alma Harmony XL PRO – iPixel skutecznie radzi sobie z leczeniem niedoskonałości, powodujących występowanie nieestetycznych plam na skórze.

Główne zalety iPixel

Bezbolesność

Zabieg iPixel jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a czas jego trwania nie przekracza 30 minut. W przeciwieństwie do laserów ablacyjnych, które usuwają całą górną warstwę skóry, iPixel tworzy na jej powierzchni niewielkie mikrouszkodzenia, pozostawiając otaczającą tkankę w stanie nienaruszonym.

Mechanizm działania tego innowacyjnego lasera umożliwia szybkie gojenie i regenerację skóry, dzięki czemu okres rekonwalescencji zostaje skrócony do minimum.

Główne zalety iPixel

Wiele zastosowań

Leczenie laserem zwalcza takie problemy jak:

resurfacing skóry – resurfacing twarzy polega w głównym stopniu na użyciu promieniowania lasera frakcyjnego o działaniu odmładzającym. Działanie to gwarantuje redukcję zmarszczek, wygładzenie blizn, a także eliminację zaskórników i zwężanie rozszerzonych porów.

usuwanie zmian pigmentacyjnych – do zmian pigmentacyjnych zaliczane są przebarwienia i plamy objawiające się poprzez skumulowanie melaniny w chorobowo zmienionych miejscach. Działanie Alma Harmony XL PRO – iPixel doprowadza do rozbicia przebarwienia i późniejszego samoczynnego wchłonięcia plam przez organizm.

laserowe odmładzanie twarzy – laserowe odmładzanie twarzy gwarantuje nie tylko wyrównanie zmarszczek, ale także poprawę jej gęstości i owalu twarzy, który wraz z wiekiem zostaje zaburzony przez opadającą skórę.

redukcja rozstępów – iPixel skutecznie redukuje rozstępy powstałe w wyniku ciąży lub gwałtownych zmian wagi, dzięki szybkiemu zagęszczeniu i rozjaśnieniu skóry w problematycznych miejscach.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Usuwanie PRZEBARWIEŃ – iPixel

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Zarówno podczas usuwania przebarwień Dye­VLem jak i laserem iPixel odczuwa się dyskomfort, bolesność zabiegu zależy od indywidualnych odczuć osoby, która jest mu poddawana.

Zabieg wykonujemy w odstępach 3 – 4 tygodniowych.

Każda technologia i metoda zabiegowa gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa potwierdzony rozległymi badaniami klinicznymi.

Dzięki opatentowanej technologii, jedna wiązka laserowa zastąpiona jest grupą mikrowiązek energii o ściśle kontrolowanej sile penetracji. Powoduje to powstanie mikrourazów termalnych, pomiędzy, którymi występuje nienaruszona tkanka. Taki proces sprawia, że gojenie po zabiegu przebiega niezwykle szybko a skóra jest silnie pobudzona do odbudowy. Laser penetruje zarówno komórki podskórne jak i skórę właściwą skutecznie stymulując skórę do naprawy i odnowy.

Skórę należy silnie nawilżać oraz chronić przed promieniowaniem słonecznym używając wysokich filtrów. Zaleca się stosowanie preparatów łagodzących oraz unikanie drażniących kosmetyków. Nie należy wykonywać intensywnych ćwiczeń przez około 7  dni po zabiegu.

Skóra po wykonanym zabiegu jest zaczerwieniona. Rumieniowi towarzyszy delikatne pieczenie. Tuż po zabiegu pojawia się również suchość i uczucie ściągnięcia skóry. W ciągu kilku dni od zabiegu występuje złuszczanie naskórka. Brak protekcji UV może doprowadzić do powstania przebarwień w obszarach poddanych terapii iPixel.

Usuwanie PRZEBARWIEŃ – iPixel

Jak dokładnie działa Alma Harmony XL PRO – iPixel?

W wyniku działalności platformy emitowana jest wiązka światła o długości fali 2940nm, która nie tylko działa skutecznie i trwale, ale również bardzo dynamicznie, dzięki czemu nie wywołuje uszkodzeń pozostałych tkanek skórnych wymagających późniejszego gojenia się.

Głowica pracuje poprzez mikrouszkodzenia naskórka, pozostawiając po sobie jedynie bardzo malutkie zagłębienia, przez które wprowadzana jest następnie wiązka laserowa.

Laser Alma Harmony XL PRO – iPixel

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Laserowe usuwanie niedoskonałości skóry

ZabiegCena
Obszarod 200 zł*
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu