ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY

Pobudzenie porostu włosów

Utrata gęstości, spadek jakości włosów i łysienie ma wiele podłóż. Te problemy mogą być wywołane czynnikami genetycznymi, chorobami, wszelkimi stanami zapalnymi toczonymi w naszym organizmie jak i złą pielęgnacją. Bardzo ważne jest zdiagnozowanie problemu – jeśli to możliwe to wyeliminowanie powodu utraty włosów i przejście do etapu regeneracji i odbudowy. Tu z pomocą przychodzi trychologia, czyli wąska dziedzina zajmująca się schorzeniami włosów i skóry głowy. Nasi specjaliści zadbają o Twój komfort i indywidualnie dobiorą odpowiednią procedurę zabiegową.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

POBUDZENIE POROSTU WŁOSÓW

Efekty
DERMAPEN-Zdjecia-przed DERMAPEN-Zdjecia-po
wlosy przed włosy po

POBUDZENIE POROSTU WŁOSÓW

Dostępne technologie na pobudzenie porostu włosów

Dermapen 4.0

Wskazaniami do wykonania mezoterapii mikroigłowej na skórę głowy jest np. postępujący proces łysienia, pogarszająca się kondycja stanu włosów i skóry głowy. Dermapen polega na kontrolowanym tworzeniu mikronakłuć w obszarze, który chcemy poddać regeneracji. Dodatkowe preparaty witaminowe zawarte w produktach dedykowanych do tego typu zabiegów pozwalają mierzyć się z tego typu problemami jak utrata gęstości włosów lub łysienie. Mikrourazy powstałe przy zabiegu Dermapen pobudzą organizm do samoodnowy skóry.

Karboksyterapia Julie

Badania wykazują, że każdorazowe zastosowanie dwutlenku węgla przy pomocy zabiegu karboksyterapii prowadzi do tworzenia się nowych naczyń krwionośnych oraz udrożnienia i poszerzenia się tych obecnych już w skórze. W efekcie uzyskujemy odżywioną, dotlenioną i zregenerowaną skórę głowy. Widoczna poprawa jakości skóry głowy poprzez depozyty gazu CO2 skutkuje hamowaniem procesów łysienia, zagęszczeniem i poprawą jakości włosów.

Radiofrekwencja mikroigłowa - Virtue RF

Virtue RF to platforma łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. Zabieg mikronakłuwania polega na wprowadzeniu sterylnych igieł, które tworzą mikroskopijne kanały w skórze właściwej. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny. Zabieg pobudza porost włosów i odżywia skórę głowy. Bardzo krótki okres rekonwalescencji sprawia, że natychmiast można wrócić do codziennych czynności.

Mezoterapia igłowa komórkami macierzystymi CGF

Główne działanie opiera się na maksymalnej koncentracji czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34+, które aktywują w mieszkach włosowych fazę wzrostu.
Terapia opiera się na stymulacji i regeneracji owłosionej skóry głowy. Jest również idealnym zabiegiem profilaktycznym i wzmacniającym.

Zabieg mezoterapii CGF ONE można wykonywać zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Terapia światłem - lampa LED Triwings

Nowoczesne lampy medyczne LED TriWings® to przełom w dziedzinie fototerapii. Lampy emitują światło o różnej długości fal w sześciu kolorach, zapewniając bardzo szerokie spektrum działania. Światło LED ma korzystny wpływ na metabolizm komórkowy. Dzięki wykorzystaniu 6 rodzajów światła działamy na każdej głebokości skóry, w efekcie antybakteryjnym na poziomie naskóra przez pobudzenia mikrokrążenia w skórze właściwej do usprawnienie procesów biochemicznych zachodzących na poziomie mi- tochondriów.

POBUDZENIE POROSTU WŁOSÓW

Cennik

Pierwsze spotkanie konsultacyjne trwa około 1 godziny i zawiera: pełny wywiad zdrowotny, wykonanie zdjęć skóry głowy i włosów trichoskopem, badanie skóry głowy i włosów, wywiad pielęgnacyjny, dobranie pielęgnacji domowej i gabinetowej. 

ZabiegCena
Konsultacja trychologiczna200 zł
Kontrola + ponowne badanie (po 3 miesiącach)90 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu