ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY

Dermapen 4.0 – mikronakłuwanie skóry głowy

Zabieg Dermapen 4.0 to najnowsza technologia mikronakłuwania frakcyjnego. Dzięki systemowi pulsujących igieł stymulujemy naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze poprawiając znacząco jej jakość. Mezoterapia mikroigłowa pozwala na wtłoczenie substancji aktywnych w głąb skóry, pobudzając fibroblasty oraz uruchamiając jednocześnie jej procesy naprawcze.

Główne zalety dermapen 4.0

Dermapen 4.0

Dzięki technologii pulsujących igieł Dermapen 4.0 jest najbardziej efektywną i bezpieczną metodą stosowaną w mikronakłuwaniu skóry. DERMAPEN™ dostarcza substancje czynne do naskórka i skóry właściwej przz co zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Główne zalety Dermapen 4.0

Bezpieczeństwo

Ogromną zaletą Dermapena jest niewielka inwazyjność, zapewniająca pełne bezpieczeństwo pacjentowi oraz znacząco redukująca czas powrotu pacjenta do codziennych czynności. Funkcja automatycznej kontroli głębokości iniekcji minimalizuje ryzyko odczuwania jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu podczas zabiegu. W metodzie tej wykorzystywane są  molibdenowe igły, które nie wywołują reakcji alergicznych. Dzięki wymiennemu systemowi jednorazowych igieł zabieg jest w 100% sterylny.

W przeciwieństwie do derma-roller’ów i tradycyjnej mezoterapii – DERMAPEN 4 pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu i precyzyjne dobranie głębokości iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm). Na efektowność i bezpieczeństwo zabiegu wpływa opatentowana technologia pulsujących igieł. 

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Tamara Gonzalez Perea
Tamara Gonzalez Perea
@tamaragonazalezperea
Czytaj więcej
"Od lat korzystam z usług salonu Beauty Skin, który ma szeroki zakres usług i specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów skórnych na poziomie estetycznym i medycznym. Darzę ich ogromnym zaufaniem ze względu na specjalistów jakich zatrudniają, niezwykle miła obsługę, dogodne dla mnie godziny pracy oraz najwyższej jakości sprzęt. Po szczegółowej konsultacji dobrano dla mnie serię zabiegów laserem PicoClear, który wtedy był ich nowym nabytkiem. Po całym cyklu zauważyłam znaczną redukcję przebarwień, czego nie mogę powiedzieć po zastosowaniu innych laserów"

Certified Soul Coach, Sound Healing Therapist, Systemic Constellations Therapist

Poprzedni
Następny

Dermapen 4.0

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Odpowiednio dopasowana głębokość nakłuwania, w zależności od wybranego obszaru skóry, wskazań oraz grubości skóry pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Na obszar skóry głowy wykonuje się nakłucia na głębokości od 0,2 do 0,5 mm.

W przypadku wypadania włosów i chęci poprawy kondycji skóry głowy zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów.

Bardzo szybkie działanie Dermapena (czyli 2000 nakłuć na sekundę) sprawia, że zabieg jest bardzo szybki a pacjent podczas zabiegu odczuwa delikatne szczypanie.

Dermapen 4.0

Efekty po zabiegu Dermapen
DERMAPEN-Zdjecia-przed DERMAPEN-Zdjecia-po
Wideo - Dermapen 4.0

ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY

Cennik
Zabieg1 ZabiegPakiet 3 zabiegów
Skóra głowy (preparat podstawowy) 800 zł 600 zł 2400 zł 1650 zł
Dermapen + dedykowany preparat pobudzający porost włosów (Venome lub XL Hair) 1200 zł 1000 zł 3600 zł 2700 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu