ZABIEGI NA CIAŁO

Usuwanie tatuażu

Wybór i wykonanie tatuażu nie zawsze jest trafioną decyzją. Czasami żałujemy, że wzbogaciliśmy daną część naszej skóry o tatuaż. Mogłoby się zdawać, że nie da się go usunąć, a jedyne co pozostaje to akceptacja wzoru. Na szczęście Nasza Klinika oferuje zabieg laserowego usunięcia tatuaży. Dzięki innowacyjnej technice masz szansę na całkowitą eliminację tatuażu bez negatywnego wpływu na kondycję skóry i Twoje zdrowie.

Usuwanie tatuażu laserem Q-Switch i PicoClear pozwala zapomnieć nawet o dużych i wielobarwnych tatuażach, przebarwieniach czy o niechcianym makijażu permanentnym. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod na usunięcie tatuażu ze skóry przy tym nie pozostawiająca na skórze blizn. Dlatego też z powodzeniem stosuje się tą metodę w Klinikach Beauty Skin w Warszawie i Radomiu.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Usuwanie tatuażu Alma Harmony Q-Switch

Q-Switch to innowacyjna metoda usuwania tatuaży. Wykorzystywany w zabiegu laser przekazuje wiązkę światła wyłącznie w tusz, który w następnej kolejności jest rozbijany. Skóra staje się gładka i jednolita, na skutek usuwania cząsteczek tuszu z organizmu. Mikrouszkodzenia powodują, że barwniki słabną każdego dnia, a w konsekwencji tatuaż znika ze skóry.
Zabieg laserowego usunięcia tatuaży jest bardzo skuteczny i bezpieczny, a dodatkowo nie pozostawia na skórze żadnych blizn. Dzięki niemu możesz wyeliminować nie tylko małe tatuaże, ale nawet te bardzo rozległe i różnobarwne.

Usuwanie tatuażu- PicoClear

Dzięki nowoczesnym urządzeniom usunięcie tatuażu- nawet kolorowego, czy makijażu permanentnego jest całkowicie bezpieczne i umożliwia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów przy niższej liczbie zabiegów. PicoClear to najnowsza platforma laserowa stworzona przez wysokiej rangą firmę Alma Lasers.
Jest to laser pikosekundowy o najwyższej mocy. Łączy cztery długości fali: Nd:Yag 1064nm, KTP 532 nm, 585nm i 650 nm. Jest to najefektywniejsze urządzenie na rynku- dostarcza aż 300 krótkich, pikosekundowych impulsów. Jest to laser frakcyjny, który idealnie sprawdzi się przy usuwaniu każdego koloru tatuażu czy makijażu permanentnego. Jako pierwsza klinika w Polsce oferujemy zabieg PicoClear!

ZABIEGI NA CIAŁO

Efekty
PRZEDPICO PO
PRZED POPO
BEFORE AFTER
PRZEDNI1 PODNI2

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Usuwanie tatuaży laserem Q-switch

Usuwanie tatuażu - Q-SwitchCena
Tatuażod 150zł
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu