ZABIEGI NA CIAŁO

Usuwanie tatuażu- PicoClear

Dzięki nowoczesnym urządzeniom usunięcie tatuażu- nawet kolorowego, czy makijażu permanentnego jest całkowicie bezpieczne i umożliwia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów przy niższej liczbie zabiegów. PicoClear to najnowsza platforma laserowa stworzona przez wysokiej rangą firmę Alma Lasers.

Jest to laser pikosekundowy o najwyższej mocy. Łączy cztery długości fali: Nd:Yag 1064nm, KTP 532 nm, 585nm i 650 nm. Jest to najefektywniejsze urządzenie na rynku- dostarcza aż 300 krótkich, pikosekundowych impulsów. Jest to laser frakcyjny, który idealnie sprawdzi się przy usuwaniu każdego koloru tatuażu czy makijażu permanentnego. Jako pierwsza klinika w Polsce oferujemy zabieg PicoClear!

Główne zalety Alma PicoClear

Niespotykana wydajność

Krótszy czas trwania impulsu umożliwia rozbicie pigmentu na mniejsze cząsteczki, a także wpływa na mniejszą ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania oczekiwanego efektu. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry, zarówno dla czarnych jak i kolorowych barwników.

Główne zalety Alma PicoClear

Niesłychana precyzja

W porównaniu do konkurencyjnych technologii- PicoClear osiąga najwyższą moc szczytową. Zaawansowane aplikatory umożliwiają wybór 9 rozmiarów plamki, a tym samym dobór odpowiednich parametrów wiązki lasera. Co więcej, zastosowanie dwóch dodatkowych aplikatorów CLEAR-Y & CLEAR-R , o długościach fali 585 nm i 650 nm umożliwia skuteczne usuwanie kolorowych tatuaży.

CLEAR-Y- działa na kolor jasnoniebieski; CLEAR-R działa na kolory zielony i turkusowy.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Alma PicoClear

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciagu ostatnich 2 tygodni ), leki p/depresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny, sulfonamidy, leki moczopędne (odstawić na co namniej 2- 3 tygodnie przed zabiegiem),
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca

Do zabiegu stosowane jest miejscowe znieczulenie, dzięki któremu odczucia bólowe są zniwelowane.

Alma PicoClear

Jak działa to urządzenie?

Laser dociera do głębokich warstw skóry, w których zlokalizowany jest pigment. W następstwie zastosowania najkrótszego czasu trwania impulsu, tusz zostaje rozbity na ultradrobne cząsteczki. W efekcie tego, cząsteczki te są usuwane z organizmu poprzez układ limfatyczny. Co więcej, PicoClear minimalizuje ryzyko powstania skutków ubocznych jak i zmniejsza odczucia związane z działaniem lasera.

Alma PicoClear

Efekty
PRZEDPICO PO
PRZED POPO
BEFORE AFTER
PRZEDNI1 PODNI2

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Usuwanie tatuaży laserem pikosekundowym

Usuwanie tatuażu PicoClearCena
Tatuażod 400zł
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu