ZABIEGI NA CIAŁO

Usuwanie tatuażu- PicoClear

Dzięki nowoczesnym urządzeniom usunięcie tatuażu- nawet kolorowego, czy makijażu permanentnego jest całkowicie bezpieczne i umożliwia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów przy niższej liczbie zabiegów. PicoClear to najnowsza platforma laserowa stworzona przez wysokiej rangą firmę Alma Lasers.

Jest to laser pikosekundowy o najwyższej mocy. Łączy cztery długości fali: Nd:Yag 1064nm, KTP 532 nm, 585nm i 650 nm. Jest to najefektywniejsze urządzenie na rynku- dostarcza aż 300 krótkich, pikosekundowych impulsów. Jest to laser frakcyjny, który idealnie sprawdzi się przy usuwaniu każdego koloru tatuażu czy makijażu permanentnego. Jako pierwsza klinika w Polsce oferujemy zabieg PicoClear!

Główne zalety Alma PicoClear

Niespotykana wydajność

Krótszy czas trwania impulsu umożliwia rozbicie pigmentu na mniejsze cząsteczki, a także wpływa na mniejszą ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania oczekiwanego efektu. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry, zarówno dla czarnych jak i kolorowych barwników.

Główne zalety Alma PicoClear

Niesłychana precyzja

W porównaniu do konkurencyjnych technologii- PicoClear osiąga najwyższą moc szczytową. Zaawansowane aplikatory umożliwiają wybór 9 rozmiarów plamki, a tym samym dobór odpowiednich parametrów wiązki lasera. Co więcej, zastosowanie dwóch dodatkowych aplikatorów CLEAR-Y & CLEAR-R , o długościach fali 585 nm i 650 nm umożliwia skuteczne usuwanie kolorowych tatuaży.

CLEAR-Y- działa na kolor jasnoniebieski; CLEAR-R działa na kolory zielony i turkusowy.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Alma PicoClear

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciagu ostatnich 2 tygodni ), leki p/depresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny, sulfonamidy, leki moczopędne (odstawić na co namniej 2- 3 tygodnie przed zabiegiem),
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca

Do zabiegu stosowane jest miejscowe znieczulenie, dzięki któremu odczucia bólowe są zniwelowane.

Alma PicoClear

Jak działa to urządzenie?

Laser dociera do głębokich warstw skóry, w których zlokalizowany jest pigment. W następstwie zastosowania najkrótszego czasu trwania impulsu, tusz zostaje rozbity na ultradrobne cząsteczki. W efekcie tego, cząsteczki te są usuwane z organizmu poprzez układ limfatyczny. Co więcej, PicoClear minimalizuje ryzyko powstania skutków ubocznych jak i zmniejsza odczucia związane z działaniem lasera.

Alma PicoClear

Efekty
PRZEDPICO PO
pico usuwanie makijazu permanentnego przed pico usuwanie makijazu permanentnego po zabiegu
PRZED POPO
BEFORE AFTER
PRZEDNI1 PODNI2

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Usuwanie tatuaży laserem pikosekundowym

Usuwanie tatuażu PicoClearCena
Tatuażod 400zł
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu