ZABIEGI NA TWARZ

Przebarwienia na twarzy

Przebarwienia na twarzy i ciele określane są mianem hiperpigmentacji. Najczęściej pojawiają się na twarzy, ale też dłoniach oraz w miejscach wystawionych na nadmierną ekspozycję promieni słonecznych. Są wynikiem zwiększonej produkcji melaniny w komórkach zwanych melanocytami. Wyróżnia się kilka typów przebarwień – plamy pigmentacyjne (inaczej starcze), pozapalne i zwane maską ciążową (melasma). Bez względu na ich rodzaj, w Klinice Beauty Skin, masz szansę na ich całkowitą eliminację. Oferujemy Ci zabieg laserowego usunięcia przebarwień (PicoClear, iPixel, Icon 1540 i MaxG, Dye-VL), radiofrewencję mikroigłową Virtue RF, mezoterapię mikroigłową Dermapen 4.0, peeling chemiczny Retises CT Yellow Peel oraz autorskie terapie PRO XN.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Innowacyjność

IPixel to laser frakcyjny ablacyjny, Dye-VL to szerokopasmowe pulsacyjne źródła światła, słynące ze swojej innowacyjności. Laser PicoClear to najnowszy laser pikosekundowy, zabiegi tym urządzeniem wiążą się z krótszym okresem rekonwalescencji i wyższą efektywnością. Zabiegi z ich wykorzystaniem na stałe zapisały się w ofercie prestiżowych gabinetów dermatologicznych i kosmetycznych.

Lasery te zostały zaprojektowane w trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjenta, po to, by przynieść rozwiązania różnych problemów estetycznych. Cel ten udało się zrealizować poprzez wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii laserowych.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Szerokie zastosowanie

Lasery iPixel, Dye-VL, Icon 1540, MaxG i pikosekudowy PicoClear odznaczają się szerokim zastosowaniem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb pacjentów. Umożliwiają one walkę z wieloma niedoskonałościami skóry: od przebarwień, przez oznaki starzenia, po blizny i zmiany naczyniowe.

Laseroterapia to najlepsza recepta na różne problemy skórne, a jej efektem jest zawsze nieskazitelna, gładka i dogłębnie zregenerowana skóra.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Efekty laserowego usuwania przebarwień

Poniższe efekty zostały osiągnięte w BeautySkin.

dye + clear twarz przebarwienia przed przebrawienia dye vl + clearlift 3 zabiegi twarz po
DYEPRZED DYEPO
przebarwienia przed pro xn bright up mask przebarwienia po bright up mask
pico przebarwienia przed czoło pico przebarwienia po 2 zabiegach czoło
prawa strona twarzy przebarwienia przed bright up mask prawa strona twarzy przebarwienia po bright up mask
front przed bright up mask front po bright up mask
pico przed pico po
pico bok przed pico bok po

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Dostępne technologie do usuwania przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień iPixel

Laser Harmony XL iPixel tworzy nakłucia o wielkości pikseli (mikrouszkodzenia), pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym, dzięki czemu przyspiesza proces gojenia i odnowy skóry. Wiązki lasera działają na skórę wybiórczo, precyzyjnie docierając do komórek tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. iPixel przebudowuje skórę redukując przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki.

Laserowe usuwanie przebarwień Dye-VL

Laser Dye-VL wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne (IPL). Podczas zabiegu, energia wiązki lasera jest precyzyjnie przekazywana do wybranych barwników: hemoglobiny (w przypadku leczenia zmian naczyniowych) lub melaniny (w przypadku usuwania przebarwień).

Usuwanie przebarwień laserem pikosekundowym PicoClear

PicoClear to laser pikosekundowy, który wykorzystuje się zarówno do usuwania przebarwień, jak i eliminowania oznak starzenia, rozstępów i blizn. Zabieg z zastosowaniem PicoClear jest niezwykle skuteczny, a przy tym bardzo bezpieczny. Wynika to ze sposobu działania lasera, który oddziałuje na skórę miejscowo, tam gdzie leży problem. Dzięki temu siła lasera skupia się na konkretnej części skóry i sprawnie usuwa z niej zmiany, jakich Pacjent chce się pozbyć.

Icon 1540 - usuwanie przebarwień laserem frakcyjnym

Icon Palomar 1540 to laserowy system przeznaczony usuwanie przebarwień, blizn, poprawy tekstury skóry, zwężanie porów. Jest także stosowany do niwelowania zmarszczek oraz poprawy ogólnego stanu skóry. Długość fali 1540 nm pozwala na precyzyjne dostarczanie energii laserowej do skóry, co jest istotne w celu wywołania kontrolowanego uszkodzenia skóry i stymulowania procesu regeneracji. 

Icon MaxG - usuwanie przebarwień

Icon MaxG przekazuje impulsy świetlne, które są absorbowane przez pigment co prowadzi do ich rozpadu i poprawy wyglądu skóry poprzez rozjaśnienie i stopniową redukcję przebarwień. Zabiegi z wykorzystaniem głowicy MaxG to skuteczna metoda terapii światłem wykorzystywana przez najlepszych specjalistów na całym świecie. Jego integralny system chłodzenia sprawia, że zabieg jest komfortowy i bardzo mało odczuwalny dla pacjenta. 

Radiofrekwencja mikroigłowa - Virtue RF

Virtue RF to platforma łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. To nowoczesne urządzenie, które podczas jednej procedury stymuluję, zagęszcza, wyrównuje koloryt skóry oraz redukuje widoczność zmarszczek. Zabieg mikronakłuwania polega na wprowadzeniu sterylnych igieł, które tworzą mikroskopijne kanały w skórze właściwej. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest napięta i zagęszczona

Peeling na przebarwienia Retises CT

Retises CT Retinol Yellow Peel to rodzaj peelingu chemicznego, w którym wykorzystuje się działanie witaminy A (retinolu), glukozydu askorbylu oraz witaminy B3, które redukują przebarwienia na twarzy. Jest to skuteczna metoda likwidowania m. in. przebarwień na skórze czy uporczywego trądziku. Przekonaj się, jak korzystny wpływ na kondycję skóry mają naturalne składniki peelingu chemicznego.

PRO XN - terapie przeciw przebarwieniom

Marka PRO XN opracowała linię produktów oraz Autorskie Programy Terapeutyczne tak, aby niwelować przebarwienia w sposób kompleksowy. Modulowane terapie rozjaśniające, których poziom i intensywność dobierane są indywidualnie w zależności od stanu wyjściowego skóry, stopnia uszkodzenia komórek oraz stylu życia. 

Dermapen 4.0

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen dedykowana jest osobom, które zmagają się z problemami twarzy takimi jak – wiotkość, blizny potrądzikowe, przebarwienia i zmarszczki. Zabieg ten skutecznie wygładza i nawilża skórę, ujednolica jej koloryt oraz stymuluje produkcję i zdolność do samoregeneracji włókien kolagenowych oraz elastynowych. Dzięki mezoterapii mikroigłowej masz szansę na młodzieńczy wygląd i skórę w niezaprzeczalnie zdrowej kondycji!

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Cennik

Laserowa przebudowa skóry, redukcja zmarszczek

zabieg1 zabiegZestaw 3 zabiegów
Twarz2400 zł 1800 zł7200zł 4500 zł
Twarz i szyja3000 zł 2400 zł9000zł 6300 zł
Twarz,szyja,dekolt3600 zł 3000 zł10800zł 7500 zł
Szyja lub dekolt1600 zł 1000 zł 4800zł 2300 zł
Okolice oczu1200 zł 600 zł 3600zł 1400 zł
Okolice ust1200zł 600 zł3600zł 1400 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu