ZABIEGI NA TWARZ

Przebarwienia na twarzy

Przebarwienia na twarzy i ciele określane są mianem hiperpigmentacji. Najczęściej pojawiają się na twarzy, ale też dłoniach oraz w miejscach wystawionych na nadmierną ekspozycję promieni słonecznych. Są wynikiem zwiększonej produkcji melaniny w komórkach zwanych melanocytami. Wyróżnia się kilka typów przebarwień – plamy pigmentacyjne (inaczej starcze), pozapalne i zwane maską ciążową (melasma). Bez względu na ich rodzaj, w Klinice Beauty Skin, masz szansę na ich całkowitą eliminację. Oferujemy Ci zabieg laserowego usunięcia przebarwień (PicoClear, iPixel, Dye-VL), radiofrewencję mikorigłową Virtue RF oraz peeling chemiczny Retises CT Yellow Peel.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Innowacyjność

IPixel to laser frakcyjny ablacyjny, Dye-VL to szerokopasmowe pulsacyjne źródła światła, słynące ze swojej innowacyjności. Laser PicoClear to najnowszy laser pikosekundowy, zabiegi tym urządzeniem wiążą się z krótszym okresem rekonwalescencji i wyższą efektywnością. Zabiegi z ich wykorzystaniem na stałe zapisały się w ofercie prestiżowych gabinetów dermatologicznych i kosmetycznych.

Lasery te zostały zaprojektowane w trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjenta, po to, by przynieść rozwiązania różnych problemów estetycznych. Cel ten udało się zrealizować poprzez wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii laserowych.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Szerokie zastosowanie

Lasery iPixel, Dye-VL i pikosekudowy PicoClear odznaczają się szerokim zastosowaniem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb pacjentów. Umożliwiają one walkę z wieloma niedoskonałościami skóry: od przebarwień, przez oznaki starzenia, po blizny i zmiany naczyniowe.

Laseroterapia to najlepsza recepta na różne problemy skórne, a jej efektem jest zawsze nieskazitelna, gładka i dogłębnie zregenerowana skóra.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Efekty laserowego usuwania przebarwień

Poniższe efekty zostały osiągnięte w BeautySkin.

dye + clear twarz przebarwienia przed przebrawienia dye vl + clearlift 3 zabiegi twarz po
DYEPRZED DYEPO
pico przebarwienia przed czoło pico przebarwienia po 2 zabiegach czoło

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Dostępne technologie do usuwania przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień iPixel

Laser Harmony XL iPixel tworzy nakłucia o wielkości pikseli (mikrouszkodzenia), pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym, dzięki czemu przyspiesza proces gojenia i odnowy skóry. Wiązki lasera działają na skórę wybiórczo, precyzyjnie docierając do komórek tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. iPixel przebudowuje skórę redukując przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki.

Laserowe usuwanie przebarwień Dye-VL

Laser Dye-VL wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne (IPL). Podczas zabiegu, energia wiązki lasera jest precyzyjnie przekazywana do wybranych barwników: hemoglobiny (w przypadku leczenia zmian naczyniowych) lub melaniny (w przypadku usuwania przebarwień).

Usuwanie przebarwień laserem pikosekundowym PicoClear

PicoClear to laser pikosekundowy, który wykorzystuje się zarówno do usuwania przebarwień, jak i eliminowania oznak starzenia, rozstępów i blizn. Zabieg z zastosowaniem PicoClear jest niezwykle skuteczny, a przy tym bardzo bezpieczny. Wynika to ze sposobu działania lasera, który oddziałuje na skórę miejscowo, tam gdzie leży problem. Dzięki temu siła lasera skupia się na konkretnej części skóry i sprawnie usuwa z niej zmiany, jakich Pacjent chce się pozbyć.

Peeling na przebarwienia Retises CT

Retises CT Retinol Yellow Peel to rodzaj peelingu chemicznego, w którym wykorzystuje się działanie witaminy A (retinolu), glukozydu askorbylu oraz witaminy B3, które redukują przebarwienia na twarzy. Jest to skuteczna metoda likwidowania m. in. przebarwień na skórze czy uporczywego trądziku. Przekonaj się, jak korzystny wpływ na kondycję skóry mają naturalne składniki peelingu chemicznego.

Radiofrekwencja mikroigłowa - Virtue RF

Virtue RF to platforma łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. To nowoczesne urządzenie, które podczas jednej procedury stymuluję, zagęszcza, wyrównuje koloryt skóry oraz redukuje widoczność zmarszczek. Zabieg mikronakłuwania polega na wprowadzeniu sterylnych igieł, które tworzą mikroskopijne kanały w skórze właściwej. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest napięta i zagęszczona.

 

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Cennik

Laserowa przebudowa skóry, redukcja zmarszczek

zabieg1 zabiegzestaw 3 zabiegów
Twarz2400 zł 2000 zł7200zł 4800zł
Twarz i szyja3000 zł 2600 zł9000zł 6600zł
Twarz,szyja,dekolt3600 zł 3200 zł10800zł 7800zł
Szyja lub dekolt1600 zł 1200 zł 4800zł 2700 zł
Okolice oczu1200 zł 800 zł 3600zł 1800zł
Okolice ust1200zł 800 zł3600zł 1800zł
Promocja jest ważna do 17 lipca

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Depilacja laserowa – od ilu lat?

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularną metodą zbędnego owłosienia. Często skorzystanie z takiego zabiegu rozważają osoby bardzo młode – nawet takie, które nie ukończyły

Czytaj więcej »

Depilacja laserowa – cena

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z zabiegu depilacji laserowej, jednak wielokrotnie spotkałeś się z opinią, że taka metoda jest bardzo droga? Owszem, nie

Czytaj więcej »