ZABIEGI NA TWARZ

Icon 1540 - resurfacing laserowy, redukcja blizn i zmarszczek

Icon Palomar 1540 to nieablacyjny laser frakcyjny o długości fali 1540 nm. Laser działa głęboko w strukturze skóry na intensywną przebudowę. Zapewnia zagęszczenie skóry i odbudowę tkanek co skutkuje długoletnim efektem modelującym. Szczególnie często wykorzystywany jest w celu redukcji zmarszczek na twarzy. Pobudza włókna kolagenowe do produkcji kolagenu, dlatego wykorzystuje się go również do leczenia ubytków tkankowych przy bliznach urazowych i potrądzikowych.

Główne zalety Icon 1540

Bezpieczeństwo

Laser Icon Palomar 1540 to nieinwazyjny sprzęt do głębokiej przebudowy skóry. Dzięki specjalnej głowicy i procedurom zabiegowym jedna sesja na całą twarz trwa około 15 minut! Laser nie ma efektu ablacyjnego co sprawia, że pacjent szybciej wraca do codziennych czynności, a okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy niż po laserach odparowujących wierzchnie warstwy naskórka. Icon Palomar 1540 przynosi świetne efekty w poprawie wyglądu skóry i redukcji różnych problemów spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. 

Główne zalety ICON 1540

Skuteczność

Skuteczność Icon Palomar 1540 wynika z jego zdolności do dostarczania kontrolowanej energii laserowej, co stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry i produkcji kolagenu, prowadząc do poprawy jej wyglądu. Widocznie redukuje oznaki starzenia, poprawia koloryt skóry, zmniejsza widoczność porów i usuwa przebarwienia. Jego precyzja pozwala na wybiórczą pracę bezpośrednio na miejscu zabiegowym bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Laserowe odmładzanie – icon 1540

Najczęściej zadawane pytania
 • opalona skóra (opalenizna aktywna), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy), tetracyklina (w ciągu ostatnich 4 tygodni), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny, dzięgiel, pokrzywa,
 • spożywanie alkoholu (24h przed zabiegiem),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Zabieg Icon Palomar 1540 może powodować pewne uczucia dyskomfortu lub lekkiego ciepła. Odczuwalność zabiegu może różnić się w zależności od pacjenta oraz od rodzaju i intensywności zabiegu.

Aby zminimalizować ewentualny dyskomfort, można zastosować znieczulenie lub chłodzenie skóry przed i w trakcie zabiegu. Podczas zabiegu przez cały czas trwania kosmetolog monitoruje odczucia pacjenta, aby zabieg był komfortowy.

Warto pamiętać, że po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, opuchnięcie lub uczucie pieczenia, ale te objawy zazwyczaj ustępują w ciągu kilku godzin do kilku dni. 

Przygotowanie do zabiegu Icon 1540 jest istotne, aby zapewnić bezpieczeństwo i osiągnięcie najlepszych wyników. 

 • konsultacja z doświadczonym specjalistą – wywiad i ocena wyjściowego stanu skóry pacjenta pod kątem dobrania odpowiedniej procedury zabiegowej, wykluczenie przeciwskazań do zabiegu.
 • unikanie opalania – przed zabiegiem unikamy opalania obszaru zabiegowego minimum 2-4 tygodnie, aby uniknąć nieporządanych skutków ubocznych po wykorzystanie intensywnego światła pulsacyjnego
 • unikanie drażniących produktów pielęgnacyjnych – zawierających retinoidy, kwasy alfa-hydroksylowe (AHA) lub beta-hydroksylowe (BHA), które mogą zwiększać wrażliwość skóry na zabieg.
 • zachowanie ostrożności w przyjmowaniu leków lub suplementów diety – jeśli przyjmujesz jakieś leki lub suplementy poinformuj specjalistę o dokładnych produktach, ponieważ niektóre z nich mogą zwiększać ryzyko działań nieporządanych.
 • przygotowanie do okresu rekonwalescencji i pielęgnacji pozabiegowej – kosmetolog poinformuje dokładnie przed wizytą o okresie rekonwalescencji i wykluczeniach pozabiegowych, pacjent dostanie też dokładnie instrukcje odnośnie pielęgnacji pozabiegowej, która jest ogromnie ważnym czynnikiem w prawidłowym gojeniu się po zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Icon 1540.

Zabiegi w zależności od dobranej przez kosmetologa procedury wykonujemy w ustalonej serii ok. 3-4 zabiegów co ok. 4-6 tygodni.

Icon 1540 – terapie łączone

Zastosowanie Icon 1540 + MaxG

Dla silnej przebudowy skóry można zastosować połączenie dwóch procedur w jednym zabiegu. Głowica MaxG z intensywnym światłem pulsacyjnym o długości fal 500-670 nm i 870 -1200 nm w tym samym impulsie oraz głowica 1540 emitująca wiązkę lasera o długości 1540 nm. 

Technikę tę wykorzystuje się u pacjentów, którzy podczas jednego zabiegu chcą zredukować widoczność naczyń, rumienia, usunąć przebarwienia posłoneczne i głęboko zastymulować skórę do redukcji zmarszczek i bruzd. 

Jest to jedna z mocniejszych terapii przebudowujących w klinice o tak krótkim czasie zabiegowym, ponieważ procedura trwa około 30 minut! Koniecznie zapytaj swojego kosmetologa o ten zabieg. 

Icon 1540 – efekty

Efekty Icon 1540 + MaxG
icon 1540 + maxg przed icon 1540+maxg po 1 zabiegu
icon 1540+maxg przed 2 icon 1540+maxg po 4 zabiegach
Efekty Icon 1540
1540 przed oko icon 1540 po oko icon
przed twarz blizny potradzikowe po 1 dermapenie i 2 iconach twarz blizny potradzikowe

Icon 1540 – laserowe odmładzanie

Cennik

Laserowy resurfacing, odmładzanie skóry, redukcja zmarszczek.

Obszar1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz1800 zł 1100 zł5400 zł 2500 zł
Szyja1800 zł 1100 zł5400 zł 2500 zł
Dekolt1800 zł 1100 zł5400 zł 2500 zł
Twarz + szyja3600 zł 1800 zł10800 zł 4900 zł
Twarz + szyja + dekolt5400 zł 2500 zł16200 zł 6500 zł
Grzbiet dłoni1500 zł 900 zł4500 zł 2100 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu