ZABIEGI NA CIAŁO

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Nasza Klinika oferuje innowacyjne metody na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Do zabiegów na ciało wykorzystujemy profesjonalne urządzenia i sprzęt. Przyjdź do Beauty Skin na konsultację, a My dobierzemy dla Ciebie idealny sposób modelowania sylwetki – Endermologię, Ondę, Schwarzy, Ultraskin II Absolute, Karboksyterapię, Falę akustyczną, Velashape III, Kriolipolizę, oraz ZLippo. Każdy z nich jest wykonywany przez specjalistów, co jest gwarancją zadowalających efektów, bezpieczeństwa oraz poprawy jakości Twojego życia.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA CIAŁO

Dostępne zabiegi

Onda – modelowanie sylwetki

Jako pierwsza klinika w Polsce przedstawiamy najnowszą wersję rewolucyjnego urządzenia do modelowania sylwetki! Onda została stworzona przez włoską firmę DEKA. Najnowocześniejsza formuła z jeszcze lepszym powodzeniem poradzi sobie ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową, podwójnym podbródkiem, cellulitem i wiotką skórą. Opatentowana technologia Onda Coolwaves® wykorzystuje mikrofale, które działają wybiórczo na komórki tkanki tłuszczowej i redukują je w bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Modelowanie ciała Schwarzy – pole elektromagnetyczne

Premiera najnowszej technologii Schwarzy, czyli modelowanie ciała poprzez stymulacje mięśniową. Urządzenie wykorzystuje pole magnetyczne, które w wyniku oddziaływania na tkankę powoduje skurcz mięśni. Schwarzy umożliwia pracę na wielu obszarach ciała i już po kilku zabiegach redukuje zlokalizowaną tkankę tłuszczową, napina i zwiększa objętość mięśni, a tym samym wysmukla, wzmacnia i modeluje ciało.

Redukcja tkanki tłuszczowej – fala akustyczna

Redukcja tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem fali akustycznej to jedno z najbardziej cenionych rozwiązań w walce z nieestetyczną sylwetką. Acoustic Wave Therapy (AWT – “leczenie falami akustycznymi”) pozwala w prosty i bezpieczny sposób pozbyć się cellulitu i miejscowej otyłości z różnych części ciała.
Jak dowodzą badania, inne zabiegi wyszczuplające nie dają takich rezultatów, jak metoda AWT. W Warszawie i Radomiu modelowanie sylwetki z wykorzystaniem fal akustycznych oferuje klinika Beauty Skin.

Modelowanie ciała VelaShape III

Acustic Wave Therapy to zabieg leczenia falami akustycznymi. Metoda ta wykorzystywana jest szczególnie w walce z cellulitem, ale również w celu usunięcia miejscowej otyłości. ACT polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, która w naturalny sposób jest eliminowana z organizmu. Jeśli chodzi o cellulit – skóra pokryta ‘’pomarańczową skórką’’ zostaje poddana wygładzeniu. Zabieg trwa jedynie 30 minut, a efekty widoczne są natychmiastowo.

Modelowanie sylwetki – najnowsza Endermologia Alliance

Karboksyterapia wykorzystuje CO2, który uszkadza komórki tłuszczowe, korzystnie działa na mikrokrążenie i dotlenienie komórek oraz eliminacje toksyn. Dzięki temu poprawia się kondycja skóry, przyspieszony zostaje metabolizm co sprzyja redukcji cellulitu a mieszki włosowe wzmacniają się. Dodatkowo spłycone zostają blizny i rozstępy. Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania gazu znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu.

Ultraskin II Absolute najmocniejsze HiFu

Ultraskin II Absolute to medyczna technologia, wyposażona w aplikator Ultra Deep 13 mm- umożliwiający redukcję miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu fal ultradźwiękowych i wytworzeniu się wysokiej temperatury (65-70 st.C) dochodzi do procesu koagulacji i nekrozy komórek tłuszczowych. W porównaniu do podobnych technologii HIFU, Ultraskin charakteryzuje się silniejszą i bardziej precyzyjną energią.

Redukcja tkanki tłuszczowej – kriolipoliza ZLipo

Z-Lipo – mrożenie, drogą do wymarzonej atrakcyjnej sylwetki!
Wysoce innowacyjna KRIOLIPOLIZA ™ – System Z Lipo to w 100% nieinwazyjny i bezpieczny zabieg. Metoda ta polega na zamrażaniu złogów tłuszczu w kontrolowanym i bezpiecznym czasie zabiegowym.
Nasza klinika, jako pierwsza w Polsce posiadała te urządzenia. Doświadczenie w pracy z Z-LIPO wpływa na doskonałe rezultaty przeprowadzonych zabiegów.
Jako jedni z niewielu klinik, przed procedurą dokonujemy pomiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy USG.

Pierwsza inteligentna karboksyterapia Julie

Karboksyterapia wykorzystuje dwutlenek węgla do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz do odmłodzenia skóry. Aparat Julie dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jak i do stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Inteligenty system zawierający innowacyjny tryb podgrzewania gazu minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Efekty
przed po
przed po

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

Wielkość aplikatoraCena
Aplikator S1500zł 750zł*
Aplikator M1800zł 900zł*
Aplikator L2000zł 1000zł*
Podbródek1700zł 850zł
*po zabiegu kriolipolizy 1 zabieg fali akustycznej gratis

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu