ZABIEGI NA TWARZ

Laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa to zabieg usuwania nadmiernego owłosienia z wybranych okolic twarzy i ciała, któremu coraz chętniej poddają się współczesne kobiety. W dzisiejszych czasach jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się uporczywego owłosienia, która jednocześnie minimalizuje ryzyko pojawienia się podrażnień i stanów zapalnych na skórze, a także problemu wrastania włosków. Wiązka światła laserowego pozwala na skuteczne pozbycie się zbędnych włosków z twarzy, nóg, pach czy okolic bikini, przynosząc trwałe efekty pięknej i gładkiej skóry na ciele.

DEPLIACJA LASEROWA

Bezpieczeństwo

Wszystkie urządzenia w klinice Beauty Skin są wysokiej klasy technologiami o potwierdzonej skuteczności. Dla komfortu naszych pacjentów każde urządzenie wyposażone jest w specjalne systemy chłodzące a zabiegi wykonywane są tylko przez przeszkolonych specjalistów kosmetologii. 

Zaufaj profesjonalistom – wykonaliśmy ponad
10 000 zabiegów epilacji, jako jedyni indywidualnie dobieramy odpowiedni laser, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb 🙂

DEPLIACJA LASEROWA

Skuteczność

Posiadamy najnowsze certyfikowane urządzenia medyczne do laserowego usuwani owłosienia. Laser Vectus to jedyne na świecie urządzenie, posiadające inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Laser Motus AX to znane od lat bezbolesne zabiegi depilacji laserowe. GentleLase PRO to szybka i efektywna metoda redukcji włosków z zaawansowanym systemem chłodzenia. Laser Thunder MT to najnowsza i najmocniejsza technologia laserowa wykorzystująca dwie wiązki w jednym czasie co podnosi skuteczność zabiegów na najwyższy poziom. 

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

DEPILACJA LASEROWA

Efekty

Poniższe efekty zostały osiągnięte w BeautySkin.

IMG_8529 image1
image_67148033 image_67155457

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne lasery do epilacji

Laser Thunder MT

Laser Thunder MT to najnowocześniejsza i najmocniejsza na rynku technologia łącząca dwa źródła światła – laser aleksandrytowy i Nd:YAG. Możliwość zastosowania pojedynczej energii laserowej i technologii MIXED maksymalizuje skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów laserowego usuwania owłosienia. To połączenie pozwala na usunięcie nawet bardzo jasnych włosków na twarzy i jest bezpieczne przy każdym fototypie skóry.

Laser GentleLase PRO

Laser GentleLase Pro wykorzystuje się do trwałego usuwania owłosienia twarzy oraz ciała. Sekwencja krótkich, precyzyjnych impulsów zapewnia dokładną redukcję włosków – nawet tych jasnych i cienkich. Światło lasera jest błyskawicznie absorbowane przez melaninę zawartą w mieszku włosowym, który ulega zniszczeniu. Tak szybkich i trwałych efektów nie daje żaden inny laser. Urządzenie jest także wykorzystywane w leczeniu hirsutyzmu.

Laser Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy innowacyjnego lasera Vectus to skuteczna metoda walki z uporczywym owłosieniem na twarzy. Poznaj wszystkie zalety epilacji laserowej oraz sposób działania lasera Vectus przy usuwaniu widocznego wąsika oraz ciemnych włosków na brodzie. 

Laser Deka Motus AX

Laser Motus AX to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia bardzo wysoka absorpcja melaniny. Dzięki temu świetnie usuwa nawet bardzo cienkie i jasne włoski. Aparat emituje krótkie, błyskawiczne impulsy energii, które precyzyjnie niszczą mieszki włosowe. Specjalna głowica „Moveo” wpływa na bardzo wysoki komfort zabiegu epilacji.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Najbardziej zaawansowane urządzenie do epilacji, każdy rodzaj włosów i odcień skóry

Okolica 1 zabieg Pakiet 4 zabiegów NOWOŚĆ! Pakiet 6 zabiegów
Wąsik550 zł 230 zł 2200 zł 600 zł 3300 zł 900 zł
Broda550 zł 230 zł 2200 zł 600 zł 3300 zł 900 zł
Baczki550 zł 230 zł 2200 zł 600 zł 3300 zł 900 zł
Uszy200 zł 150 zł 800 zł 300 zł 1200 zł 450 zł
Obszar między brwiami200 zł 150 zł 800 zł 300 zł1200 zł 450 zł
Szyja550 zł 450 zł 2200 zł 900 zł2200 zł 1350 zł
Cała twarz700 zł 500 zł 2800 zł 1350 zł4200 zł 1800 zł
*promocja obowiązuje do 14 sierpnia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Włókna kolagenowe w skórze – jaką pełnią role?

Zmarszczki to problem, z którym prędzej czy później zmierzy się każdy z nas. Proces ten zaczyna się po 25–30 r.ż. i jest spowodowany właśnie przez włókna kolagenowe. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, za co w organizmie człowieka odpowiedzialne są włókna kolagenowe!

Czytaj więcej »

Rumień na twarzy – czym jest i jak skutecznie się go pozbyć?

Zdarza się, że mocno unerwiona i unaczyniona skóra twarzy się zaczerwieni – to naturalna reakcja organizmu na zmiany temperatury, wysiłek fizyczne czy różne emocje. Czasami jednak zamiast lekkiego rumieńca na twarzy pojawiają się intensywnie czerwone plamy, czyli rumień, który pojawia się u osób o skórze naczyniowej, lub jest objawem chorobowym.

Czytaj więcej »

Jak rozpoznać rodzaj znamienia?

Praktycznie każdy z nas posiada jakieś znamię – i to nie jedno. Na ludzkim ciele typowo występuje bowiem kilkanaście do kilkudziesięciu znamion, choć w przypadku niektórych z nas może ich liczba może dochodzić nawet do kilkuset. Warto więc uświadomić sobie, jak wiele rodzajów znamion skórnych istnieje, oraz jak rozróżniać poszczególne z nich.

Czytaj więcej »