ZABIEGI NA TWARZ

Epilacja laserowa twarzy GentleLase PRO

GentleLase to obecnie bardzo szybki i silny laser o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Urządzenie bezbłędnie i skutecznie usuwa włoski z obszaru twarzy i ciała. Epilacji laserowej twarzy mogą poddawać się osoby z każdym typem skóry. Mieszki włosowe zostają permanentnie zniszczone, dlatego efektu zabiegu są trwałe.

Laser GentleLase wyróżnia się  najwyższą gęstością energii, co sprawia że zabieg epilacji twarzy jest wyjątkowo krótki, a efekty pojawiają się bardzo szybko. Specjaliści rekomendują go zarówno u osób, które zwyczajnie chcą się pozbyć owłosienia twarzy, jak i u cierpiących na hirsutyzm.

Główne zalety lasera GentleLase PRO

Skuteczność

Podwójna długość fali, niezwykła gęstość energii, nowatorski system chłodzenia skóry DCD – wszystko to sprawia, że laser GentleLase jest uznawany za jedno z najskuteczniejszych urządzeń do epilacji laserowej dostępne na rynku. Laser może być stosowany wobec tak delikatnych obszarów ciała jak skóra twarzy. Efekty pojawiają się błyskawicznie i są wyjątkowo trwałe.

Główne zalety lasera GentleLase PRO

Bezpieczeństwo

Cechą wyróżniającą laser GentleLase jest system chłodzenia DCD (Dynamic Cooling Device), który utrzymuje stabilną, niską temperaturę skóry podczas zabiegu. Dzięki temu epilacja jest nie tylko komfortowa, ale także bezpieczna, ponieważ system minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Ponadto, laser jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Epilacja laserowa twarzy GentleLase PRO

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Jako jedyna klinika w Polsce wykonujemy zabiegi epilacji laserowej z dodatkowymi urządzeniami chłodzącymi Zimmer Cryo 6 i 7. Cenimy komfort naszych pacjentów i chcemy aby zabiegi były dla nich bezbolesne – co osiągamy dzięki wykorzystaniu urządzeń chłodzących. Maksymalizujemy efekty zabiegowe i skracamy okres rekonwalescencji, dzięki zastosowaniu chłodziarek do zabiegów epilacji. 

•    świeża opalenizna i używanie samoopalacza
•    ciąża, karmienie piersią
•    przerwana ciągłość naskórka
•    epilepsja
•    leki, zioła fotouczulające
•    terapia retinoidami
•    przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
•    łuszczyca, bielactwo
•    cukrzyca
•    bliznowce
•    aktywne infekcje skórne
•    rozrusznik serca
•    świeże zabiegi chirurgiczne

Dla mocnego zredukowania owłosienia wystarczające będzie przeprowadzenie czterech zabiegów – światło lasera niszczy komórki będące w fazie wzrostu, dlatego też powtarzanie zabiegu zapewni najwyższą skuteczność depilacji. Rekomendowana liczba zabiegów dla uzyskania trwałych rezultatów depilacji laserowej, wynosi około 6-8.

Epilacja laserowa twarzy GentleLase PRO

Jak działa laser GentleLase?

Laser emituje wiązki światła o skoncentrowanej energii, które docierają do głębokich warstw skóry. Melanina, czyli barwnik mieszków włosowych absorbuje emitowaną energię. W wyniku wzrostu temperatury, w mieszku wydziela się ciepło, które powoduje jego całkowity rozkład. Jednocześnie, system chłodzenia utrzymuje niską temperaturę wierzchnich warstw skóry, zapewniając Pacjentom pełen komfort podczas zabiegu.

DEPILACJA LASEROWA

Jak działa laser GentleLase?
woman-chin-before woman-chin-after

Film – prezentacja urządzenia

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy ciemne

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy blond

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Okolica1 zabieg Pakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Wąsik150 zł600 zł 400 zł900 zł 550 zł
Broda200 zł800 zł 600 zł1200 zł 850 zł
Baczki200 zł800 zł 600 zł1200 zł 850 zł
Uszy150 zł600 zł 420 zł900 zł 550 zł
Obszar między brwiami70 zł280 zł 200 zł420 zł 300 zł
Szyja250 zł1000 zł 800 zł1500 zł 1100 zł
Cała twarz350 zł1400 zł 1050 zł2100 zł 1500 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu