ZABIEGI NA TWARZ

Epilacja laserowa twarzy GentleLase PRO

GentleLase to obecnie bardzo szybki i silny laser o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Urządzenie bezbłędnie i skutecznie usuwa włoski z obszaru twarzy i ciała. Epilacji laserowej twarzy mogą poddawać się osoby z każdym typem skóry. Mieszki włosowe zostają permanentnie zniszczone, dlatego efektu zabiegu są trwałe.

Laser GentleLase wyróżnia się  najwyższą gęstością energii, co sprawia że zabieg epilacji twarzy jest wyjątkowo krótki, a efekty pojawiają się bardzo szybko. Specjaliści rekomendują go zarówno u osób, które zwyczajnie chcą się pozbyć owłosienia twarzy, jak i u cierpiących na hirsutyzm.

Główne zalety lasera GentleLase PRO

Skuteczność

Podwójna długość fali, niezwykła gęstość energii, nowatorski system chłodzenia skóry DCD – wszystko to sprawia, że laser GentleLase jest uznawany za jedno z najskuteczniejszych urządzeń do epilacji laserowej dostępne na rynku. Laser może być stosowany wobec tak delikatnych obszarów ciała jak skóra twarzy. Efekty pojawiają się błyskawicznie i są wyjątkowo trwałe.

Główne zalety lasera GentleLase PRO

Bezpieczeństwo

Cechą wyróżniającą laser GentleLase jest system chłodzenia DCD (Dynamic Cooling Device), który utrzymuje stabilną, niską temperaturę skóry podczas zabiegu. Dzięki temu epilacja jest nie tylko komfortowa, ale także bezpieczna, ponieważ system minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Ponadto, laser jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Epilacja laserowa twarzy GentleLase PRO

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

System chłodzenia DCD sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny i wyjątkowo komfortowy dla Pacjenta.

•    świeża opalenizna i używanie samoopalacza
•    ciąża, karmienie piersią
•    przerwana ciągłość naskórka
•    epilepsja
•    leki, zioła fotouczulające
•    terapia retinoidami
•    przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
•    łuszczyca, bielactwo
•    cukrzyca
•    bliznowce
•    aktywne infekcje skórne
•    rozrusznik serca
•    świeże zabiegi chirurgiczne

Epilacja laserowa twarzy Thunder MT

Jak działa laser GentleLase?

Laser emituje wiązki światła o skoncentrowanej energii, które docierają do głębokich warstw skóry. Melanina, czyli barwnik mieszków włosowych absorbuje emitowaną energię. W wyniku wzrostu temperatury, w mieszku wydziela się ciepło, które powoduje jego całkowity rozkład. Jednocześnie, system chłodzenia utrzymuje niską temperaturę wierzchnich warstw skóry, zapewniając Pacjentom pełen komfort podczas zabiegu.

DEPILACJA LASEROWA

Jak działa laser GentleLase?
woman-chin-before woman-chin-after

Film – prezentacja urządzenia

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy ciemne

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy blond

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Usuwanie owłosienia, najmocniejszy laser aleksandrytowy, włosy ciemne i jasne

Okolica1 zabieg Pakiet 4 zabiegów NOWOŚĆ! Pakiet 6 zabiegów
Wąsik150 zł600 zł 400 zł*900 zł 550 zł*
Broda200 zł800 zł 600 zł*1200 zł 850 zł*
Baczki200 zł800 zł 600 zł*1200 zł 850 zł*
Uszy150 zł600 zł 420 zł*900 zł 550 zł*
Obszar między brwiami70 zł280 zł 200 zł*420 zł 300 zł*
Szyja250 zł1000 zł 800 zł*1500 zł 1100 zł*
Cała twarz350 zł1400 zł 1050 zł*2100 zł 1500 zł*
*Promocja obowiązuje do 14 sierpnia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Włókna kolagenowe w skórze – jaką pełnią role?

Zmarszczki to problem, z którym prędzej czy później zmierzy się każdy z nas. Proces ten zaczyna się po 25–30 r.ż. i jest spowodowany właśnie przez włókna kolagenowe. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, za co w organizmie człowieka odpowiedzialne są włókna kolagenowe!

Czytaj więcej »

Rumień na twarzy – czym jest i jak skutecznie się go pozbyć?

Zdarza się, że mocno unerwiona i unaczyniona skóra twarzy się zaczerwieni – to naturalna reakcja organizmu na zmiany temperatury, wysiłek fizyczne czy różne emocje. Czasami jednak zamiast lekkiego rumieńca na twarzy pojawiają się intensywnie czerwone plamy, czyli rumień, który pojawia się u osób o skórze naczyniowej, lub jest objawem chorobowym.

Czytaj więcej »

Jak rozpoznać rodzaj znamienia?

Praktycznie każdy z nas posiada jakieś znamię – i to nie jedno. Na ludzkim ciele typowo występuje bowiem kilkanaście do kilkudziesięciu znamion, choć w przypadku niektórych z nas może ich liczba może dochodzić nawet do kilkuset. Warto więc uświadomić sobie, jak wiele rodzajów znamion skórnych istnieje, oraz jak rozróżniać poszczególne z nich.

Czytaj więcej »