ZABIEGI NA TWARZ

Zamykanie naczynek i leczenie trądziku różowatego

Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry, na którą narażone są przede wszystkim osoby o jasnej karnacji oraz zmagające się na co dzień z cerą naczynkową. Trądzik różowaty charakteryzuje skłonność do silnego zaczerwienienia skóry, a także powstawania na jej powierzchni małych czerwonych krostek lub tzw. pajączków. Z trądzikiem różowatym możemy jednak efektywnie walczyć przy pomocy innowacyjnych zabiegów laserowych. Zdecyduj się na skuteczne leczenie trądziku różowatego laserem w gabinecie kosmetycznym.

Jako jedni z nielicznych klinik posiadamy trzy sposoby usuwania naczynek: najnowszą platformę laserową Alma Harmony XL PRO, Quanta System oraz Icon Palomar MaxG.

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne zabiegi

Zamykanie naczynek Thunder MT

To wszechstronne i zarazem najnowsze urządzenie do usuwania teleangiektazji na twarzy oraz redukcji rumienia. Głowica wyposażona w zintegrowany system chłodzenia sprawia, że zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu dwóch źródeł światła- lasera aleksandrytowego i neodymowo-yagowego zabieg osiąga wysoką skuteczność w leczeniu pękających naczynek.

Zamykanie naczynek Dye-VL

Harmony XL Dye-VL to rodzaj urządzenia laserowego, które wykorzystuje się do zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy lub ciele. Laserowe zamykanie naczynek krwionośnych to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy sposób na pozbycie się nieestetycznych “pajączków” oraz zmniejszenie skłonności skóry do zaczerwienień. Poznaj główne zalety oraz sposób działania lasera Harmony XL Dye-VL w leczeniu zmian naczyniowych.

Icon MaxG - zamykanie naczynek

Głowica MaxG redukuje widoczność naczyń i rumienia. Nieinwazyjnie i szybko sprawi, że skóra będzie miała bardziej jednolity koloryt i będzie zdrowo rozświetlona. Szerokie spektrum działania światła Icon MaxG sprawia, że zabiegi z wykorzystaniem głowicy MaxG to skuteczna metoda terapii światłem wykorzystywana przez najlepszych specjalistów na całym świecie. Jego integralny system chłodzenia sprawia, że zabieg jest komfortowy i bardzo mało odczuwalny dla pacjenta.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZAMYKANIE NACZYNEK

Efekty zamykania naczynek
nacyznka nos przed nacyznka nos po
naczynka policzki przed naczynka policzki po 3
nos naczynka przed nos naczynka po 3
icon maxg port wine przed icon maxg port wine po 2 zabiegach
pprzed po

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Zamykanie naczynek laserem aleksandrytowym i nd:yag

ObszarCena
Twarz850zł 500zł
Skrzydełka nosa500zł 200zł
Pojedyncze naczynkood 100 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu