ZABIEGI NA TWARZ

Epilacja laserowa twarzy Thunder MT

Thunder MT to najnowszy laser stworzony przez wiodącą firmę Quanta System. To jedyna, opantentowana technologia łącząca dwa niezależne źródła światła o długościach 755nm (laser aleksandrytowy) i 1064 nm (Nd:YAG). Innowacyjny system umożliwia wybranie pojedynczej lub podwójnej emisji wiązki lasera.

Wykorzystanie podwójnej energii pod postacią pojedynczych lub podwójnych emisji sprawia, że zabieg osiąga wysoką skuteczność także przy jasnym, delikatnym owłosieniu. Jako jedna z nielicznych technologii – jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry, ze zminimalizowanym ryzykiem skutków ubocznych takich jak poparzenie skóry.

Główne zalety lasera Thunder MT

Skuteczność

Połączenie dwóch źródeł światła umożliwia podanie znacznie wyższej energii na tkankę. Co więcej laser działa nie tylko na barwnik (melaninę), lecz także na naczynia odżywiające włos co maksymalizuje osiągniecie pożądanego efektu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu plamki zabiegowej, głowica Thunder MT gwarantuje najbardziej precyzyjne pokrycie obszaru zabiegowego, z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Główne zalety lasera Thunder MT

Niesłychana precyzja

Wyjątkowa głowica OptiScan TH umożliwia dostosowanie rozmiaru i kształtu plamki lasera do obszaru zabiegowego. Innowacyjne tryby wypełniania minimalizują odczucia zabiegowe i zapewniają precyzyjne pokrycie- w szybki, bezbolesny i skuteczny sposób. Rozwiązania technologiczne takie jak- system zintegrowanego chłodzenia Qool-Air i stopniowe nagrzewanie miejsca zabiegu minimalizują powstanie możliwych skutków ubocznych działania lasera.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Epilacja laserowa twarzy Thunder MT

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

•    świeża opalenizna i używanie samoopalacza
•    ciąża, karmienie piersią
•    przerwana ciągłość naskórka
•    epilepsja
•    leki, zioła fotouczulające
•    terapia retinoidami
•    przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
•    łuszczyca, bielactwo
•    cukrzyca
•    bliznowce
•    aktywne infekcje skórne
•    rozrusznik serca
•    świeże zabiegi chirurgiczne

Laser Thunder wyposażony jest w zintegrowany system chłodzenia powietrza QoolAir i innowacyjne tryby wypełniania- co znacznie wpływa na komfort klienta i sprawia, że zabieg nie jest bolesny.

Ilość potrzebnych zabiegów jest kwestią indywidualną, uwarunkowaną między innymi kolorem i gęstością owłosienia. W przypadku zabiegu na twarz zazwyczaj wykonuje się serie 4-8 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Barwnik (melanina) obecny cebulce włosa pochłania promieniowanie laserowe, w efekcie czego wytwarzana jest energia termiczna niszcząca struktury wzrostu włosa. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu lasera Nd:YAG uszkadzane są naczynia odpowiedzialne za odżywianie włosa, co maksymalizuje osiągniecie oczekiwanych efektów zabiegowych.

LASER Thunder MT

Jak działa laser Thunder MT?

Barwnik (melanina) obecny cebulce włosa pochłania promieniowanie laserowe, w efekcie czego wytwarzana jest energia termiczna niszcząca struktury wzrostu włosa. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu lasera Nd:YAG uszkadzane są naczynia odpowiedzialne za odżywianie włosa, co maksymalizuje osiągniecie oczekiwanych efektów zabiegowych.

DEPILACJA LASEROWA

Efekty lasera Thunder MT
efekty2 efekty2 (1)
efekty2 (1) efekty1
Polska premiera Thunder MT w Beauty Skin

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Najbardziej zaawansowane urządzenie do epilacji, każdy rodzaj włosów i odcień skóry

Okolica 1 zabieg Pakiet 4 zabiegów NOWOŚĆ! Pakiet 6 zabiegów
Wąsik550 zł 230 zł 2200 zł 600 zł 3300 zł 900 zł
Broda550 zł 230 zł 2200 zł 600 zł 3300 zł 900 zł
Baczki550 zł 230 zł 2200 zł 600 zł 3300 zł 900 zł
Uszy200 zł 150 zł 800 zł 300 zł 1200 zł 450 zł
Obszar między brwiami200 zł 150 zł 800 zł 300 zł1200 zł 450 zł
Szyja550 zł 450 zł 2200 zł 900 zł2200 zł 1350 zł
Cała twarz700 zł 500 zł 2800 zł 1300 zł4200 zł 1900 zł
*promocja obowiązuje do 17 stycznia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu