ZABIEGI NA TWARZ

Epilacja laserowa – Laser Vectus

Epilacja laserem Vectus to zabieg, dzięki któremu pozbędziemy się niechcianych, szpecących włosków z wybranych okolic twarzy. W przeciwieństwie do domowych metod depilacji, epilacja laserowa pozwala na trwałe zlikwidowanie widocznego wąsika czy ciemnych włosków rosnących na brodzie.

Specjaliści zgodnie rekomendują laser Vectus jako urządzenie do epilacji ciemnych włosków co potwierdzają opinie zadowolonych klientek kliniki Beauty Skin. Laserowe usuwanie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak szybkie, bezpieczne i efektywne.

Główne zalety Lasera Vectus

Bezpieczeństwo

Laser Vectus to jedyne na świecie urządzenie, posiadające inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Po przyłożeniu do skóry, czytnik ten określa poziom melaniny i ustala parametry pracy, tak, by zabieg przyniósł jak najlepsze efekty, pozostając jednocześnie bezpieczny dla skóry.

Ryzyko dyskomfortu i poparzenia skóry zostaje wyeliminowane dzięki zastosowaniu Advanced Contact CoolingSM – technologii chłodzenia ciała przed, w trakcie i po emisji światła.

Zaufaj profesjonalistom – wykonaliśmy ponad 30 000 zabiegów epilacji, jako jedyni indywidualnie dobieramy odpowiedni laser, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb 🙂

Główne zalety Lasera Vectus

Skuteczność

Opatentowana technologia Photon RecyclingSM pozwala na ponowne wykorzystanie światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. Wszystko za sprawą wbudowanych w głowicę lasera luster, dzięki którym cała procedura jest niezwykle skuteczna.

U nas nie boli – Skin Cooling System

Kliniki Beauty Skin oferują wysokiej jakości chłodziarki, dzięki którym pacjenci ze zmniejszonym progiem bólu – odczuwają minimalne niedogodności, szczególnie podczas zabiegów depilacji laserowej. Chłodziarka Cryo 6 redukuje odczucie dyskomfortu, zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność i komfort zabiegów.
Tylko w Klinikach Beauty Skin zabiegi depilacji laserowej są wzbogacone o Skin Cooler System. Beauty Skin posiada 6 takich chłodziarek, co zapewnia wygodę wszystkim naszych Gościom.
Jeśli zazwyczaj odczuwasz większy ból, niż inni podczas zabiegów z użyciem lasera – skorzystaj z bezpłatnej usługi chłodzenia. 

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Epilacja laserowa twarzy VECTUS

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

•    świeża opalenizna i używanie samoopalacza
•    ciąża, karmienie piersią
•    przerwana ciągłość naskórka
•    epilepsja
•    leki, zioła fotouczulające
•    terapia retinoidami
•    przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
•    łuszczyca, bielactwo
•    cukrzyca
•    bliznowce
•    aktywne infekcje skórne
•    rozrusznik serca
•    świeże zabiegi chirurgiczne

Laser Vectus wykorzystywany do depilacji laserowej posiada certyfikaty bezpieczeństwa, nie wpływa zatem niekorzystnie na organizm. Jeśli chodzi o bolesność, to jest ona zależna od indywidualnego progu bólowego.

Przed pierwszym zabiegiem epilacji laserowej należy zgolić wybraną partię ciała, pozostawiając mały fragment skóry z włosami, ok. 2cm x 2cm, aby kosmetolog mógł dobrać odpowiednie parametry wiązki lasera.

Przed rozpoczęciem epilacji zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie karty klienta i poinformowani o procedurze wykonywania zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG USUWANIA OWŁOSIENIA LASEREM VECTUS™?

Vectus™ jest laserem diodowym o długości fali 810 nm. Posiada duże powinowactwo do melaniny – barwnika włosa. Światło zostaję zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego (termicznej destrukcji).

Przed zabiegiem czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest  odpowiednia wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi wykorzystywana jest duża głowica, a na małych np. wąsik precyzyjna mała głowica.

Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące. W połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Zabieg jest bardzo szybki. Dla przykładu usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa około 3 minut!!!

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Łagodne uczucie podobne do oparzenia słonecznego jest oczekiwane po zabiegu. Zwykle utrzymuje się ono od 2 do 24 godzin, ale może trwać do 72 godzin. Łagodne uczucie opuchlizny i zaczerwienienia również może wystąpić, ustępując zwykle w ciągu 2 do 3 dni.

Do ustąpienia zaczerwienienia zaleca się unikania następujących czynności:

– nakładania kosmetyków na obszar zabiegu,

– pływania, zwłaszcza w basenach sztucznych zawierających substancje chemiczne,

– gorących kąpieli w wannie, wizyty w jacuzzi czy saunie,

– czynności, które nasilą pocenie się lub podnoszą temperaturę ciała,

– wystawianie na słońce lub opalanie skóry po zabiegu. Należy nałożyć na skórę kosmetyk z filtrem SPF 45 lub wyższym, aby zapobiec zmianie kolorytu skóry.

Można kąpać się w wannie oraz pod prysznicem jak dotychczas, jednak skóra po zabiegu może być wrażliwa na temperaturę.

Może pojawić się wrażenie wzrostu włosów, utrzymujące się od siedmiu do trzydziestu dni po zabiegu. To włosy poddane działaniu lasera są usuwane ze skóry.

Ilość zabiegów depilacji laserowej  laserem Vectus uzależniona jest od koloru i struktury włosa, natomiast zalecane jest wykonanie ok 6-8 zabiegów.

Tak depilację laserem Vectus można wykonywać latem, jeżeli są to miejsca nieeksponowane na słońce. Należy również pamiętać o stosowaniu wysokich filtrów UV.

Laser Cynosure Vectus™ jest udoskonaloną wersją systemu Light Sheer Duet. Nowoczesne diody oraz system emisji fotonów światła użyte w laserze Vectus sprawiają, że stał się on najnowocześniejszym oraz najbezpieczniejszym laserem depilacyjnym, wyprzedzając swoją technologią Light Sheer Duet. Firma Cynosure pracowała dziesięć lat nad stworzeniem najlepszego systemu permanentnego usuwania owłosienia. Vectus™ jako sprzęt medyczny  to pionier wśród laserów, cieszy się największą skutecznością na świecie, dzięki możliwości zastosowania najwyższych parametrów zabiegowych. Innowacyjnym rozwiązaniem urządzenia Vectus™ jest opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu wiązki światła. Skóra podczas zabiegu odbija do 80% energii, którą emituje laser. Poprzez wbudowanie w głowicy systemu luster cały impuls po odbiciu trafia ponownie do skóry, zwiększając tym samym efektywność zabiegu. Dzięki temu potrzeba mniej zabiegów w porównaniu ze starszymi modelami laserów. Vectus™ jako jedyny wyposażony jest w Skintel™ – czytnik aktywnej melaniny w skórze. Określa on poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegowe. Dzięki temu pomiarowi ustawienia zabiegowe są dobierane indywidualnie. Swoiste parametry umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia, zabieg jest efektywniejszy i bezpieczny. Zastosowany w głowicy system Advanced Contact Cooling zapewnia wysoki komfort zabiegu, poprzez schładzanie skóry przed, w trakcie i po emisji światła. Użyte w głowicy chłodzenie kontaktowe utrzymywane przez cały czas trwania zabiegu na poziomie od 0oC do 5oC gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. W przeciwieństwie laser Light Sheer posiada system chłodzenia Chill Tip, który chłodzi górną warstwę skóry jedynie przed i po każdym impulsie. Pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy stosując Vectus™, natomiast twierdzą, że epilacja wykonywana laserem Light Sheer jest bolesna.  Większa głowica lasera Vectus™  sprawia, że czas zabiegu ulega znacznemu skróceniu, dla przykładu epilację całych nóg wykonujemy w zaledwie 45 minut, a w przypadku lasera Light Sheer ten sam obszar zajmuje 3 godziny.

Laser Vectus™ eliminuje nawet jasne i rude włosy. Natomiast Light Sheer usuwa jedynie ciemne i grube włosy.

Podsumowując laser Vectus™ jest unowocześnionym laserem Light Sheer Duet co sprawia, że jest najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym laserem w skali światowej.

Różnice pomiędzy laserem diodowym Vectus™ a światłem IPL są ogromne. Fale świetlne lasera diodowego mają tę samą długość i niewielką rozbieżność w związku z tym działają w sposób celowany na włos, a konkretnie na jego barwnik, nie szkodzą tkankom dookoła. Skuteczność epilacji laserowej sięga aż 95%. IPL (Intense Pulsed Light) nie jest laserem, choć często jest nimi błędnie nazywane. W rzeczywistości pacjent poddawany jest zabiegowi naświetlaniu lampą xenonową, która wysyła fale o różnej długości i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę włosa, ale również przez otoczenie.

Podsumowując najważniejsza różnica pomiędzy Vectus™ a IPL polega na ich skuteczności oraz ilości zabiegów depilacji laserowej  jakie należy wykonywać. Niezależne źródła podają, że na 1 zabieg z użyciem lasera należy wykonać średnio 3 i więcej zabiegów lampami polichromatycznymi.

Główne zalety Lasera Vectus

Ważne informacje

Zabieg eplilacji laserowej przy pomocy Lasera Vectus rozpoczyna się określeniem fototypu skóry, gęstości i grubości owłosienia na twarzy oraz zawartości melaniny w skórze. Po ustaleniu parametrów, urządzenie przystępuje do pracy. Zabieg jest komfortowy a czas jego trwania zazwyczaj nie przekracza kilku minut. Po zakończeniu epilacji, na skórze pojawić się może zaczerwienienie, które szybko jednak ustępuje.

Klientki, które poddały się zabiegowi usuwania owłosienia Laserem Vectus, mogą bez przeszkód powrócić do normalnej aktywności, jednak powinny one unikać kąpieli słonecznych czy korzystania z basenu, sauny lub solarium do czasu, aż skóra w pełni się zregeneruje. Aby trwale usunąć niechciane owłosienie z twarzy, zabieg należy powtórzyć po upływie 4-6 tygodni. Ilość sesji epilacji laserowej koniecznych do uzyskania zadowalającego efektu wynosi przeważnie od 6 do 8 zabiegów.*

* Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

DEPILACJA LASEROWA

Efekty lasera Vectus
PO PRZED

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy ciemne

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy blond

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Okolica1 zabiegPakiet 4 zabiegów Pakiet 6 zabiegów
Wąsik100 zł400 zł 280 zł600 zł 390 zł
Broda150 zł600 zł 400 zł900 zł 585 zł
Baczki150 zł600 zł 400 zł900 zł 585 zł
Uszy100 zł400 zł 280 zł600 zł 390 zł
Obszar między brwiami50 zł200 zł 140 zł300 zł 195 zł
Szyja200 zł800 zł 500 zł1200 zł 680 zł
Cała twarz250 zł1000 zł 700 zł1500 zł 975 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu