ZABIEGI NA TWARZ

Platforma Harmony XL Dye-VL

Zmiany naczyniowe i barwnikowe to problem nie tylko natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Warto zastanowić się nad możliwością laserowego zamykania naczynek, które poprzez ich niszczenie, zamyka drogę naczynkom do tworzenia kolejnych rozgałęzień, najczęściej określanych jako “pajączki”.

Dzięki temu możliwe jest skuteczne zredukowanie czerwonych rozgałęzień pokrywających najczęściej twarz i wywołujących trudny do zatuszowania efekt zaczerwienienia skóry.

GŁÓWNE ZALETY HARMONY XL DYE-VL

Uniwersalność lasera

Laser oprócz działania niwelującego zaczerwienienie spowodowane rozszerzaniem naczynek, posiada również inne właściwości począwszy od odmładzania skóry, poprzez redukcję przebarwień, aż do wyrównywania powierzchni skóry niwelując drobne zmarszczki mimiczne.

Warto wyróżnić działanie lasera redukujące rumień, który w przypadku większości pacjentów był dotychczas leczony nieefektywnie.

Główne zalety Harmony XL Dye-VL

Bezpieczeństwo zabiegu

Po zastosowaniu się do wytycznych specjalisty medycyny estetycznej, włączając w to absolutny zakaz opalania przez co najmniej 4 tygodnie od wykonania zabiegu, a także zakaz korzystania z basenu, siłowni i sauny, natomiast stosując kremy głęboko nawilżające skórę i zawierające wysokie filtry przeciwsłoneczne pacjent podczas laserowego zamykania naczynek może czuć się całkowicie bezpiecznie.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

GŁÓWNE ZALETY HARMONY XL DYE-VL

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Po wykonaniu całej serii zabiegów laserowego zamykania naczynek metodą Dye­VL zauważamy znaczną poprawę, czyli zmniejszenie rumienia, redukcję ilości widocznych pajączków lub też całkowite usunięcie naczynek na danym obszarze. Jeśli jednak nasza skóra ma tendencję do rozszerzonych naczyń krwionośnych, wykonanie cyklu zabiegów nie gwarantuje, że problem nie powróci. W celu utrzymania efektów zaleca się powtórzenie zabiegu (tzw. przypominający) raz na jakiś czas.

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja, podczas której ustalany jest program postępowania w zależności od stanu skóry, rodzaju oraz stopnia natężenia zmian naczyniowych. Podczas zabiegu laserowego zamykania naczynek wzrok pacjenta zabezpieczają okulary ochronne. W trakcie zabiegu światło lasera jest kumulowane w barwniku krwi – hemoglobinie i zamieniane na energię cieplną, która uszkadza ściany naczyń i zamyka je od wewnątrz.

Przez 4 tyg. po zabiegu laserowego zamykania naczynek należy bezwzględnie unikać promieniowania UV (słońce, solarium) oraz stosować filtry UV.

GŁÓWNE ZALETY HARMONY XL DYE-VL

Jak działa laser Dye-VL?

Podczas laserowego zamykania naczynek praca laserowej wiązki, może wywoływać delikatne odczucie ciepła, jednak najczęściej określane jest ono bardziej jako przyjemne niż drażniące. Ponadto dzięki zastosowaniu głowicy chłodzącej, komfort pacjenta podczas zabiegu został podniesiony do maksimum. Warto podkreślić, że wspomniana głowica, wykorzystuje światło emitowane przez laser w znacznie zwężonym obszarze, dzięki czemu zostaje nakierowana bezpośrednio na problematyczną strefę, bez niepotrzebnej emisji światła w inne obszary niewymagające leczenia.

Kolejną zaletą lasera jest jego powierzchowna działalność, która w tym przypadku nie musi docierać do głębszych warstw skóry. Działanie lasera opiera się na bardzo szybkim dostarczeniu impulsu, który jednocześnie jest bardzo krótki, ale silny. Tym sposobem dochodzi do niwelowania wspomnianych niedoskonałości. Zabieg w zależności od umiejscowienia leczonej powierzchni trwa od 20 minut do godziny.

ZABIEGI NA TWARZ

Efekty usuwania przebarwień Dye-VL
DYEPRZED DYEPO
dye + clear twarz przebarwienia przed przebrawienia dye vl + clearlift 3 zabiegi twarz po
Dye-VL Video

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Zamykanie naczynek, redukcja rumienia i przebarwień na twarzy

Obszar1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz850 zł 500 zł2550 zł 1350 zł
Szyja800 zł 450 zł2400 zł 1200 zł
Dekolt800 zł 450 zł2400 zł 1200 zł
Skrzydełka nosa500 zł 200 zł1500 zł 500 zł
Policzki700 zł 400 zł2100 zł 1100 zł
Dłonie750 zł 430 zł2250 zł 1100 zł
Promocja obowiązuje do 14 sierpnia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Włókna kolagenowe w skórze – jaką pełnią role?

Zmarszczki to problem, z którym prędzej czy później zmierzy się każdy z nas. Proces ten zaczyna się po 25–30 r.ż. i jest spowodowany właśnie przez włókna kolagenowe. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, za co w organizmie człowieka odpowiedzialne są włókna kolagenowe!

Czytaj więcej »

Rumień na twarzy – czym jest i jak skutecznie się go pozbyć?

Zdarza się, że mocno unerwiona i unaczyniona skóra twarzy się zaczerwieni – to naturalna reakcja organizmu na zmiany temperatury, wysiłek fizyczne czy różne emocje. Czasami jednak zamiast lekkiego rumieńca na twarzy pojawiają się intensywnie czerwone plamy, czyli rumień, który pojawia się u osób o skórze naczyniowej, lub jest objawem chorobowym.

Czytaj więcej »

Jak rozpoznać rodzaj znamienia?

Praktycznie każdy z nas posiada jakieś znamię – i to nie jedno. Na ludzkim ciele typowo występuje bowiem kilkanaście do kilkudziesięciu znamion, choć w przypadku niektórych z nas może ich liczba może dochodzić nawet do kilkuset. Warto więc uświadomić sobie, jak wiele rodzajów znamion skórnych istnieje, oraz jak rozróżniać poszczególne z nich.

Czytaj więcej »