ZABIEGI NA TWARZ

Peeling chemiczny Retises CT

Peeling chemiczny Retises CT Retinol Yellow Peel działający w oparciu o 3 składniki w postaci: witaminy A, glukozydu askorbylu i witaminy B3, to kompleksowy środek do zwalczania problemów skórnych, wliczając w to: przebarwienia, a także procesy fotostarzenia się skóry, które już zdążyły zajść na jej powierzchni.

Naniesiony na powierzchnię peeling stymuluję ją do samoistnego złuszczenia, a tym samym odsłonięciu świeżych warstw naskórka, dzięki czemu skóra będzie wyglądała na zdecydowanie mniej zmęczoną, a także znacznie odświeżoną.

Główne zalety peelingu chemicznego Retises CT

Wykorzystanie naturalnych składników

W peelingu chemicznym wykorzystywane są następujące substancje:

Witamina A (retinol) – obecna w składzie peelingu chemicznego Retises CT Retinol Yellow Peel to suplement naturalnie występujący w naszym organizmie, którego ilość spada jednak na skutek działania procesów starzenia się skóry. Retinol wspomaga skórę w procesie odnowy, pobudzając ją do złuszczania się, dlatego stanowi istotny element peelingu chemicznego.
Glukozyd askorbylu (aktywna postać witaminy C) – blokuje działanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za degradację białka w skórze, a ponadto posiada silne działanie rozjaśniające, dzięki czemu skutecznie radzi sobie z niedoskonałościami w postaci plam posłonecznych, a także przebarwień związanych z oparzeniami itp.
Witamina B3 (niacynamid) – sprawia, że komórki skóry nabierają właściwości higroskopijnych, a ponadto stymuluje odnowę złuszczonego wcześniej przez peeling naskórka.

Główne zalety peelingu chemicznego Retises CT

Skuteczność

Peeling chemiczny nie tylko wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry, ale także skutecznie przyczynia się do zamykania porów, które również powodują pochłanianie przez skórę zanieczyszczeń, które wywołują wiele najpopularniejszych problemów skórnych.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Peeling chemiczny Retises CT

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Po wykonaniu zabiegu preparat Retises CT należy pozostawić na skórze przez 10-12 godzin. Jeżeli zabieg wykonany był wieczorem, twarz należy zmyć dopiero rano. Przez ten czas preparat ciągle oddziałuje na skórę i nie zaleca się w tym czasie nakładanie makijażu. Przez około 24 godziny skóra jest napięta i lekko podrażniona. Celem zmniejszenia efektu dyskomfortu, zaleca się stosowanie preparatu łagodzącego, natłuszczającego. Należy nakładać preparat tak często, jak często odczuwa się potrzebę.

Po 24-48 godzin rozpoczyna się proces łuszczenia skóry i stan ten trwa od 3 do 7 dni. Na dekolcie i innych partiach ciała łuszczenie rozpoczyna się później i nie jest tak gwałtowne. Przez pierwsze dwa, jest ono dobrze widoczne a skóra jest podrażniona i zaczerwieniona.

Standardowo kuracja składa się z 4 zabiegów w odstępach od 2 tygodni do miesiąca (w zależności od intensywności łuszczenia).

Peeling chemiczny Retises CT

Jak działa peeling chemiczny Retises CT?

Peeling chemiczny najczęściej aplikuje się na twarz i w jej najbliższej okolicy, tj. na szyję i dekolt. W wyniku działania substancji chemicznych dochodzi do złuszczenia naskórka, co jest całkowicie naturalnym objawem działania peelingu.

W miarę schodzenia wierzchnich warstw skóry, odsłaniany jest dotychczas ukryty naskórek, który jest w zdecydowanie lepszej kondycji niż wierzchnia warstwa złuszczona przy pomocy peelingu.

Peeling chemiczny Retises CT

Cennik

Retises CT Retinol Yellow Peel działający w oparciu o 3 składniki to kompleksowy środek do zwalczania problemów skórnych w tym przebarwień.

ObszarCena
Twarz350zł 299zł
Twarz+szyja499zł 349zł
Twarz+szyja+dekolt599zł 399zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Kriolipoliza: jak działa i na co pomaga?

Kriolipoliza to nowoczesna technologia w kosmetologii, która wykorzystuje niską temperaturę do niwelowania tkanki tłuszczowej. Ten innowacyjny zabieg zdobywa coraz większą popularność dzięki swojej skuteczności i

Czytaj więcej »