ZABIEGI NA TWARZ

Peeling chemiczny Retises CT

Peeling chemiczny Retises CT Retinol Yellow Peel działający w oparciu o 3 składniki w postaci: witaminy A, glukozydu askorbylu i witaminy B3, to kompleksowy środek do zwalczania problemów skórnych, wliczając w to: przebarwienia, a także procesy fotostarzenia się skóry, które już zdążyły zajść na jej powierzchni.

Naniesiony na powierzchnię peeling stymuluję ją do samoistnego złuszczenia, a tym samym odsłonięciu świeżych warstw naskórka, dzięki czemu skóra będzie wyglądała na zdecydowanie mniej zmęczoną, a także znacznie odświeżoną.

Główne zalety peelingu chemicznego Retises CT

Wykorzystanie naturalnych składników

W peelingu chemicznym wykorzystywane są następujące substancje:

Witamina A (retinol) – obecna w składzie peelingu chemicznego Retises CT Retinol Yellow Peel to suplement naturalnie występujący w naszym organizmie, którego ilość spada jednak na skutek działania procesów starzenia się skóry. Retinol wspomaga skórę w procesie odnowy, pobudzając ją do złuszczania się, dlatego stanowi istotny element peelingu chemicznego.
Glukozyd askorbylu (aktywna postać witaminy C) – blokuje działanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za degradację białka w skórze, a ponadto posiada silne działanie rozjaśniające, dzięki czemu skutecznie radzi sobie z niedoskonałościami w postaci plam posłonecznych, a także przebarwień związanych z oparzeniami itp.
Witamina B3 (niacynamid) – sprawia, że komórki skóry nabierają właściwości higroskopijnych, a ponadto stymuluje odnowę złuszczonego wcześniej przez peeling naskórka.

Główne zalety peelingu chemicznego Retises CT

Skuteczność

Peeling chemiczny nie tylko wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry, ale także skutecznie przyczynia się do zamykania porów, które również powodują pochłanianie przez skórę zanieczyszczeń, które wywołują wiele najpopularniejszych problemów skórnych.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Peeling chemiczny Retises CT

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Po wykonaniu zabiegu preparat Retises CT należy pozostawić na skórze przez 10-12 godzin. Jeżeli zabieg wykonany był wieczorem, twarz należy zmyć dopiero rano. Przez ten czas preparat ciągle oddziałuje na skórę i nie zaleca się w tym czasie nakładanie makijażu. Przez około 24 godziny skóra jest napięta i lekko podrażniona. Celem zmniejszenia efektu dyskomfortu, zaleca się stosowanie preparatu łagodzącego, natłuszczającego. Należy nakładać preparat tak często, jak często odczuwa się potrzebę.

Po 24-48 godzin rozpoczyna się proces łuszczenia skóry i stan ten trwa od 3 do 7 dni. Na dekolcie i innych partiach ciała łuszczenie rozpoczyna się później i nie jest tak gwałtowne. Przez pierwsze dwa, jest ono dobrze widoczne a skóra jest podrażniona i zaczerwieniona.

Standardowo kuracja składa się z 4 zabiegów w odstępach od 2 tygodni do miesiąca (w zależności od intensywności łuszczenia).

Peeling chemiczny Retises CT

Jak działa peeling chemiczny Retises CT?

Peeling chemiczny najczęściej aplikuje się na twarz i w jej najbliższej okolicy, tj. na szyję i dekolt. W wyniku działania substancji chemicznych dochodzi do złuszczenia naskórka, co jest całkowicie naturalnym objawem działania peelingu.

W miarę schodzenia wierzchnich warstw skóry, odsłaniany jest dotychczas ukryty naskórek, który jest w zdecydowanie lepszej kondycji niż wierzchnia warstwa złuszczona przy pomocy peelingu.

Peeling chemiczny Retises CT

Cennik

Retises CT Retinol Yellow Peel działający w oparciu o 3 składniki to kompleksowy środek do zwalczania problemów skórnych w tym przebarwień.

ObszarCena
Twarz350zł 299zł
Twarz+szyja499zł 349zł
Twarz+szyja+dekolt599zł 399zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Włókna kolagenowe w skórze – jaką pełnią role?

Zmarszczki to problem, z którym prędzej czy później zmierzy się każdy z nas. Proces ten zaczyna się po 25–30 r.ż. i jest spowodowany właśnie przez włókna kolagenowe. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, za co w organizmie człowieka odpowiedzialne są włókna kolagenowe!

Czytaj więcej »

Rumień na twarzy – czym jest i jak skutecznie się go pozbyć?

Zdarza się, że mocno unerwiona i unaczyniona skóra twarzy się zaczerwieni – to naturalna reakcja organizmu na zmiany temperatury, wysiłek fizyczne czy różne emocje. Czasami jednak zamiast lekkiego rumieńca na twarzy pojawiają się intensywnie czerwone plamy, czyli rumień, który pojawia się u osób o skórze naczyniowej, lub jest objawem chorobowym.

Czytaj więcej »

Jak rozpoznać rodzaj znamienia?

Praktycznie każdy z nas posiada jakieś znamię – i to nie jedno. Na ludzkim ciele typowo występuje bowiem kilkanaście do kilkudziesięciu znamion, choć w przypadku niektórych z nas może ich liczba może dochodzić nawet do kilkuset. Warto więc uświadomić sobie, jak wiele rodzajów znamion skórnych istnieje, oraz jak rozróżniać poszczególne z nich.

Czytaj więcej »