ZABIEGI NA TWARZ

Nucleofill - stymulator tkankowy

Zabieg Nucleofill to głęboka stymulacja i biorestrukturyzacja skóry. Efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia spowodowany jest w działaniem w trzech płaszczyznach: lifting, antyoksydacja, nawilżenie. Ta metoda biostymulacji skóry pobudza procesy wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. System redukcji wolnych rodników zapewnia działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo polinukleotydy wiążące wodę zapewniają długotrwałe nawodnienie skóry, dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Główne zalety stymulatorów tkankowych

Skuteczność

Podstawową zaletą zabiegu Nucleofill jest jego skuteczność dostosowana do każdego rodzaju skóry. Nucleofill to najwyższej jakości preparat długotrwale stymulujący procesy ujędrnienia skóry i ma silne działanie liftingujące. Dodatkowo produkt zapewnia głębokie nawilżenie, spłycenie zmarszczek, poprawienie kolorytu skóry. Zabieg przeznaczony jest dla każdego i nie zawiera żadnych substancji o potencjale uczulającym.

Główne zalety stymulatorów tkankowych

Długotrwały efekt

Zabieg ma działania przeciwstarzeniowe, antyoksydacyjne oraz liftingujące zachodzące poprzez podanie preparatu Nucleofill. Efekt uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji jednak utrzymuje się od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy. Jest to najlepszy zabieg dla problematycznej okolicy oczu, która potrzebuje intensywnego liftingu i długotrwałego nawilżenia – dzięki aktywnym polinukleotydom wiążącym wodę zapewniamy długotrwałe izoosmotyczne nawilżenie macierzy pozakomórkowej.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

stymulatory tkankowe

Najczęściej zadawane pytania

W momencie iniekcji możliwe jest odczuwanie bólu. Po zabiegu mogą pojawić się małe krwiaki, wybroczyny w miejscu wstrzyknięcia, podczas gdy igła natrafi na naczynie. W miejscu iniekcji może pojawić się także przejściowy rumień, obrzęk z pojawieniem się mrowienia.

Serię zabiegową mezoterapii igłowej ustala lekarz prowadzący w zależności od istniejących potrzeb pacjenta i stanu skóry. Zazwyczaj wynosi ona około 3 zabiegów, wykonywanych co 2 tygodnie.

•     aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka) i grzybicze,

•     choroby nowotworowe,

•     choroby pęcherzowe skóry,

•     ciąża i okres karmienia piersią,

•     łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu,

•     nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,

•     zły stan zdrowia np. przeziębienie,

•     przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu,

•     zaburzenia krzepnięcia,

•     stany zapalne skóry,

•     przyjmowanie antykoagulantów (aspiryna)

NUCLEOFILL

Jak działają stymulatory tkankowe

Skóra po zabiegu produktem Nucleofill ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Następuje zauważalne odmłodzenie skóry ze względu na działanie antyoksydacyjne i silnie nawilżające. Zanikają efekty stresu oksydacyjnego i skóra staje się promienna. Poprawia się koloryt, a zmarszczki ulegają wypłyceniu. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny przez to nadaje się dla osób w każdym wieku w celu głębokiego nawilżenia. Stymulator Nucleofill to idealny zabieg dla osób z utratą elastyczności i jędrności skóry, która chce pobudzić i przywrócić owal twarzy. 

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Lifting, ujędrnienie, głębokie nawilżenie i antyoksydacja.

Zabieg1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Nucleofill STRONG1400 zł 1100 zł4200 zł 3000 zł
Nucleofill SOFT Eyes1400 zł 1100 zł4200 zł 3000 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu