Marzysz o idealnie gładkiej skórze w okolicach intymnych, jednak stosowane przez Ciebie metody usuwania zbędnych włosków nie zdają egzaminu? Zależy Ci na tym, aby efekty utrzymywały się możliwie jak najdłużej? Jeśli tak, z pewnością zainteresują Cię najbardziej nowoczesne metody depilacji brazylijskiej!

Na czym polega depilacja brazylijska?

Niejednokrotnie spotykasz się z takimi określeniami, jak depilacja brazylijska, hollywoodzka czy głęboka, jednak nie do końca wiesz, o co chodzi? O depilacji brazylijskiej mówimy wtedy, kiedy wszystkie włoski z okolic intymnych zostają usunięte, co pozwala na uzyskanie efektu idealnie gładkiej skóry. W przypadku depilacji laserowej mowa tutaj o tzw. depilacji głębokiej, dzięki której włoski usuwane są między innymi z pachwin, wzgórka, warg oraz szpary pośladkowej. 

Co ciekawe, w przypadku mężczyzn używa się określenia „boyzilian”. Można tutaj mówić o odmianie depilacji brazylijskiej, zbędne owłosienie usuwane jest bowiem z całych okolic intymnych, również z jąder. Oczywiście zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, można dowolnie modyfikować sfery, z których będą usunięte włoski. W końcu chodzi o to, aby czuć się komfortowo! 

Depilacja brazylijska – skuteczne metody usuwania owłosienia

Choć depilacja brazylijska jest bardzo modnym rozwiązaniem, wiele osób nadal zmaga się z problemem wrastających włosków czy konieczności ich częstego usuwania. Domowe sposoby, jak wykorzystywanie jednorazowej maszynki, gorącego wosku czy pasty cukrowej, nie pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących i trwałych rezultatów. Problemem mogą być również podrażnienia, szczególnie przy bardzo częstym powtarzaniu domowej depilacji. O wiele lepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa – już kilka zabiegów wystarczy, aby pozbyć się niechcianych włosków. Które zabiegi są najbardziej skuteczne w przypadku depilacji brazylijskiej? 

Laser Vectus – postaw na trwałe efekty

Laser Vectus to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych i cenionych rozwiązań, jeśli chodzi o usuwanie zbędnego owłosienia. Podczas zabiegu wykorzystuje się laser diodowy o długości fali 810 nm, ponieważ posiada on bardzo duże powinowactwo do głównego barwnika włosa, jakim jest melanina. Dzięki temu laser pozwala na szybką destrukcję termiczną mieszka włosowego. Co istotne, laser ten jest bardzo szybki, dzięki czemu zabieg nie trwa długo. Już kilka zabiegów wystarczy, aby uzyskać spektakularne rezultaty. Nie trzeba również ubawiać się bólu czy dyskomfortu – technologia ta opracowana została w taki sposób, aby zabieg nie był nieprzyjemny i bolesny. 

Thunder MT – laser o potężnej mocy

Laser Thunder MT odznacza się niezwykłą siłą, dlatego niejednokrotnie jest on określany jako najmocniejszy laser, wykorzystywany do depilacji. Nic w tym dziwnego – zastosowana tutaj technologia łączy w sobie aż trzy systemy, co umożliwia wybranie pojedynczej lub podwójnej emisji wiązki lasera. W przypadku laseru Thunder MT na uwagę zasługuje przede wszystkim skuteczność i efektywność zabiegów, a także to, że laser ten sprawdza się także przy jaśniejszych włoskach. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki optymalnemu systemowi schładzania obszaru zabiegowego. Nie trzeba więc obawiać się bólu, również w przypadku bardzo wrażliwej skóry w okolicach intymnych. To idealna propozycja dla osób, które rozważają depilację brazylijską. 

BeautySkin – profesjonalna depilacja brazylijska

Kliniki kosmetologiczne BeautySkin to miejsce, w którym możesz liczyć na pełen profesjonalizm i najwyższy standard obsługi. Wszystkie zabiegi depilacji brazylijskiej wykonywane są w kameralnej atmosferze, dzięki czemu nie są one stresujące czy krępujące. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na usunięcie niechcianych włosków w krótkim czasie, a trwałość efektów jest jednym z powodów, dla których coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na depilację brazylijską w BeautySkin i ciesz się idealnie gładką skórą bez żadnych ograniczeń! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.