Przygotuj się na lato z Beauty Skin do -80% Sprawdź!

Szukaj
Close this search box.
7 listopada 2016

Jedyny skuteczny sposób na trądzik, czyli Alma Harmony XL PRO – ACNE

Okazuje się, że problem trądziku nie dotyczy już tylko nastolatków, nie jest tylko złym wspomnieniem z okresu młodzieńczego. Coraz więcej dojrzałych Polek i Polaków każdego dnia zmaga się z nieestetycznymi wykwitami na twarzy. Gdy wymyślne zabiegi nie dają pożądanych rezultatów, antybiotyki zawodzą, a drogie kremy wcale nie pomagają to znak, że czas spróbować czegoś zupełnie nowego. Alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych sposobów walki z trądzikiem jest jego laserowe leczenie. Bezcennym urządzeniem do tego typu zadań stał się laser Alma Harmony XL PRO.

Kilka słów o działaniu lasera

Alma Harmony XL PRO to innowacyjny wynalazek, którego pozytywne działanie potwierdzają specjaliści z kliniki medycyny estetycznej Beauty Skin. Urządzenie jest wielofunkcyjne i służy także do usuwania rozstępów, blizn i bruzd. Jego działanie redukuje zmiany naczyniowe na obszarze całego ciała oraz usuwa przebarwienia, powstałe pod wpływem promieni słonecznych. Radzi sobie doskonale z trądzikiem różowatym i naczyniakami. Laser używa się również do likwidacji zmarszczek, liftingu skóry. Przydatny jest przy resurfacingu oraz nieablacyjnym frakcyjnym odmładzaniu. Przykłady jego bogatego zastosowania można by jeszcze długo mnożyć.

Istotnym faktem jest, że laserowy zabieg nie tylko pozbywa się skutków trądziku, ale przede wszystkim redukuje jego objawy i dba o szybką regenerację uszkodzonej skóry, działa na jej najgłębsze warstwy i pobudza do odnowy. Warto zwrócić uwagę na jego lecznicze właściwości. Głowica AFT ACNE z niebywałą precyzyjnością celuje w chorobotwórcze bakterie i natychmiast je niszczy, co uniemożliwia powstawanie drobnoustrojów.

Laser pozbywa się zarówno pryszczy, jak też blizn i wszelkiego rodzaju śladów pozostałych po krostach, co jest niewątpliwa zaletą tego zaskakująco skutecznego wynalazku. Kuracja jest nieinwazyjna, a więc całkowicie bezpieczna, ponieważ promienie świetlne pozbywają się tylko chorych tkanek. Zabieg nie ma skutków ubocznych. Laserem leczy się trądzik z okolic twarzy, dekoltu, pleców i ramion. Cały zabieg (dla twarzy) trwa ok. 20 minut, jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Przeznaczony dla wszystkich typów skóry i niezależnie od pory roku.

Efekty

Pozytywne zmiany są widoczne od razu po zabiegu laserem i pojawiają się w przeciągu kilku kolejnych dni. Skóra poddana intensywnemu działaniu Alma Harmony XL PRO zyskuje bardzo wiele:

  • usunięcie każdego rodzaju trądziku,
  • zmniejszenie wydzielania sebum, odpowiedzialnego za wytwarzanie łoju,
  • regeneracja cery, efekt rozświetlenia i poprawienie jej ogólnego stanu,
  • pozbycie się blizn i bruzd potrądzikowych.

Najwyższy czas pożegnać się z trądzikiem przy nieocenionej pomocy nowoczesnej technologii. Dostępna już na polskim rynku nowość, jaką jest laser Alma Harmony XL PRO w efektywny sposób radzi sobie z wykwitami skórnymi i nie pozwala się im ponownie pojawić.

Nieważne, ile masz lat te rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie oraz dla wszystkich tych, którzy pragną pozbyć się szepczących twarz wykwitów skórnych. Piękno jest na wyciągnięcie ręki! Wystarczy chcieć zmienić coś w swoim dotychczasowym wyglądzie i nie akceptować tego, co nam się nie podoba.

Udostępnij na:
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN FABRYKA NORBLINA

tel. 22 150 20 40
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ELEKTROWNIA POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.