ZABIEGI NA TWARZ

Dermapen 4.0 – mikronakłuwanie skóry

Zabieg Dermapen 4.0 to najnowsza technologia mikronakłuwania frakcyjnego. Dzięki systemowi pulsujących igieł stymulujemy naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze poprawiając znacząco jej jakość. Mezoterapia mikroigłowa pozwala na wtłoczenie substancji aktywnych w głąb skóry, pobudzając fibroblasty oraz uruchamiając jednocześnie jej procesy naprawcze.

Główne zalety dermapen 4.0

Dermapen 4.0

Dzięki technologii pulsujących igieł Dermapen 4.0 jest najbardziej efektywną i bezpieczną metodą stosowaną w mikronakłuwaniu skóry. Terapia redukuje drobne zmarszczki, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych oraz blizny potrądzikowe. Zabieg wykorzystywany jest również do ujednolicenia kolorytu skóry i zmniejszenia widoczności rozstępów. Stosuje się go także w leczeniu łysienia.

Dodatkowe dopasowanie substancji aktywnych dzięki ampułkom MG Collection możemy działać bezpośrednio na wybrany problem, a działanie UBER Peel PRO wzmacnia działanie Dermapen 4.0.

.

Główne zalety Dermapen 4.0

Bezpieczeństwo

Ogromną zaletą Dermapena jest niewielka inwazyjność , zapewniająca pełne bezpieczeństwo pacjentowi oraz znacząco redukująca czas powrotu pacjenta do codziennych czynności. Funkcja automatycznej kontroli głębokości iniekcji minimalizuje ryzyko odczuwania jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu podczas zabiegu. W metodzie tej wykorzystywane są  molibdenowe igły, które nie wywołują reakcji alergicznych. Dzięki wymiennemu systemowi jednorazowych igieł zabieg jest w 100% sterylny.

W przeciwieństwie do derma-roller’ów i tradycyjnej mezoterapii – DERMAPEN 4 pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu i precyzyjne dobranie głębokości iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm). Na efektowność i bezpieczeństwo zabiegu wpływa opatentowana technologia pulsujących igieł. Zabieg przy użyciu DERMAPEN 4.0 skraca również okres rekonwalescencji i umożliwia szybki powrót do codziennych czynności.

Zabieg polecamy wykonywać bez znieczulenie ze względu na lepsze efekty zabiegowe.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Dermapen 4.0

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Odpowiednio dopasowana głębokość (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) nakłuwania, w zależności od wybranego obszaru skóry, wskazań oraz grubości skóry pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować znaczną poprawę kondycji skóry, jednak najlepsze efekty uzyskamy po 3-4 zabiegach.

Bardzo szybkie działanie Dermapena (czyli 2000 nakłuć na sekundę) sprawia, że zabieg jest bardzo szybki a pacjent podczas zabiegu odczuwa delikatne szczypanie. Rekomendujemy wykonywanie zabiegu bez znieczulenia, ze względu na lepsze efekty zabiegowe.

Dermapen 4.0

Efekty Dermapen 4.0
PRZED PO
Wideo - Dermapen 4.0

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Terapia przeciwstarzeniowa mezoterapią mikroigłową

Zabieg1 ZabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz 800 zł 550 zł* 1800 zł 1400 zł*
Twarz + szyja1200 zł 650 zł* 3600 zł 1700 zł*
Twarz + szyja + dekolt1600 zł 850 zł* 4800 zł 2300 zł*
+ ampułka MG Collection+ 100 zł +300 zł +250 zł*
+ UBER Peel PRO (maska łagodząca po zabiegu gratis)+ 200 zł +600 zł +500 zł*
+ maska łagodząca po zabiegu+ 40 zł-
*Promocyjna oferta tylko do 17 stycznia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu