ZABIEGI NA TWARZ

Dermapen 4.0 – mikronakłuwanie skóry

Zabieg Dermapen 4.0 to najnowsza technologia mikronakłuwania frakcyjnego. Dzięki systemowi pulsujących igieł stymulujemy naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze poprawiając znacząco jej jakość. Mezoterapia mikroigłowa pozwala na wtłoczenie substancji aktywnych w głąb skóry, pobudzając fibroblasty oraz uruchamiając jednocześnie jej procesy naprawcze.

Główne zalety dermapen 4.0

Dermapen 4.0

Dzięki technologii pulsujących igieł Dermapen 4.0 jest najbardziej efektywną i bezpieczną metodą stosowaną w mikronakłuwaniu skóry. Terapia redukuje drobne zmarszczki, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych oraz blizny potrądzikowe. Zabieg wykorzystywany jest również do ujednolicenia kolorytu skóry i zmniejszenia widoczności rozstępów. Stosuje się go także w leczeniu łysienia.

Dodatkowe dopasowanie substancji aktywnych dzięki ampułkom MG Collection możemy działać bezpośrednio na wybrany problem, a działanie UBER Peel PRO wzmacnia działanie Dermapen 4.0.

.

Główne zalety Dermapen 4.0

Bezpieczeństwo

Ogromną zaletą Dermapena jest niewielka inwazyjność, zapewniająca pełne bezpieczeństwo pacjentowi oraz znacząco redukująca czas powrotu pacjenta do codziennych czynności. Funkcja automatycznej kontroli głębokości iniekcji minimalizuje ryzyko odczuwania jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu podczas zabiegu. W metodzie tej wykorzystywane są  molibdenowe igły, które nie wywołują reakcji alergicznych. Dzięki wymiennemu systemowi jednorazowych igieł zabieg jest w 100% sterylny.

W przeciwieństwie do derma-roller’ów i tradycyjnej mezoterapii – DERMAPEN 4 pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu i precyzyjne dobranie głębokości iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm). Na efektowność i bezpieczeństwo zabiegu wpływa opatentowana technologia pulsujących igieł. Zabieg przy użyciu DERMAPEN 4.0 skraca również okres rekonwalescencji i umożliwia szybki powrót do codziennych czynności.

Zabieg polecamy wykonywać bez znieczulenie ze względu na lepsze efekty zabiegowe.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Dermapen 4.0

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Odpowiednio dopasowana głębokość (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) nakłuwania, w zależności od wybranego obszaru skóry, wskazań oraz grubości skóry pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować znaczną poprawę kondycji skóry, jednak najlepsze efekty uzyskamy po 3-4 zabiegach.

Bardzo szybkie działanie Dermapena (czyli 2000 nakłuć na sekundę) sprawia, że zabieg jest bardzo szybki a pacjent podczas zabiegu odczuwa delikatne szczypanie. Rekomendujemy wykonywanie zabiegu bez znieczulenia, ze względu na lepsze efekty zabiegowe.

Dermapen 4.0

Efekty Dermapen 4.0
PRZED PO
Wideo - Dermapen 4.0

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Terapia przeciwstarzeniowa mezoterapią mikroigłową

Zabieg1 ZabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz 850 zł 550 zł2550 zł 1200 zł
Twarz + szyja1200 zł 650 zł3600 zł 1500 zł
Twarz + szyja + dekolt1600 zł 850 zł4800 zł 2100 zł
+ ampułka MG Collection+100 zł+300 zł +200 zł
+ UBER Peel PRO (maska łagodząca po zabiegu gratis)+200 zł+600 zł +400 zł
Twarz + szyja (PRO XN zabieg III stopnia)1900 zł 1100 zł5700 zł 2700 zł
+ maska łagodząca po zabiegu + 49 zł-

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Kriolipoliza: jak działa i na co pomaga?

Kriolipoliza to nowoczesna technologia w kosmetologii, która wykorzystuje niską temperaturę do niwelowania tkanki tłuszczowej. Ten innowacyjny zabieg zdobywa coraz większą popularność dzięki swojej skuteczności i

Czytaj więcej »