ZABIEGI NA TWARZ

Alma Harmony XL PRO - ClearLift laserowy lifting

Clear Lift to zabieg polecany kobietom marzącym o nieinwazyjnym i bezbolesnym liftingu twarzy bez użycia skalpela. Dzięki wykorzystaniu nieablacyjnego lasera Q-Switch, Clear Lift  pozwala wyeliminować oznaki upływu czasu i widoczne na twarzy niedoskonałości.

Laserowy lifting twarzy jest zabiegiem dedykowanym skórze wymagającej dogłębnej regeneracji, ujędrnienia i natychmiastowego odmłodzenia.

Główne zalety clearlift

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo liftingu twarzy z wykorzystaniem lasera Q-Switch zostało potwierdzone w rozległych badaniach klinicznych.

Nieablacyjny laser Q-Switch znajduje swoje zastosowanie w przypadku niezwykle cienkiej i delikatnej skóry twarzy, niezależnie od jej fototypu.

Główne zalety clearlift

Wszechstronność

Dzięki wykorzystaniu wymiennych końcówek, światło lasera Clear Lift przenikać może na różne głębokości skóry. Zabieg wykazuje zatem skuteczność nie tylko w walce z oznakami upływu czasu (zmarszczki mimiczne, wiotkość skóry), ale również z innymi mankamentami cery.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

lifting laserowy ClearLift

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przeciwdepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Wyjątkową cechą zabiegu jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry. Uniknięcie tych uszkodzeń sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi, niemal natychmiast wrócić do codziennej aktywności. Zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Przede wszystkim jest to pierwszy na rynku laser frakcyjny, nieablacyjny z zastosowaniem technologii Q-switch. Bardzo krótki impuls o wysokiej energii znalazł zastosowanie w problemach takich jak pierwsze oznaki starzenia, redukcja zmarszczek, przebudowa skóry oraz regeneracja kolagenu.

Należy intensywnie nawilżać i natłuszczać obszar pozabiegowy. Trzeba również pamiętać o stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych, unikaniu intensywnego wysiłku fizycznego oraz przegrzewania skóry (sauna).

lifting laserowy clearlift

Jak działa laser ClearLift?

Specjalnie zaprojektowany laser frakcyjny Q-Switch powoduje kontrolowane mikrouszkodzenie w skórze właściwej, aby osiągnąć głęboki efekt mechaniczny, skupiając energię pod naskórkiem. a naskórek pozostawić nienaruszony. Proces gojenia się mikrouszkodzenia stymuluje powstawanie nowego kolagenu, a także kurczenie i napięcie tkanki. Zabieg jest niemal bezbolesny, nie powodujący wyłączenia z życia, niewymagający wcześniejszego znieczulenia i jest bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry.

Zabieg z użyciem nieablacyjnego lasera Q-Switch nie wymaga uprzedniego przygotowania, jak i okresu rekonwalescencji. Sama procedura, w zależności od obszaru poddanego liftingowi, trwa od 15 do 30 minut. Po jej zakończeniu, na skórę twarzy aplikowany jest krem z filtrem UV. Przez kilka kilka dni od zabiegu, skórę należy chronić przed słońcem oraz odpowiednio nawilżać i natłuszczać.

lifting laserowy clearlift

Efekty zabiegu ClearLift
clearlift przed clearlift po
ClearLift video

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Laserowy lifting twarzy bez okresu rekonwalescencji

1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
Twarz900 zł 500 zł2700 zł 1200 zł
Twarz + szyja1500 zł 650 zł4500 zł 1500 zł
Twarz + szyja + dekolt2200 zł 800 zł6600 zł 1900 zł
Szyja lub dekolt900 zł 400 zł2700 zł 900 zł
Okolica oczu500 zł 200 zł1500 zł 450 zł
Okolica ust500 zł 200 zł1500 zł 450zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu