ZABIEGI NA TWARZ

Virtue RF - radiofrekwencja mikroigłowa

Virtue RF to platforma łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. To nowoczesne urządzenie, które podczas jednej procedury stymuluję, zagęszcza, wyrównuje koloryt skóry oraz redukuje widoczność zmarszczek. Zabieg mikronakłuwania polega na wprowadzeniu sterylnych igieł, które tworzą mikroskopijne kanały w skórze właściwej. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest napięta i zagęszczona. 

Główne zalety Virtue RF

Komfort

Mikroigły Virtue RF są wprowadzane do skóry za pomocą nowoczesnego systemu RPD (Robotic Precision Delivery). Zabieg jest tak precyzyjny, że nie powoduje rozdarcia lub urazu skóry, które mogą powodować ból i krwawienie. Procedura jest komfortowa i nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Główne zalety Virtue RF

Bezpieczeństwo

Ogromną zaletą Virtue RF jest bardzo krótki okres rekonwalescencji. Dzięki łagodzącemu systemowi LED delikatne zaczerwienie skóry utrzymuje się do kilku godzin po zabiegu. Widoczne jest natychmiastowe napięcie i rozświetlenie skóry. Virtue RF jest bezpieczny przy każdym fototypie skóry, jednak zaleca się stosowanie ochrony przeciwsłonecznej w pielęgnacji pozabiegowej.

Głowica SMART RF wytwarza mikrouszkodzenia na głębokości od 0.1 mm do 3.5 mm, które stymulują naturalne procesy regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu. Precyzyjne dobranie głębokości pozwala w pełni kontrolować zabieg i dostosować go do potrzeb pacjenta.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA TWARZ

Efekty Virtue RF
VIRTUE RF 1 przed virtue rf 1 po
virtue rf 2 przed virtue rf 2 po

VIRTUE RF

Najczęściej zadawane pytania

Do zabiegu wykorzystywane są jednorazowe końcówki co zapewnia sterylność procedury.

Głowica SMART RF wytwarza mikrouszkodzenia na głębokości od 0.1 mm do 3.5 mm, które stymulują naturalne procesy regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu. Precyzyjne dobranie głębokości pozwala w pełni kontrolować zabieg i dostosować go do potrzeb pacjenta.

Zalecamy wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach co 4-6 tygodni. W celu przedłużenia efektów rekomendujemy wykonanie zabiegu podtrzymującego co 6 miesięcy. 

Podczas zabiegu odczuwalne jest delikatne mrowienie i ciepło. 

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Radiofrekwencja mikroigłowa intensywna stymulacja włókien kolagenowych z ultrakrótkim okresem rekonwalescencji.

Obszar1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz + podbródek2400 zł 1400 zł*7200 zł 3600 zł*
Twarz + podbródek + szyja3300 zł 1600 zł*9900 zł 4200 zł*
Twarz + podbródek + szyja + dekolt4200 zł 1800 zł*12600 zł 4800 zł*
Szyja lub dekolt2200 zł 1200 zł*6600 zł 3000 zł*
Szyja + dekolt3000 zł 1400 zł*9000 zł 3600 zł*
Okolica oczu1800 zł 900 zł*5400 zł 2400 zł*
Skóra głowy2400 zł 1400 zł*7200 zł 3600 zł*
Dłonie2400 zł 1200 zł*7200 zł 3000 zł*
*do każdego zabiegu terapia lampą LED Triwings w prezencie

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu