ZABIEGI NA TWARZ

Resurfacing laserem pikosekundowym PicoClear

Jako pierwsza klinika w Polsce przedstawiamy najnowszy laser pikosekundowy PicoClear! Jest to innowacyjna platforma laserowa, która góruje nad konkurencyjnymi urządzeniami- posiada najkrótszy czas trwania impulsu. Jest to istotna kwestia przy skuteczności, efektywności, a także bezpieczeństwie zabiegów laserowego odmładzania twarzy, szyi i dekoltu.

W efekcie działania impulsów laserowych na skórę, zostaje ona zastymulowana do regeneracji, w wyniku czego dochodzi do jej głębokiej przebudowy i widocznego odmłodzenia.

Główne zalety Alma PicoClear

Niespotykana wydajność

Głowicą Pico Lift można wykonać resurfacing skóry na różnych jej poziomach, jak również zredukować lub usunąć przebarwienia i blizny o różnym pochodzeniu. W wyniku działania pikosekundowego impulsu lasera działa się na tkanki energią fotoakustyczną, co znacznie skraca czas rekonwalescencji po zabiegu w porównaniu do laserów Er-Yag lub CO2. Laserowe odmładzanie twarzy dzięki technologii pikosekundowej stało się nieinwazyjne oraz z możliwie najkrótszym okresem rekonwalescencji.

Główne zalety Alma PicoClear

Niesłychana precyzja

Zabieg jest polecany szczególnie dla osób, chcą osiągnąć intensywną przebudowę skóry w krótkim czasie. Zalety: mniejszy efekt termiczny – co wiąże się z mniejszym ryzykiem działań niepożądanych, jak również mniejsza bolesność i wyższy komfort w trakcie zabiegu i po jego wykonaniu. Najmniej inwazyjna metoda laserowego odmładzania twarzy, szyi i dekoltu.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Alma PicoClear

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Podczas zabiegu może być odczuwany dyskomfort. Do zabiegu może zostać użyty krem znieczulający.

Alma PicoClear

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na dostarczeniu do skóry ultrakrótkich impulsów oraz wywołania mikrouszkodzeń, które zastymulują skórę do przebudowy. PicoClear dysponuje najkrótszym czasem trwania impulsu wsród dostępnych na rynku urządzeń. W efekcie tego zabiegi PicoClear są najbardziej efektywne i pozwalają na najszybszą regenerację skóry. Laserowe odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu sprawia, że skóra staje się wygładzona, napięta i rozświetlona.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Laserowa przebudowa skóry, redukcja zmarszczek

zabieg1 zabiegzestaw 3 zabiegów
Twarz2400 zł 2000 zł7200zł 4800zł
Twarz i szyja3000 zł 2600 zł9000zł 6600zł
Twarz,szyja,dekolt3600 zł 3200 zł10800zł 7800zł
Szyja lub dekolt1600 zł 1200 zł 4800zł 2700 zł
Okolice oczu1200 zł 800 zł 3600zł 1800zł
Okolice ust1200zł 800 zł3600zł 1800zł
Promocja jest ważna do 17 stycznia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu