ZABIEGI NA TWARZ

Ujędrnianie skóry – najnowsze Zaffiro Z200

Termolifting to rewolucyjny sposób na odżywienie i poprawę struktury skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Wszystko za sprawą innowacyjnego urządzenia Zaffiro Z200, dedykowanego osobom, które obserwują u siebie oznaki starzenia: wiotkość skóry, zmarszczki mimiczne i bruzdy.

Zabieg Zaffiro emituje promieniowanie podczerwone, a w efekcie stymuluje skórę do naturalnej przebudowy. Ujędrnianie skóry jeszcze nigdy nie było tak proste i komfortowe!

Główne zalety Zaffiro Z200

Niespotykana wydajność

Termolifting Zaffiro to zabieg w pełni bezpieczny i bezbolesny, a w trakcie jego wykonywania, na twarzy odczuwalne jest jedynie delikatne ciepło. Urządzenie wyposażone zostało w system chłodzenia skóry, który chroni ją przed poparzeniem.

Zaffiro Z200 nie wymaga okresu rekonwalescencji, ponieważ nie pozostawia na twarzy widocznych śladów. Termolifting zaliczyć można do tzw. zabiegów “lunchowych”, których czas trwania nie przekracza 40 minut

Główne zalety Zaffiro Z200

Efektywność

Pierwsze rezultaty termoliftingu twarzy z użyciem Zaffiro Z200 możemy zaobserwować bezpośrednio po zabiegu. Dzięki działaniu wysokiej temperatury redukowane są oznaki starzenia, obserwuje się również poprawę gęstości i napięcia. Co więcej, skóra zostaje zastymulowana do produkcji nowych, młodych włókien kolagenowych.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Zaffiro Z200

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabieg Zaffiro polecany jest profilaktycznie dla osób między 25-35 roku życia. Seria zabiegów na twarz przeznaczona jest dla osób po 35 roku życia. Natomiast zabieg wykonywany na ciało dedykowany jest dla osób w każdym wieku w zależności od kondycji skóry

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 40 do 90 minut.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, nie wymaga znieczulenia miejscowego. Podczas zabiegu pacjent odczuwa na przemian chłód i ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu.

Po przeprowadzeniu zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące normalnemu, lekkiemu opaleniu skóry na słońcu. Utrzymuje się nie dłużej niż jedną lub dwie godziny. Jedynie w nielicznych przypadkach może pojawić się niewielki obrzęk wokół obszaru zabiegowego, który ustąpi maksymalnie w ciągu dwóch dni.

Zaffiro Z200

Informacje o zabiegu

Zaffiro Z200, następca Zaffiro Z300, został stworzony, by walczyć ze zmarszczkami i innymi oznakami starzenia skóry. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm), które prowadzi do podgrzania głębokich warstw skóry właściwej i kurczenia włókien kolagenowych.

W tym czasie powierzchnia skóry jest chłodzona za pomocą specjalnego żelu, co zapewnia komfort zabiegu. Wysoka temperatura przenikająca w głąb skóry zapoczątkowuje proces produkcji nowego kolagenu.

Zaffiro Z200

Efekty Zaffiro Z200
przed1 po1
przed2 po2
zaffiro przed podbrodek zaffiro po podbrodek

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Lifting skóry twarzy za pomocą światła podczerwonego

Obszar1 ZabiegPakiet 4 zabiegów
Twarz800zł 650zł2400zł 2000zł
Twarz+podbródek1000zł 750zł4000zł 2400zł
Szyja+podbródek700zł 550zł2800zł 1600zł
Twarz+podbródek+szyja1100zł 900zł4400zł 2600zł
Szyja600zł 500zł2400zł 1400zł
Dekolt1000zł 800zł4000zł 2200zł
Twarz+szyja+dekolt1700zł 1400zł6800zł 4600zł
Peeling wodny przed Zaffiro+100 zł-

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu