Wszystko co najlepsze w Beauty Skin w promocji do -70% z okazji Dnia Matki!  Sprawdź!

22 października 2021

Najlepsze zabiegi estetyczne na zmarszczki

zabiegi na zmarszczki SonoQueen Beautyskin

Zmarszczki występują głównie na tych częściach ciała, które są najbardziej narażone na słońce, w tym na twarzy, szyi, grzbietach dłoni i szczytach przedramion. Zmarszczki dzielą się na dwie kategorie: drobne, powierzchowne linie i głębsze bruzdy. Jeśli przeszkadzają Ci zmarszczki lub chcesz im zapobiec, są rzeczy, które mogą Ci pomóc.

Przedstawiamy listę TOP 5 zabiegów na zmarszczki w Beauty Skin w Warszawie i Radomiu.

Terapia #NLift

#NLift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, wypełniaczy Neauvia oraz termoliftingu urządzeniem Zaffiro. Terapia składa się z dwóch sesji, które skutecznie poprawiają stan skóry oraz zwiększają poziom nawilżenia. Udowodniono badaniami klinicznymi, że NLift prowadzi do wzrostu fibroblastów o 101% po 21 dniach.

Protokół zabiegowy składa się nie tylko z opieki gabinetowej, ale również z pielęgnacji kosmoceutykami oraz suplementami. Pacjent po zabiegu otrzymuje zestaw kosmoceutyków i suplementów do samodzielnego stosowania. W skład zestawu Nlift wchodzą: ampułka Anti-Age Booster, C-Shot serum z 30% witaminą C, krem Ceramide Shield, mleczko do demakijażu New Born Skin oraz tonik Wake Up Skin.

Komórki macierzyste

Komórki macierzyste CD34+ i czynniki wzrostu CGF (Concentrated Growth Factors) pozyskiwane są z krwi pacjenta dzięki specjalistycznemu separatorowi MEDIFUGE 200 oraz APAG. Metoda CGF to najnowsza i najbezpieczniejsza forma terapii medycyny regeneracyjnej. Jedna procedura działa regenerująco na skórę, powoduje spłycenie zmarszczek, wspomaga leczenie blizn, rozstępów i łysienia.

Zabieg z użyciem komórek macierzystych i czynników wzrostu ma na celu regenerację skóry i jej wewnętrznej struktury. Dzięki pełnej sterylności zabiegu i oryginalności zestawów CGF dbamy o pełne bezpieczeństwo i wykluczamy możliwość wystąpienia alergii.

Toksyna botulinowa

Metoda odmładzania toksyną botulinową to skuteczny sposób na pozbycie się nawet głębokich zmarszczek mimicznych. Po zabiegu botoksem skóra staje się wyraźnie odmłodzona i wygładzona o kilka, a nawet o kilkanaście lat. Metoda jest bezpieczna i przynosi spektakularne efekty, które utrzymują się około roku. Botoks® można stosować z powodzeniem na różne partie twarzy. Mechanizm działania toksyny botulinowej został najpierw wykorzystany w neurologii i okulistyce.

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg na twarz z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego ma na celu głęboką regenerację i silne odmłodzenie skóry. Według opinii lekarzy osocze bogatopłytkowe zawiera liczne substancje, które stymulują skórę do produkcji kolagenu, naczyń krwionośnych oraz przyśpieszają tworzenie się nowych warstw naskórka. Dzięki tej metodzie skóra staje się młoda, gładka i promienna, zmarszczki zostają wyraźnie spłycone i wygładzone, a włosy mocniejsze. To zabieg nie tylko skuteczny, ale także bardzo bezpieczny i często stosowany na skórę twarzy i głowy przez Klientki Beauty Skin zarówno w Warszawie jak i w Radomiu.

Nici PDO

Innowacyjna metoda wygładzania zmarszczek nićmi liftingującymi PDO przynosi zaskakujące efekty i jest w stanie zdziałać cuda, jeśli chodzi o odmładzanie skóry twarzy. Zabieg jest skuteczny, a przy tym nie pozostawia blizn ani nacięć. Według opinii specjalistów z Beauty Skin w Warszawie i Radomiu efekt zabiegu nićmi liftingującymi PDO działa długofalowo i utrzymuje się nawet do 24 miesięcy.

Zabieg nićmi liftingującymi, według opinii specjalistów, zapewnia, że pierwsze efekty są widoczne niemalże natychmiastowo. Należy jednak pamiętać, że właściwy proces tworzenia się nowych włókien kolagenowych w skórze następuje po około 10 – 14 dniach.

Wtedy to zaczynamy dostrzegać właściwe i pełne efekty nici PDO. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest fakt, że tworzenie się kolagenu trwa przez cały okres utrzymywania się nici w skórze.

Oto lista zabiegów, które można wykonać w naszych klinikach. Jesteśmy dostępni w trzech lokalizacjach – zapraszamy pacjentów z Warszawy i Radomia.

Udostępnij na:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.